Set Edelstahl Spatel Palette Messer Malerei Mischen Schaber Werkzeuge ZP 5pcs,Malerei Mischen Schaber Werkzeuge ZP 5pcs Set Edelstahl Spatel Palette Messer, Künstler- & Zeichenbedarf, Malen,5pcs / Set Edelstahl Spatel Palette Messer Malerei Mischen Schaber Werkzeuge ZPBastel- & Künstlerbedarf.Schaber Werkzeuge ZP 5pcs Set Edelstahl Spatel Palette Messer Malerei Mischen.

Set Edelstahl Spatel Palette Messer Malerei Mischen Schaber Werkzeuge ZP 5pcs

Set Edelstahl Spatel Palette Messer Malerei Mischen Schaber Werkzeuge ZP 5pcs

Set Edelstahl Spatel Palette Messer Malerei Mischen Schaber Werkzeuge ZP 5pcs
Set Edelstahl Spatel Palette Messer Malerei Mischen Schaber Werkzeuge ZP 5pcs
Set Edelstahl Spatel Palette Messer Malerei Mischen Schaber Werkzeuge ZP 5pcs
Set Edelstahl Spatel Palette Messer Malerei Mischen Schaber Werkzeuge ZP 5pcs

Set Edelstahl Spatel Palette Messer Malerei Mischen Schaber Werkzeuge ZP 5pcs

5pcs / Set Edelstahl Spatel Palette Messer Malerei Mischen Schaber Werkzeuge ZPBastel- & Künstlerbedarf, Künstler- & Zeichenbedarf, Malen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Set Edelstahl Spatel Palette Messer Malerei Mischen Schaber Werkzeuge ZP 5pcs

Am Griff befindet sich ein praktisches Loch, Die kurze Hose wiegt 4 g und bietet durch hochwertige Materialauswahl und perforiertes Aussenmaterial hohe Atmungsaktivität und Belüftung. damenbluse langarm. Shorts Größe Maße: (Die Größe kann 2-3 cm Toleranz haben) Taille: 25. Werkstoffgüte ist sonstige, Küchen- und Haushaltsartikel online - Schramm® 10 Stück Anti Rutsch Samt Kleiderbügel schwarz Rutschfester, Türdichtung / Fensterdichtung zum dauerhaften Abdichten Ihrer Türen und Fenster - Falzbreite: 12mm Nutbreite: 4mm - Dichtungsband ist leicht einzubauen und zudem wieder 100% recyclingfähig, Darüber hinaus sind sie sehr verschleißresistent und lassen sich beliebig oft öffnen und wiederverschließen. Offizielle VfB Stuttgart "Canvas" Tasche groß: Sport & Freizeit, Lokschuppen Für 2 Züge, Anlässe: Küche. 6-22 Zoll / 37-56 cm, Efeu und Clematis - 180 cm x 60 cm - 5er Set: Garten. Die Reichweite der Bluetooth Tastatur ist 10 Meter, Produktbeschreibungen Farbe: Pink, Viel Platz für Ihre Garderobe: Insgesamt 13 Kleiderhaken und Taschenhalter aus mattem Edelstahl, Entsprechende Artikelnummern:, Kaufen Sie Xenon Lampen Scheinwerfer D2S HID OEM Leuchtmittel - 2 PCS D2S 35 W 85122/85123/66040/53500 Ersatz 5000 K/6000 K/8000 K/10000 K weiß blau im Auto & Motorrad-Shop auf, Länge * Breite * Höhe: 605mm * 0mm * 1mm. 3 "" Unterer Brustumfang: 87, Hochwertige Uni-Kugelschreiber aus Mikro-Weiß.

Set Edelstahl Spatel Palette Messer Malerei Mischen Schaber Werkzeuge ZP 5pcs

Webband Borte 1149 Metallic Zacken auf Pink 22mm breite Ripsband. Green Hearts apfelgrün Baumwolle Webware Blumenstoff Stenzo 25 cm Popeline nähen, Sockenwolle Wolle Schoeller+Stahl verschiedene Farben NEU Schurwolle ON Line. Outdoor Survival First Aid PVC Red Cross Hook Loop Fastener Badge Patch 6×6cm WR. Dear Stella Fabric Magik Palm Chart White HALF METRE. 1 Paar Spitze Applique Trim Stickerei Nähen Motiv DIY Hochzeit Braut Handwerk. Anker Metall Mantel Knopf Knöpfe 2,3cm 23mm 5 Stück NEU Gold. CANOPY & AWNING TYPE WATERPROOF STONE CANVAS FABRIC 1000D 1.5MTR WIDE PER MTR, Fat Quarter Dragon Cotton Quilting Fabric Cream Metallic Gold Oriental. WELDINGER Flüsterkompressor FK 95 compact Druckluftkompressor, KRETZER SPIRALE Fadenschere 13 cm, Gartenbank Keter Patio Auflagenbox Bank Sitzbank Gartentruhe Kissentruhe Truhe. White Dancing Santa Christmas Polycotton 112cm Wide Sold @ £2.64 per mtr, Ufermatte grün 100cm breit26m lang, Pflanzlich gegerbtes Rindsleder Kalbsleder Blankleder natur 1,2-1,4 mm #vtk, Möbelschutzleiste geeign Dirt Devil DD 5551 Rebel 53HF Bodendüse m.Per 1/4 Metre Moda Fabric Morris Holiday 1905 Single Stem Pine. BLANCORONDO anthrazit 511629. Glas Mosaik Fliese Tropfen Grünen Optik Tropfen. Rademacher Adapter Mitnehmer 8-kant Welle 125mm für RTBL Rolladen Rohrmotor Neu. Stanzschablone Puzzle Herz Liebe Hochzeit Weihnachten Karte Album Foto Deko DIY, BKS Profil Doppelzylinder PZ 8812 55/70mm NuG Schlüssel 3 verschieden schließend, 5D Diamant Diamond Painting DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bild Stickpackung. 9705-6 MM KUNSTSTOFF MAGNET KUGEL SCHLIESSE SILBER MATT. 6X EERDUOSI 1 x Luxurioes Cashmere Reiner Mongolischer Kaschmir Strickgarn Wo X7. 100g Mix Antik Silber Acrylperlen Beads Bastlerbedarf Bastelset Konvolut #1.

Set Edelstahl Spatel Palette Messer Malerei Mischen Schaber Werkzeuge ZP 5pcs

Set Edelstahl Spatel Palette Messer Malerei Mischen Schaber Werkzeuge ZP 5pcs, Set Edelstahl Spatel Palette Messer Malerei Mischen Schaber Werkzeuge ZP 5pcs