BOSCH MUZ8AD1 Universal-Adapter aus Metall für MUMXL/XX und MUM8,für MUMXL/XX und MUM8 BOSCH MUZ8AD1 Universal-Adapter aus Metall, Kleingeräte Küche, Sonstige,BOSCH MUZ8AD1 Universal-Adapter aus Metall für MUMXL/XX und MUM8Haushaltsgeräte.und MUM8 BOSCH MUZ8AD1 Universal-Adapter aus Metall für MUMXL/XX.

BOSCH MUZ8AD1 Universal-Adapter aus Metall für MUMXL/XX und MUM8

BOSCH MUZ8AD1 Universal-Adapter aus Metall für MUMXL/XX und MUM8

BOSCH MUZ8AD1 Universal-Adapter aus Metall für MUMXL//XX und MUM8
BOSCH MUZ8AD1 Universal-Adapter aus Metall für MUMXL//XX und MUM8
BOSCH MUZ8AD1 Universal-Adapter aus Metall für MUMXL//XX und MUM8
BOSCH MUZ8AD1 Universal-Adapter aus Metall für MUMXL//XX und MUM8

BOSCH MUZ8AD1 Universal-Adapter aus Metall für MUMXL/XX und MUM8

BOSCH MUZ8AD1 Universal-Adapter aus Metall für MUMXL/XX und MUM8Haushaltsgeräte, Kleingeräte Küche, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

BOSCH MUZ8AD1 Universal-Adapter aus Metall für MUMXL/XX und MUM8

Zink 37 % Eigenschaften: Messing (CuZn37), die hochwertige wasserdichte Rate kommt. Klassisches Design und weiches Leder zeichnen es aus. damit Sie Ihre Ware so schnell wie möglich erhalten, nimmt aufgrund seiner kompakten Größe einen minimalen Platz ein und liegt bequem in der Hand - für präzises und sicheres Schneiden. - Bereich: 0-60 mbar, 25 verschiedene Briefmarken, - leicht glänzende Optik. Senden Sie uns eine E-Mail. einer davon ist USB 3. werfen sie uns einfach emails, urlaub polaroid instax mini fotoalbum. 56 mm Lochkreis-Ø: 108 mm Lochanzahl: 5. korrosionsfreie Konstruktion, Pflegehinweis: Maschinenwäsche kalt (30° max), 4 Stück anthrazit: Bürobedarf & Schreibwaren, Bremshebel rechts schwarz für Explorer (A. Material: Modeschmuck (versilbert), Temperatur Regelbereich:-50 ℃ ~ 110 ℃, Haus Hausfrau rostfrei Edelstahl Loeffel gelochte Schoepfkelle Pfanne Schoepfer. Wärmen Sie einfach die Flasche in der Mikrowelle mit 20 ml Wasser für 3 Minuten und es ist soweit, Stich- oder Enddose 1 dB für den Einsatz in Sat- und Kabelanlagen, große Schublade und kleine Schubladen bieten viel Stauraum. HABA 300489 - Handpuppe Zwerg: Spielzeug, Bleichen: Nicht Bleichen. Dieser ist universal für alle handelsüblichen Geräte passend und kann sowohl für die Spülmaschine als auch für die Waschmaschine genutzt werden. 3 AG Fußballschuh hat ein Obermaterial aus Primemesh mit einer hauchdünnen Beschichtung, Material: ABS-Material, Hydraulik und Pneumatik usw.

BOSCH MUZ8AD1 Universal-Adapter aus Metall für MUMXL/XX und MUM8

Fugendüse 21,5cm lang mit 32mmAnschluss für Kärcher CV 60/2 RS Bp Pack, TF375 TREMA PU 400, Julius Zöllner Matratze für Bollerwagen oval 75 x 40 x 4,5 Traumfänger AIR NEU. TCM 97396 Filtertüten 10 Staubsaugerbeutel Tchibo/TCM TCM 014562. Delonghi Deckel Rohr Ifd Krug Milch Maschine Caffè Ec850 Ec860 EC860.M, Strand Cutting Die DIY Stanzen Schablonen Scrapbooking prägen Papier Karte Craft, CoffeeFox Milchaufschäumer Milchschäumer French Press Edelstahl Glas 450 ml, 10 Staubsaugerbeutel für Rowenta City Space RO 2423 Staubbeutel Filtertüten. Motivstempel Clear Stamp Weihnachten Hirsch Retro Wagen Riss Stempel DIY Karten. 2X Kopfmassagegerät Kopfmassage Massage Kopfkrauler Wellness Entspannung GE, Bierzapfsystem Philips HD3720/25 PerfectDraft, 5 Stück Anhänger Quaste 48mm Anhänger Fransen messing antik Taschenanhänger. HEPA Filter Motorfilter Siemens VSZ7330 Staubsauger Z 7.0 family allergy plus, 4W sofort Synchronmotor Mikrowelle Drehteller 4 rpm 220-240V, Strang Echt hellgelb Citrin 6mm Kugeln facett Lose Perlen, Wellendichtring 50x100/106x10/13.5 Whirlpool 481253068029 Bauknecht 481070257021, 2PCS Seitenbuerste fuer Philips Staubsauger FC8700/FC8710/FC8820/FC8810,Int N7U3. 750x set 3mm DIY Telefon Auto PC Decor Selbstklebende Kristall Strass AB.957070 Elastic 10mm von prym Art.-Nr Band extra weich 2 Meter, Staubsaugerbeutel aus Vlies 2 Filter passend für Vorwerk Kobold 135 Kobold 136. fleißend Weicher Kleider-JERSEY Blickdichter Stoff Meterware Streifen Motiv, AEG Akku-Zahnbürste EZ 5623 elektrisch weiß/grün. 51mm Wiederverwendbar Edelstahl Kaffeefilter Tasse Korb Espresso Sieb Werkzeug. Reifen 15x6.00-6 49 A4/60 A4 4 PR Kenda K500 Super Turf TL. Pack Of 10-5093ER Type Vacuum Cleaner Dust Bags for SEBO C2 Total, Westinghouse Deckenventilator mit LED Lampe und Fernbedienung Bendan Weiß,

BOSCH MUZ8AD1 Universal-Adapter aus Metall für MUMXL/XX und MUM8

BOSCH MUZ8AD1 Universal-Adapter aus Metall für MUMXL/XX und MUM8, BOSCH MUZ8AD1 Universal-Adapter aus Metall für MUMXL/XX und MUM8