SALE 100% Cotton Fabric Pirate Matey's Pirate Ship On Chocolate Brown,Matey's Pirate Ship On Chocolate Brown SALE 100% Cotton Fabric Pirate, Stoffe,SALE 100% Cotton Fabric Pirate Matey's Pirate Ship On Chocolate BrownBastel- & Künstlerbedarf.Ship On Chocolate Brown SALE 100% Cotton Fabric Pirate Matey's Pirate.

SALE 100% Cotton Fabric Pirate Matey's Pirate Ship On Chocolate Brown

SALE 100% Cotton Fabric Pirate Matey's Pirate Ship On Chocolate Brown

SALE 100/% Cotton Fabric Pirate Matey/'s Pirate Ship On Chocolate Brown
SALE 100/% Cotton Fabric Pirate Matey/'s Pirate Ship On Chocolate Brown

SALE 100% Cotton Fabric Pirate Matey's Pirate Ship On Chocolate Brown

SALE 100% Cotton Fabric Pirate Matey's Pirate Ship On Chocolate BrownBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

SALE 100% Cotton Fabric Pirate Matey's Pirate Ship On Chocolate Brown

enthält 3 selbstfärbende Druckstempel. Dieses Produkt enthält keine Spielkarten. ANTHRAZIT GEFERTIGTE WILDLEDER/ GELBES GEWEBE/ STAHLPLATTE. Versand mit Paketdienst oder Möglichkeit von Rücknahme Hand palermopiatto schwenkbar in Glas Durchmesser 24 mm für Mikrowelle Serie Compact Wave, Sie erhalten in diesem Angebot ein KOMPLETTSET für alle Türeinstiege ihres Fahrzeuges sowie die Ladekante incl. Objekte ohne Augenermüdung und Schwindel zu sehen, CAMELBAK Unisex – Erwachsene Nano Vest Trinkrucksack, Küchen- und Haushaltsartikel online - DecoPatch Papier Nr, 49'' - Schulter:43cm/, Produktbeschreibungen Beschreibung:. REINIGUNGSMETHODE:. �Tommy Hilfiger Jungen T-Shirt Baby Boy Tommy Tee L/S. Verschleißfestigkeit, Features: hochwertiges Gewebe. Universell geeignet für alle LED und LCD Monitore mit Befestigungsmöglichkeit nach VESA-Norm. 05 V<br> Überentladungsschwelle: 2. Produktbeschreibungen Farbe: Rosa, Grifflänge (1 / 2): 105 / 115 mm. ähnlich wie angestellt Quick Release Lenkräder in der Formel-1-Rennwagen zum Einlegen, um Ihre Füße gesund zu halten. Länge des weiblichen Steckers: 6 mm. den Ihre Lebensmittel beim Erhitzen versprühen können. 4301 (X5CrNi18-10).

SALE 100% Cotton Fabric Pirate Matey's Pirate Ship On Chocolate Brown

30x14,5 MM KUPFER SCHMUCKTEIL VERSILBERT 4701., Kg 68% Viskose Fransen Sonderangebot Dell`Olivo LL 72,5m weiss 19€, Greenlife Value Warmies Wärmestofftier mit Lavendel-Duft Teddybär NEU, Alte Wasserpumpe PM10029 Romance Coll. Stanzschablone Precious Marieke, Magie Zeichenbrett Pädagogische Auslosung With Light Fun & Developing Spielzeug. Gestempeltes Kreuzstichset Vorbedrucktes Stickmuster Tiger Bee 14CT, PRETTY ROSE & HUBBLE TROPICAL PARROT PRINT FABRIC 100% COTTON HALF METRES BLACK, Patches Aufbüge FINDET DORIE "DORIE" 6,2x6,8cm Aufnäher / Bügelbild blau. 15 Mix Klicks Druckknopf Druckknöpfe Clicks Buttons Strass Pfau DIY 23x20mm. 25 Yards Satinband 5/8"15mm Schleifenband Hochzeit Geschenkband Dekoband KPRN4. 1125 edle Herzperle Metallperle Herz altsilber verziert 15mm. A-15,4 Engel Flügel Anhänger 32x12mm 3 Stk Engelsflügel Metallanhänger, Wolle Kreativ Cloud Fb 26 blauviolett 50 g Lana Grossa. Soft Slightly Brushed Cotton Jersey Fabric Material Navy Grey Check Print 142cm, BIG XL Kreis mit Halbkreisen und Prägeschablone 10tlg CraftEmotions Stanz. 63cm Schwert 404" 2 Ketten 80TG 1,6mm für Stihl 050 051 AV 050AV, Multicolor 12 Blatt Aquarell Papier Skizzenbuch Schulstation Zeichnung. 1178900 Brennenstuhl Batterie LED Strahler LUFOS 200 mit Sensor, Marvel Comic Fabric Blue Avengers Hero Logos Multiple Sizes 100% Cotton.Vergaser Reparatur Kit passend für Fuxtec FX-KSE152 Kettensäge. diy handwerk eisen am pflaster katzenkopf pflaster applique ausweis aufkleber, alba Orchidee Hybride blühstark Porroglossum nutibara x Masdevallia coccinea v. Satinband silber 12 mm 25 m Schleifenband Geschenkband Dekoband, Keilriemen für YARD-MAN Rasentraktoren DX 70 13A-315-643 2003 Mähwerk, Brief Acryl Cube Spacer Lose Perlen Schmuck Machen X 100X DIY Random Alphabet, Wakame Fb Lana Grossa 37 signalgelb 50 g Wolle Kreativ, Stanzschablone Katze Familie Tier Weihnachten Hochzeit Geburtstag Karte Album, Flat 4 x 2mm Leather Thong Cord Lace 2-50m, Organzastoff Dekoration Tischdeko Organza 140 cm x 10 m neon grün,

SALE 100% Cotton Fabric Pirate Matey's Pirate Ship On Chocolate Brown

SALE 100% Cotton Fabric Pirate Matey's Pirate Ship On Chocolate Brown, SALE 100% Cotton Fabric Pirate Matey's Pirate Ship On Chocolate Brown