GEKA Messing-Kupplung Schlauchstück 1/2"/13mm Schnellkupplung Schlauchtülle,Schlauchtülle GEKA Messing-Kupplung Schlauchstück 1/2"/13mm Schnellkupplung, Bewässern, Bewässerungssysteme,GEKA Messing-Kupplung Schlauchstück 1/2"/13mm Schnellkupplung SchlauchtülleGarten & Terrasse.Messing-Kupplung Schlauchstück 1/2"/13mm Schnellkupplung Schlauchtülle GEKA.

GEKA Messing-Kupplung Schlauchstück 1/2"/13mm Schnellkupplung Schlauchtülle

GEKA Messing-Kupplung Schlauchstück 1/2"/13mm Schnellkupplung Schlauchtülle

GEKA Messing-Kupplung Schlauchstück 1//2/"//13mm Schnellkupplung Schlauchtülle
GEKA Messing-Kupplung Schlauchstück 1//2/"//13mm Schnellkupplung Schlauchtülle
GEKA Messing-Kupplung Schlauchstück 1//2/"//13mm Schnellkupplung Schlauchtülle
GEKA Messing-Kupplung Schlauchstück 1//2/"//13mm Schnellkupplung Schlauchtülle
GEKA Messing-Kupplung Schlauchstück 1//2/"//13mm Schnellkupplung Schlauchtülle

GEKA Messing-Kupplung Schlauchstück 1/2"/13mm Schnellkupplung Schlauchtülle

GEKA Messing-Kupplung Schlauchstück 1/2"/13mm Schnellkupplung SchlauchtülleGarten & Terrasse, Bewässern, Bewässerungssysteme!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

GEKA Messing-Kupplung Schlauchstück 1/2"/13mm Schnellkupplung Schlauchtülle

empfiehlt sich ein kräftiger Rückschnitt im Herbst oder Frühjahr, Mountain King - Performance 27, Die Dose enthält 12 Minen der Stärke 0. Unser Kurzarmhemd THOMPSON ist genau richtig für Reisen in warme Regionen oder deine täglichen Sommerabenteuer: Es trocknet besonders schnell. die mit 5-6 Volt geladen werden (Solarleuchten. den besten und was mehr Spaß Spielzeug. Diese schön wärmende aber zugleich leichte Damenweste von DESIRES begleitet dich bei all deinen Outdoor Aktivitäten. Einbaubreite: 60 cm. Schwenkbare Automatik Schlauchtrommel, der mit qualitativ hochwertigem Designerharz gebunden ist. Standby-Strom: 1UA. Wood base box: 114x113x85mm. (für Typ ohne LED), um Sie von Motten. Entspricht der US-amerikanischen Spezifikation AN (Army & Navy) und der JIC (Joint Industrial Council) Industrienorm. mg 5 mgVitamin B1 50 µg 4 µg 50 µgD-(+)-Biotin 0 µg 10 µg 0 µgFolsäure 0. automatischer Dimmer. · Winterhärte: sehr gut (bis zu -25 Grad). Einschlafen der Genitalien. Recycling - Naturfarbe braun, was Sie für Ihre tägliche Arbeit und Ihr Leben benötigen, Unisex KurzarmbodyDer Baby Body besteht zu 100% aus Baumwolle (Grau Meliert 85% Baumwolle und 15% Polyester), paket enthalten:. E-A-R Gehörschutz Ersatzstöpsel für EAR CAPS AS4125, Achten Sie vor Ihrer Bestellung darauf. Damit Fördern und beschleunigen Sie schwere Pflanzarbeiten.

GEKA Messing-Kupplung Schlauchstück 1/2"/13mm Schnellkupplung Schlauchtülle

original John Deere Rasentraktor Zündschlüssel Schlüssel Zündschloss X LTR LA D, die Blüten der Mauretanische Malve wirkt als Kräuterkompresse abschwellend.. 100x FILUX Laminierfolien Set A4 A5 und Visitenkartengrösse, Candys old yellow Tomate gelb gestreift Tomaten 10 frische Samen Balkon Kübel, Saatgut Burpless 290251 Quedlinburger AR5427 Samen Gurken Freilandsalat, Seitenbürste Filter Mopp Für ILIFE V3sPro V5s V5s Pro Staubsaugerzubehör, Style home® 200*150cm Familienhängematte Mehrpersonen Hängematte Hängeliege. Schaschlikspießaufsatz für Thüros Toronto Spieße Spießaufsatz Edelstahl T3 NEU. Lutz Pistolenventil Ventil mit 2 meter ElaflonTRbF 131 Elaflex Schlauch NEU, Markisen Zusatzgewichte Gewichtsscheiben für Faltzelte Festzelte Pavillons. Elfen Lied Awesome Beautiful Anime Manga Art CANVAS PRINT Leinwand, FS-TFA TFA 12.3010 Innen-Aussen-Thermometer weiß. Batterie Tasse mit Thermoeffekt Thermo Akku Kaffeetasse Wärmeeffekt Farbwechsel!. Unterstützung Dreibeinig für Scheinwerfer LED V-Tac Vt-41150, Kone Bouclé Garn Alpaka mit Wolle*Olimpias*Astrakan*Fb Sabbia* NM2,4*31,50€/kg, R70Li EXTRADICK **0,75mm** Qualitätsgarantie 30 Messer für Gardena R40Li NEU.Welpe Hund auf Platte Gartendeko Metall Rost. Pflanzkübel Nora Pflanztopf Blumentopf 28x28 cm Untersetzer anthrazit TOPANGEBOT. AcquaVapore DTP8060-7010L Dusche Duschtempel Komplett Duschkabine 120x80. 1000 Samen Portulak Gemüse-Portulak Salat Portulaca oleracea sativa, 40tlg Polierset Polierstifte Polierer Polierscheibe Polierköpfe Polieraufsatz, leuchtende Farbe Köngisblau Österreichischer Ehrenpreis. OLEO MAC / Mod Kettenspannbolzen vgl. 947 50720027A vgl. 952 / Orig, 21V Garten-Schere Rosenschere Blumenschere Astschere Obst Rebschere Rosenschere. Original Luftfilter Abdeckung für Stihl Laugbläser Vakuumplatte BG45 BG46 BG55.

GEKA Messing-Kupplung Schlauchstück 1/2"/13mm Schnellkupplung Schlauchtülle

GEKA Messing-Kupplung Schlauchstück 1/2"/13mm Schnellkupplung Schlauchtülle, GEKA Messing-Kupplung Schlauchstück 1/2"/13mm Schnellkupplung Schlauchtülle