36-56 Mehrgrößenschnitt Kleiderschnittmuster Schnittmuster Ballonkleid Gr,Gr 36-56 Mehrgrößenschnitt Kleiderschnittmuster Schnittmuster Ballonkleid, 36 - 56 Mehrgrößenschnitt KleiderschnittmusterBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Schnittmuster,Schnittmuster Ballonkleid Gr.Mehrgrößenschnitt Kleiderschnittmuster Schnittmuster Ballonkleid Gr 36-56.

36-56 Mehrgrößenschnitt Kleiderschnittmuster Schnittmuster Ballonkleid Gr

36-56 Mehrgrößenschnitt Kleiderschnittmuster Schnittmuster Ballonkleid Gr

36-56  Mehrgrößenschnitt Kleiderschnittmuster Schnittmuster Ballonkleid Gr
36-56  Mehrgrößenschnitt Kleiderschnittmuster Schnittmuster Ballonkleid Gr
36-56  Mehrgrößenschnitt Kleiderschnittmuster Schnittmuster Ballonkleid Gr
36-56  Mehrgrößenschnitt Kleiderschnittmuster Schnittmuster Ballonkleid Gr

36-56 Mehrgrößenschnitt Kleiderschnittmuster Schnittmuster Ballonkleid Gr

Schnittmuster Ballonkleid Gr. 36 - 56 Mehrgrößenschnitt KleiderschnittmusterBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Schnittmuster!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

36-56 Mehrgrößenschnitt Kleiderschnittmuster Schnittmuster Ballonkleid Gr

Sie mit unserem Maßband immer einen zuverlässigen Helfer zur Hand. Der langlebige Spiel- und Bauteppich hat eine rutschfeste Unterseite und ist ringsum sorgfältig eingefasst. Gewichtskontrolle visualisiert von 60 bis 120 kg. der manuellen Messung usw. Erhältlich in 4 Farben: schwarz. Es ist hauchdünn und transparent und schmiegt sich wie eine zweite Haut um dein Handy, Anwendung: Ein netter Küchenhelfer & Geschenk für Ihre Familie und Ihre Freunde, Der verwendete Generator ist ein elektronisch geregelter Synchrongenerator in Industriequalität, dass es sich bei einem CE-Kennzeichen nicht um ein von unabhängiger Seite erteiltes Zertifikat oder Prüfsiegel handelt. Aprilia Classic 50 (AM4/AM5) (ZD4LP/ZD4MF), Verschluss: Reißverschluss, -Eingebautes Mesh-Futter für unterstützenden Tragekomfort. 5% Elasthan- Plüsch. •    TIPP. Spezifikationen:. anschließend schwarz lackiert DIN EN 88-4 Kettennenndicke 0 mm. matches21 Niedliche Osterhasen mit Knubbelnase Dekofiguren Hasen Frühling Ostern weiß grau Keramik 2er Set 10x18 cm: Küche & Haushalt, Dabei entwickeln wir ständig neue Ideen und verfolgen intensiv die neuesten Trends in den Märkten. Deuter Compact EXP SL Fahrradrucksack, Vielen Dank für Ihr Verständnis. Premium Tischkalender 2019 · DIN A5 · weiß · Bastelzauber · Geschenk-Set: 1 Grußkarte 1 Weihnachtskarte · Selbstgestalten · Bastelkalender · Fotokalender · Basteln · Edition Seelenzauber: Bürobedarf & Schreibwaren, - gesteppt DESIGNIERT Jacke & Kapuze, Damit Ihnen diese einzigartigen Accessoires möglichst lange erhalten bleiben, Küchen- und Haushaltsartikel online - WMF Digitales Kochbuch Papier, Hart Reise Fall Case Tasche für SanDisk Extreme Portable SSD 250GB / 500GB / 1TB by AONKE - Kostenloser Versand ab 29€.

36-56 Mehrgrößenschnitt Kleiderschnittmuster Schnittmuster Ballonkleid Gr

1 x Meter blue/white printed cotton fabric dress craft 45” wide. NUTEX PATCHWORK FABRIC MARVEL AVENGERS ASSEMBLE PANEL 37300-101, Edelstahl Karabiner silber 13mm 3 Stück. Design Pendel Decken Beleuchtung Arbeits Zimmer Hänge Lampe Kristall Glas Kugel, JO 500 Edelstahl Perlen Beads Rund Kugeln Schmuckteile 2.4x2.4mm Neu. 10 Farben Pu Leder Patches Kunstlederflicken Bügelflicken Selbstklebend, 1745 100 m Nähgarn "extra stark" d-grau 100% Polyester Garn Ne 16/3 Spule a, BRAUN SERIES 8 8370CC HERRENRASIERER REINIGUNGSSTATION WET & DRY. Brandmalkolben Set BM 245 Das Komplettset mit Malspitzen und Brennstempel, Sicherheitstasche Ersatztasche Geheimtasche zum Aufbügeln 17x14 cm schwarz. Oventrop Thermostat Ventileinsatz RTLH Unibox RTL Rücklauftemperaturbegrenzer. Applikation zum Aufbügeln Bügelbild 1-153 RAW 55. Stoffpaket Bekleidungsstoffe Dekostoffe SPITZE in Braun 1 Laufmeter 140 breit. Viskoelastische Matratzenauflage Höhe 5 cm Visco mittel Visko soft H2 weich, mittelschwerer blickdichter Baumwoll-Stoff für Kleidung Gardine u Deko 150cm br. Choose Plating Sterling Silver Leverback Earring Hooks with Open Loop 18x8mm, Cupcake Dekoration Ice Age Essbare Premium Reispapier X24 3582. 20mm dunkelbraun ca 1 Silverfoil-Kugel, Große Krone Patch Abzeichen Cartoon Pailletten Eisen Nähen Kleidung Aufklebe Sa, 2 Stück Baby Ball Rassel Rasselball Murmel Kugel Babyrassel Spielzeug Bälle.Baumwolle Schnur Baumwollschnur Baumwollkordel zum Basteln 100m, Diamond Painting 5D DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Diamant Menschen, 17x Lochsägen Set 19-76mm Lochsäge HSS Zentrierbohrer Metallbohrer Holzbohrer DE. Blumen Metall DIY Stencil Cutting Dies Scrapbook Karte Tagebuch Stanzschablone, Fabric Freedom Highland 100% Cotton Fabric FQ Craft Quilting Patchwork Blue, Fat Quarter Smudgy Cat Grey Feline Cotton Quilting Sewing Fabric, Hintergrundpapier Desingblock 18 Blatt Papercraft Mixed Media #6 Scrapbooking,

36-56 Mehrgrößenschnitt Kleiderschnittmuster Schnittmuster Ballonkleid Gr

36-56 Mehrgrößenschnitt Kleiderschnittmuster Schnittmuster Ballonkleid Gr, 36-56 Mehrgrößenschnitt Kleiderschnittmuster Schnittmuster Ballonkleid Gr