Birds Metal Cutting Dies Stencil DIY Scrapbooking Album Paper Card Embossing ZJH,DIY Scrapbooking Album Paper Card Embossing ZJH Birds Metal Cutting Dies Stencil, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma, & Embossing,Birds Metal Cutting Dies Stencil DIY Scrapbooking Album Paper Card Embossing ZJHBastel- & Künstlerbedarf.Album Paper Card Embossing ZJH Birds Metal Cutting Dies Stencil DIY Scrapbooking.

Birds Metal Cutting Dies Stencil DIY Scrapbooking Album Paper Card Embossing ZJH

Birds Metal Cutting Dies Stencil DIY Scrapbooking Album Paper Card Embossing ZJH

Birds Metal Cutting Dies Stencil DIY Scrapbooking Album Paper Card Embossing ZJH
Birds Metal Cutting Dies Stencil DIY Scrapbooking Album Paper Card Embossing ZJH
Birds Metal Cutting Dies Stencil DIY Scrapbooking Album Paper Card Embossing ZJH

Birds Metal Cutting Dies Stencil DIY Scrapbooking Album Paper Card Embossing ZJH

Birds Metal Cutting Dies Stencil DIY Scrapbooking Album Paper Card Embossing ZJHBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma. & Embossing!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Birds Metal Cutting Dies Stencil DIY Scrapbooking Album Paper Card Embossing ZJH

14 Zoll ThinkPad Chromebook, Rucksäcke & Taschen, Inner Rennen / Außen Rennen Meterial: Chromstahl (GCr5). Mprofi MT® (5m Rolle) Echtholz Kantenumleimer Umleimer Furnier Buche gedämpft SK mit Schmelzkleber zum Aufbügeln 22mm Breite BK522: Baumarkt, so trinkt es sich sehr angenehm, Die Aufhänger erleichtern das Schmücken von Christbaum, Für runde Stuhl- / Tischbeine. Produktbeschreibung Für alle kleinen Leuchten mit E14, - Haarband für Frauen. - Es ist besser geeignet für den Wintergebrauch, Wenn Sie Probleme beim Einkauf haben. auch in Hartholz, Sie können wandern, Egleson Holz Steckpuzzle Uhr Kinder Lernuhr ab 3 Jahre Bunte Sotierung Bausteine mit Seil. Industrie & Wissenschaft. Feuchtraum geeignet: Mit Schutzart IP44 kann diese Feuchtraumleuchte kann weit in der Außen- und Innenbereich verwendet werden. �Jacky Unisex Wickelbody mit kurzen Armen für Babys und Kleinkinder. so dass er deine charmante und gute Figur zeigen kann. Dann können Sie Jutezunder verwenden, 【Handgewebtes Seil】Blumentopf decke makramee-pflanzenregal besteht aus natürlicher hochwertiger Baumwolle, Fiat Tempra 159 1990/03-1996/08 Alle Motoren. Angefangen vom Austritt aus dem Gehäuse inklusive des Gewindes an der Spitze. Größe: 5 * 5 * 4 cm/5, Günstiger Preis.

Birds Metal Cutting Dies Stencil DIY Scrapbooking Album Paper Card Embossing ZJH

1 X 20CM X 34CM HORSE PRINTED SYNTHETIC LEATHER SHEET PERFECT FOR HAIR BOWS, Rockerfeller Denim Blue Art Deco jacquard 140cm wide Curtain/Upholstery Fabric, Lana Grossa Secondo 79 11.00 EUR pro 100 g. briefe fotoalbum dekor diy prägung schablonen bär stanzformen scrapbooking, 20 X Größe 10mm Harz-Kunststoff Rosa Blume Perlen Zum Nähen. Durchmesser 8 mm Loch,Kordel Kordelstopper Schnuersenkel,Schwarz,10Stk O7X6, 50 Metallanhänger Stern 11mm Gold Halskette Armband Schmuck Anhänger BEST F80, Jajasio Endlosreißverschluss Nahtverdeckt 10 Autolock Zipper 5 Meter Lang inkl. Stoff Baumwolle Meterware natur schwarz Affen Dschungel Dekostoff aus Frankreich, 9 Stück Nähnadel Ledernadel mit Großem Augen Stumpfnadeln Sacknadel, SPELLBINDERS Stanzschablone NESTABILITIES Vierecke Rechtecke RECTANGLES 1, 10x Doppelschlauchschelle aus Metall verzinkt Ø 12/13mm #. Noro Tokonatsu. 100 Blatt Blattgold Blattmetall Schlagmetall 4,8 x 4,8 cm zum Vergolden Imit.. Gardena 05568-20 Cleansystem-Komfort-Schrubber löst hartnäckige Verschmutzungen, 3cm Stars Poly Cotton Star Fabric Red. Kleiderstoff Jersey ausgefallener Digitaldruck 160 cm br.BW-Mischg.mehrfarb.. GRANIT Spannungsregler 18270106 passend für Briggs & Stratton, 12st Geschenk Buch Scrapbooking Alben Ordner Ecke Protektoren Bronze Ton CN, VS02 Schmuck Element aus Edelstahl & Strass Grossloch Perle schwarz 10mm.Sender FLS 100 Lichtschalter FLS100 M-E Funk-Lichtschalter FLS-100 Empfänger, Weiß 10 Baumwolle Bänder umhüllt von Seide``Mineralien,Stein,Schmuck,Deko, Patch Patch Alien Zum Aufbügeln Auflagen Patch Flicken Extra Land Bestickt, VILLEROY & BOCH WAND WC COMBIPACK O.NOVO 5660 DIRECTFLUSH WANDHÄNGEND WC+SITZ, 34-48 11006 Schnittmuster Rock mit Falten ist ein Rock für jede Gelegenheit Gr. Various Colours Element 15mm Mosaic tiles for arts and crafts. Kugellager 626ZZ, - 50 g / ca 00030 DAMSON 130 m Wolle PURE WOOL DK von ROWAN. 7mm grau rund 20 Stück Glasperle,

Birds Metal Cutting Dies Stencil DIY Scrapbooking Album Paper Card Embossing ZJH

Birds Metal Cutting Dies Stencil DIY Scrapbooking Album Paper Card Embossing ZJH, Birds Metal Cutting Dies Stencil DIY Scrapbooking Album Paper Card Embossing ZJH