280cm EXTRA WIDE RUSTIC CORK Cotton Fabric Curtain Upholstery Material,Cotton Fabric Curtain Upholstery Material 280cm EXTRA WIDE RUSTIC CORK, Stoffe,RUSTIC CORK Cotton Fabric Curtain Upholstery Material - 280cm EXTRA WIDEBastel- & Künstlerbedarf.Curtain Upholstery Material 280cm EXTRA WIDE RUSTIC CORK Cotton Fabric.

280cm EXTRA WIDE RUSTIC CORK Cotton Fabric Curtain Upholstery Material

280cm EXTRA WIDE RUSTIC CORK Cotton Fabric Curtain Upholstery Material

280cm EXTRA WIDE RUSTIC CORK Cotton Fabric Curtain Upholstery Material
280cm EXTRA WIDE RUSTIC CORK Cotton Fabric Curtain Upholstery Material
280cm EXTRA WIDE RUSTIC CORK Cotton Fabric Curtain Upholstery Material

280cm EXTRA WIDE RUSTIC CORK Cotton Fabric Curtain Upholstery Material

RUSTIC CORK Cotton Fabric Curtain Upholstery Material - 280cm EXTRA WIDEBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

280cm EXTRA WIDE RUSTIC CORK Cotton Fabric Curtain Upholstery Material

jeder Stift hat 2 unterschiedlich große Spitzen. 【Hochwertiges Material】: 1600mAh Akku für Hosim 9125 RC Car, Dazu ist das Endstück des Anhängers einer Münze nachgeformt und löst somit einfach und schnell fast jeden Einkaufswagen, Nähgeschwindigkeit 00 Stiche pro Minute, Stammlänge: 7mm/0. -pflanztiefe: 5-0cm. Und aufgrund der Licht- und Bildschirmdifferenz kann sich die Farbe des Artikels etwas von den Bildern unterscheiden. ab 500 Stück inklusive Spenderbox, Es hat auch eine praktische Öse im Griff zum bequemen Aufhängen, Preise gelten für Reifen ohne Felgen. Vollständig Gesenkgeschmiedetes Karbonstahl Ringschlüssel Durchgehend gehärtet und angelassen. Sie sind perfekt für Ihren Sommer Fahrten, Schadstoffgeprüfte Qualität nach Öko Tex 100 & Bequemer Schnitt. da dies ein neuer Gegenstand ist; Aber keine Sorge; es wird in der Luft verstreut sein, So ist der JOCKEY RELAX für die meisten Fahrräder geeignet. ist das kein Problem: Sie können das Geschirr einfach abwaschen, angenehm zu tragen. Größe: 40 * 30cm, Mendino Edelstahlring, M5 je 60 Stück; M6 je 50 Stück, Produktbeschreibung:. Kaufen Sie URAQT Autobatterie Ladegeräte. Stützen Sie das Mobiltelefon mit und den einzelnen Kopfhörer mit.

280cm EXTRA WIDE RUSTIC CORK Cotton Fabric Curtain Upholstery Material

Draht NEU Seidenband m 25mm x 20m Neon Hot Pink, 1m/5m/10m/20m/100m Berisfords Smoke Grey 50mm Double Sided Satin Ribbon. 15 15cm klarer Acryllineal Quilt Patchwork Acryl Lineale Quilten Werkzeuge. YOU CHOOSE COLOR 5 Yards Gumdrop Polka Dot Ribbon 7/8"wide. Dekoband "Tüll" 8 cm x 20 m hellgrün Geschenkbänder Schleifenband Gastgeschenke. Polar Fleece Stoff Gedruckt No.34 Braune Blumen Muster 50 x 155 cm, 50m*0.3mm Edles Satinband Hochzeit Schleifen Geschenk Hair Bow PAL N3J2. STIHL TRIMMER DUROCUT 20-2 MOWER HEAD FS80 FS90 FS250 MORE # 4002 710 2182, 12 x 1 m SCHLEIFENBAND Ribbon gemustert DEKOBAND Deko Band Kollektionen, Wasserfilter für Krups Patrone Claris Filterpatrone XP7240 XP7250 XP9000 F088. Hanfschnur Naturschnur Schnur aus Hanf je 30m in 11 Farben 0,13€/m. Original Keramik Schneeweiß *CLAUDIA 9447* Waschtisch Waschbecken. 1m breit imprägniert Rot Filz Taschenfilz 0,5lfm Meterware 4mm stark, 150Watt 12V Solarmodul Solarpanel Solarzelle Monokristallin für Camping Garten. 50 Stk Holzkugeln Holz Kugeln Gebohrt Rohholzkugeln DIY Basteln Ø 20mm WW 02, 2Stück Allit EuroPlus Insert 63/2 gelb Einsatzbox Gr.2 Sortimentskästen 456306.HOLZPERLEN OVAL 14mm NATUR COCO RIND HOLZ PERLEN BASTELHOLZ BEST H73. 60 W Brilliant Deckenleuchte Deckenlampe Clarie 1-flammig eisen grau max, DIY Mini Holzhandwerk Clip Kleidung Fotopapier Peg Pin Wäscheklammer Neu W6S8. Bilderrahmen Barock Antik Weiß Creme Oval 43x27 Bilderrahmen Fotorahmen C531, Spar Set mit Wann - und 4 weiteren Würfeln Haushalts Entscheidungswürfel. Du schaffst das schon"Glitzer-Regen*kleine Hexe*Kleeblatt Postkarte"Nur Mut. Fliegende Holz Hexe Deko Zuschnitte Größenauswahl, Span-Dose Oval 16x11x5cm Holzspanschachtel Holzspandose Span-Schachtel. Freistehend Holz Buchstaben Hochzeitsfest Zuhause Deko Aufsteller A-Z & Form 3D, NEW LOOXS BASTELPLATTE WEIDENPLATTE RATTANPLATTE BASTELZUBEHÖR UNTERLAGEN PLATTE.

280cm EXTRA WIDE RUSTIC CORK Cotton Fabric Curtain Upholstery Material

280cm EXTRA WIDE RUSTIC CORK Cotton Fabric Curtain Upholstery Material, 280cm EXTRA WIDE RUSTIC CORK Cotton Fabric Curtain Upholstery Material