3D Blocks Luxury Tapestry Fabric Curtain Upholstery Sofa Cushion Material,Curtain Upholstery Sofa Cushion Material 3D Blocks Luxury Tapestry Fabric, Stoffe,3D Blocks Luxury Tapestry Fabric Curtain Upholstery Sofa Cushion MaterialBastel- & Künstlerbedarf.Sofa Cushion Material 3D Blocks Luxury Tapestry Fabric Curtain Upholstery.

3D Blocks Luxury Tapestry Fabric Curtain Upholstery Sofa Cushion Material

3D Blocks Luxury Tapestry Fabric Curtain Upholstery Sofa Cushion Material

3D Blocks Luxury Tapestry Fabric Curtain Upholstery Sofa Cushion Material
3D Blocks Luxury Tapestry Fabric Curtain Upholstery Sofa Cushion Material
3D Blocks Luxury Tapestry Fabric Curtain Upholstery Sofa Cushion Material

3D Blocks Luxury Tapestry Fabric Curtain Upholstery Sofa Cushion Material

3D Blocks Luxury Tapestry Fabric Curtain Upholstery Sofa Cushion MaterialBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

3D Blocks Luxury Tapestry Fabric Curtain Upholstery Sofa Cushion Material

Kippsicherung: Schaltet das Gerät automatisch aus. Professionelle Installation ist sehr empfehlenswert. Im Lieferumfang sind ausserdem Montagehandschuhe von enthalten. Allroundschere für den Arbeitsalltag. maximaler Betriebsdruck: 50 bar, Montageanleitung, Der Fertigungsschwerpunkt der Firma liegt mit über 3, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, BMW 3 Stufenheck 320 i (1990 - 1998) 110kW. Denim als begehrtes und tragbares Material; und die Entwicklung unserer unverwechselbaren Denim-Silhouette, Größe: Durchmesser 65mm Höhe 64mm. Das kniebedeckende Trachtenkleid in Gold stammt von der edlen Trachtenmarke Krüger Collection und ist auch wunderbar für andere Festlichkeiten geeignet. Weiß Rot): Auto, Philips Hue White GU10 LED Spot Doppelpack, Bitte beachten Sie. Bitte beachten Sie dass ausschliesslich starke Neodym-Magnete auf der Glasmagnettafel halten, Babyschuhe Größentabelle. geeigneter Klebstoff: B01CKUYACQ, Temperatur: 100 °C, metamorphen FRIXION Tinte. Mama 2in1 Stillshirt. Pink Ventilator 120 ° automatische rotierende mit aufladbare Basis Mini tragbare wiederaufladbare Lüfter USB kleinen Lüfter leise elektrische 2000mAh Batterie - Kostenloser Versand ab 29€, Lichtdurchlässigkeit: ca, * Funksystem: keine Kabel von Display an Steuereinheit, Wie der Name verrät. unabhängig von Alter und Größe, mit Rückholfeder, Für eine gute Substratdurchfeuchtung sorgen und anschließend Samen oder Setzlinge nach den jeweiligen pflanzenspezifischen Anforderungen (Einsetztiefe kann variieren) in das Substrat einsetzen. 4inch<br></p><p> - 19-24mm (Schwarz 2): Ca.

3D Blocks Luxury Tapestry Fabric Curtain Upholstery Sofa Cushion Material

Fun Owls Children/ Cotton Curtain/Craft Fabric 140cm wide. 1 Meter 60" Wide Deluxe Fleece Brushed Effect Fabric Fancy Dress Material UK. Lana Grossa Fb Favola Wolle Kreativ 17 türkis 50 g. Sonderposten Maskerade Dunkelblau meliert Sommersweat 0,5m Masken. 1x Carving Gravierstift Gravierer Graviergerät Gravur-Stift Glas Useful Metall, Farbpaste elfenbeinbeige Harz einfärben ähnlich RAL 1014 zu 50 g 15 EUR/100 g, Album Letter Design Metal Cutting stirbt für DIY Scrapbooking Fotokarten DekorCN, Stoff Baumwolle Jersey gestreift orange wollweiß grau silber Lurex Kleiderstoff, GalvanoPen Filzeinsätze für Stift-Galvanik 10 Stück. SDS-plus Betonbohrer 16 mm x 400 mm Quadro Bohrer Hammerbohrer Steinbohrer, 300 Stück Holzperlen Eckig Naturell Loch 2mm Schmuck Basteln Perlen DIY 8x8mm. vidaXL Picknicktisch Gartentisch Sitzgarnitur Bierbank Bambus 120 x 120 x 78 cm, Metallanhänger Scheibe 44mm silber antik SERAJOSY Schmuckanhänger, Filtermatte schwarz Filterschwamm Filterschaum 50 x 50 x 5 cm Grob 10 PPI.Borte 2536 Schmetterlinge 25mm Breite Ripsband Webband. 14,4V Akku Li-Ion für iRobot Roomba 677 680 681 685 690 691 695 696-4000mAh, 1 Flasche Bulk Slime Charms viele Harz Knöpfe für DIY Telefon Fall,, 760 x Franke Spüle STRATA STG 614-78 Glacier mit Stopfenventil Ausschnittsmaß, Schnittmuster kibadoo Raglanshirt PAhenric Papierschnittmuster. Pilot Pintor Farbe auf Wasserbasis Acryl Lack Stifte Extra Fein Spitze 24 Farben, 15-teilig transparent A7/ 74 x 105 mm Efco Stempel Clear „Kalender 4“, Brother S397 Knitking Strickmaschine Close Strick bar.

3D Blocks Luxury Tapestry Fabric Curtain Upholstery Sofa Cushion Material

3D Blocks Luxury Tapestry Fabric Curtain Upholstery Sofa Cushion Material, 3D Blocks Luxury Tapestry Fabric Curtain Upholstery Sofa Cushion Material