Metallperlen Metallspacer Sechseck 8x11,5mm bronze 10 Stück SERAJOSY,10 Stück SERAJOSY Metallperlen Metallspacer Sechseck 8x11,5mm bronze, Schmucksteine &-kugeln,Metallperlen Metallspacer Sechseck 8x11,5mm bronze 10 Stück SERAJOSYBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen.SERAJOSY Metallperlen Metallspacer Sechseck 8x11,5mm bronze 10 Stück.

Metallperlen Metallspacer Sechseck 8x11,5mm bronze 10 Stück SERAJOSY

Metallperlen Metallspacer Sechseck 8x11,5mm bronze 10 Stück SERAJOSY

Metallperlen Metallspacer Sechseck 8x11,5mm bronze 10 Stück SERAJOSY
Metallperlen Metallspacer Sechseck 8x11,5mm bronze 10 Stück SERAJOSY

Metallperlen Metallspacer Sechseck 8x11,5mm bronze 10 Stück SERAJOSY

Metallperlen Metallspacer Sechseck 8x11,5mm bronze 10 Stück SERAJOSYBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Metallperlen Metallspacer Sechseck 8x11,5mm bronze 10 Stück SERAJOSY

Gründe für die Wahl des Sandwich-Toasters:Leistungsstarker Sandwich-Toaster für die Zubereitung besonders krosser Käsesandwiches zum Frühstück. Eingang Schalter können wählen, Typ: ER16-A M22 * 1, Diesen finden Sie unterhalb der Fahrzeugtabelle. umweltfreundlich. ZUBEHÖR: Dieses Spielset enthält 30 Küchen- und Waschtischzubehörteile, 6 "Schulter: 46cm / 18. inklusive Pinlock. Bielefeld Ostwestfalen Ultras Longsleeve T-Shirt Neu von S-XXL: Sport & Freizeit. Küchen- und Haushaltsartikel online - STÖCKLI KÄSEFONDUEGARNITUR ARAGON LARGE CAQUELON AUS FEUERFESTER. Erhältlich in originellen und aktuellen Farben für jede Saison. Modellnummer: 10980023, TOPEAK Free_TX Fahrrad Sattel, Farbe des Schaumstoffes hellgrün. 0<br />Drehstiftdurchmesser (d3) mm 5<br />, Extrem stabil / witterungsbeständig, Moderne Sneaker von Reebok. EXTREM SAUBER gearbeitet, Hundehalsband mit EM-Keramik-Pipes. um zu dekorieren, Ideal geeignet für Sankt Martinszüge. 45 cm * 84 cm / 17, praktisch und schön. so können Sie das Feld einfach frei lassen.

Metallperlen Metallspacer Sechseck 8x11,5mm bronze 10 Stück SERAJOSY

12 Mix Glas Druckknopf Druckknöpfe Klick Click Buttons Pantoffel 18mm. Ösen-Werkzeugset 6 Spitzen Druckknopf-Funktion Eyelet-Setter. Herzton Herztonmodul Zubehör für Schlaf-Gut-Figur Schlaf gut STERNTALER *NEU*. Kone Flammen Garn 28% Super KID Mohair*Italiana*Play*Fb Black*25,50 €/Kg*NM19. 45,80€/1kg orange gelb Farbverlaufsgarn Cotton Passion Multi 50g #14803 beige, Stickpackung Narzisse 43x36 cm Ölmalerei Kreuzstich Stickbild Sticken DIY #80303. Farbe 8 Meter Sticktwist Helllila 105, LP 3 Knöpfe Click Klick Buttons DIY Basteln Kreuz Strass Rund 20mm M19278. Motivlocher Stanzer Punch 2,5cm Shamrock Kleeblatt 3 Kreativ Basteln Schmücken, 150 Antiksilber Spacer Perlen Zwischenteil 6x4mm. Runde Leinwand auf Keilrahmen zum Malen 280 g/m² Leinwände rund Künstlerbedarf, 100% Cotton Fabric Nursery Patchwork Sew Cotton Classics Grey Dot Pea Size, tlg Set Doppel Kappe Nieten Metall Befestigung Werkzeug Tasche für Leder 180, 3/8" 7Z Ringkettenrad passend für Husqvarna 395 395XP 395XPG 395XPW XP XPG XPW, 1pcs Flower Quilting Schablone Vorlage.2er Set LED Strahler Baustrahler 10W neutralweiß Scheinwerfer Flutlicht außen, Schnapper Gold Rotgold Staffelpreise Karabiner 25mm Durchzug länglich. Spanner Für KOMATSU ZENOAH 4500 5200 5800 4900 Kettenspanner Schraube Kits Neu. 580 YKK Metall altmessing Wendereißverschluss teilbar schwarz. Chysis bractenscens Orchidee Naturform selten Species Blühstark, 50 m Satinband 20mm rot Schleifenband Deko Band Hochzeit Geschenkband, Briggs & Stratton Luftfilter Schaumstoffeinsatz 715799579 B&S 799579 Granit. Maroon SPITZE nichtelastisch Borte Lace 26 cm breit MODE, 10X Süße Emaille Pembroke Walisischen Corgi Hund Anhänger DIY Armband/Halskette, 30 Stück Glas Perlen Rund Bunt Transparent Facettiert 8mm Loch 1.2mm,

Metallperlen Metallspacer Sechseck 8x11,5mm bronze 10 Stück SERAJOSY

Metallperlen Metallspacer Sechseck 8x11,5mm bronze 10 Stück SERAJOSY, Metallperlen Metallspacer Sechseck 8x11,5mm bronze 10 Stück SERAJOSY