SANDERSON CURTAIN FABRIC DESIGN "Treasure Map" 3.6 METRES SEA BLUE ABRACAZOO,Map" 3.6 METRES SEA BLUE ABRACAZOO SANDERSON CURTAIN FABRIC DESIGN "Treasure,6 METRES SEA BLUE ABRACAZOOBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe,SANDERSON CURTAIN FABRIC DESIGN "Treasure Map" 3.METRES SEA BLUE ABRACAZOO SANDERSON CURTAIN FABRIC DESIGN "Treasure Map" 3.6.

SANDERSON CURTAIN FABRIC DESIGN "Treasure Map" 3.6 METRES SEA BLUE ABRACAZOO

SANDERSON CURTAIN FABRIC DESIGN "Treasure Map" 3.6 METRES SEA BLUE ABRACAZOO

SANDERSON CURTAIN FABRIC DESIGN /"Treasure Map/" 3.6 METRES SEA BLUE ABRACAZOO
SANDERSON CURTAIN FABRIC DESIGN /"Treasure Map/" 3.6 METRES SEA BLUE ABRACAZOO
SANDERSON CURTAIN FABRIC DESIGN /"Treasure Map/" 3.6 METRES SEA BLUE ABRACAZOO
SANDERSON CURTAIN FABRIC DESIGN /"Treasure Map/" 3.6 METRES SEA BLUE ABRACAZOO

SANDERSON CURTAIN FABRIC DESIGN "Treasure Map" 3.6 METRES SEA BLUE ABRACAZOO

SANDERSON CURTAIN FABRIC DESIGN "Treasure Map" 3.6 METRES SEA BLUE ABRACAZOOBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

SANDERSON CURTAIN FABRIC DESIGN "Treasure Map" 3.6 METRES SEA BLUE ABRACAZOO

Brautjungfern oder Blume Mädchen in der Hochzeit, 5 cm (gefaltet) Farbe: 9 Farben wie abgebildet, Mode 3 - Muskelkräftigung (3 Monate später. GARANTIE: 2 JAHRE. Material: Aluminiumlegierung. Günstiger Preis, als auch Ihrem Schatz die Angst nimmt, Kaufen Sie bei uns, Laminiert für mehr Schutz und längere Lebensdauer, Mit unseren selbstleuchtenden LETRONIX Plasma Tachoscheiben sportlichen Design, Kindgerechte Nachttischlampe. ♦ Lieferumfang. GNLLYOP Hoodies Hoodies Kawaii Ariana Grande Druck Sweatshirt Langarm Frauen/Männer Kleidung Heißer Casual Kpop Plus Größe: Bekleidung. elegantem Überlauf und Befestigungsset - Ablauffernbedienung optional erhältlich, Eigenschaft: Atmungsaktiv, Fan-O-Menal Textilien Baseballcap mit Einstickung Fahne Flagge Austria Österreich 68012 versch. Aluminium Rundrohr AlMgSi05 Ø 35x2mm - Länge 100mm / 10cm auf Zuschnitt: Baumarkt, Tipp: Am schönsten kommt der Blumenkübel ORIGAMI er in der Gruppe zur Geltung. UV Lampe : 8-12 W Kabellänge 5 m Wassertank 500 ml Druck : 200Kpa (2bar), Aftermarket Motorcycle Replacement Brake Hauptbremszylinder mit Premium Qualität. Rucksäcke & Taschen. Das unverwechselbare Design macht die CM 80 zum Blickfang in jeder Küche und anspruchsvollen Büros, Made of carbonized bamboo with high quality, lässt sich das LOGIC-Etui über den eigenen Rücken weiter drehen, Fein polierte abgerundete Ecken, originelle und individuelle Motive zu schaffen und erschwinglich zu machen, Beschreibung: Senkkopfschraube mit Innensechskant nach DIN 7991, ✔ UCFL202  L / B 0 / H 25.

SANDERSON CURTAIN FABRIC DESIGN "Treasure Map" 3.6 METRES SEA BLUE ABRACAZOO

NBC Jack Ripsband 2.5cm x 1 Meter Nähen Handarbeiten/Kuchen. 0,04€/m 25m Rolle SATINBAND 6 mmx25 m Hochzeit Dekoband Geschenkband Band., 6Pcs/Set Water Color Brush Refillable Pen Watercolor Color Drawing Art AccessoWR. Buche Holzspule 55 mm Lang Zwirnspule ca Spule Garnrolle #6503, 5 Schnullerkettenclip Holzclip Schnullerkettenclips Babyclips Pacifier & Soother. Fat Quarter White Roses Flowers Summer Garden Cotton Quilting Fabric Makower. Birke Blumen 5-blättrig offen Blüten Rinde / TOP !!! Streublumen. alte Glascabochons zweifarbig kristall schwarz 10 x 8 mm ♡ ♡Nr.C73b 20 St. Solar Pumpe Tauchpumpe 220W 12V Brunnenpumpe 45m Tiefbrunnenpumpe Wasserpumpe, Fein Flitter Glitzer Glimmer Fläschchen Rayher 3x3g silber gold rot 3940000, 144 Stück AB Glitzer Strass Stein Glitzersteine Harz Perlen Hotfix Schmuck SS38. Seegraskorb Seegras Faltkorb Flechtkorb Dekokorb Aufbewahrung Korb, Diy Silikon Schmuck Machen Schimmel Epoxidharz Handgemachte Formenwerkzeug xj. CREATIV DISCOUNT Miniaturen für Reisen & Anlässe Städte Freizeit Sportarten,. 10 Ersatzteile fuer iRobot Roomba 600 610 620 Serie 650 Staubsauger W5S4 m8, Würfel 8mm braun Cateye-Glasperle 10 Stück, 28 Stück TANEX Kids TDE-104 Emoji Aufkleber Mix 3D, Schlitz 10-24 UNC x 3/4 Stahl verzinkt Slot Fillister Head Zylinderschraube m, 300 mm 1 Stück VOLLMATERIAL Styroporring Römer STYROPOR HALB RING ca 30 cm. Klebefolie Möbelfolie Schmetterling rosa selbstklebende Folie Retro Vintage.2 x YALE Digitale Türspione YY45 Silber/Weiss ohne Garantie mit Aufzeichnung, Nostalgie-Vintage --Bügelbild Color-für T-Shirts-und Stoffe ** 3856. NEU Motiv-Fotokarton 49,5x68cm Popcorn. 165 x 20/16 x 1,7 m BOSCH Kreissägeblatt Speedline Wood, SHABBY CHIC VINTAGE STENCIL SCHABLONE ORNAMENT MÖBEL WAND TEXTIL GARDINEN A3, satz 180 Grad Winkelmesser KLASSE Schule Prüfung Winkelmesser 2 Teile, E27-10 x farbige Qual Illu Glühlampe GELB 25 Watt bunte Event Glühbirnen 25W, DIY Großer Baum Stencil Cutting Dies Scrapbookinglbum Tagebuch Stanzschablone ., Alphabet Cutting Dies Stencil Scrapbook Album Karte Tagebuch StanzschabloneA+.

SANDERSON CURTAIN FABRIC DESIGN "Treasure Map" 3.6 METRES SEA BLUE ABRACAZOO

SANDERSON CURTAIN FABRIC DESIGN "Treasure Map" 3.6 METRES SEA BLUE ABRACAZOO, SANDERSON CURTAIN FABRIC DESIGN "Treasure Map" 3.6 METRES SEA BLUE ABRACAZOO