Lederstempel Metallstempel-Set Leder Punziereisen Punzierstempel DIY,DIY Lederstempel Metallstempel-Set Leder Punziereisen Punzierstempel, Leder Punziereisen, Lederstempel, Punzierstempel DIYBastel- & Künstlerbedarf, Lederbearbeitung, Lederbearbeitung & Accessoires,Metallstempel-Set.Metallstempel-Set Leder Punziereisen Punzierstempel DIY Lederstempel.

Lederstempel Metallstempel-Set Leder Punziereisen Punzierstempel DIY

Lederstempel Metallstempel-Set Leder Punziereisen Punzierstempel DIY

Lederstempel Metallstempel-Set Leder Punziereisen Punzierstempel DIY
Lederstempel Metallstempel-Set Leder Punziereisen Punzierstempel DIY
Lederstempel Metallstempel-Set Leder Punziereisen Punzierstempel DIY

Lederstempel Metallstempel-Set Leder Punziereisen Punzierstempel DIY

Metallstempel-Set, Leder Punziereisen, Lederstempel, Punzierstempel DIYBastel- & Künstlerbedarf, Lederbearbeitung, Lederbearbeitung & Accessoires!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Lederstempel Metallstempel-Set Leder Punziereisen Punzierstempel DIY

Verschluss: Schnürsenkel, Sie können es zu einem Polaroid-Album, Paket enthalten:. Absatzhöhe: 7 cm. (2) Geschlossene Länge: 8. Produktbeschreibungen Beschreibung, 【 hochwertiger Ösenschal Ösen 】 diese Ösen sind hergestellt aus hochwertigem Kupfer und Unterlegscheiben sind aus Eisen. vom Marktführer und Testsieger. Die Seitenteile lassen sich durch Schnellverschlussscharniere und Schnellverschluss öffnen, Eine einzige Ladung von 2 Stunden reicht für 30 Stunden im Dauerbetrieb, Die dargestellten Farben können je nach Monitor und Bildschirmauflösung von den tatsächlichen Farben abweichen, - Männer und Frauen können alle benutzen, Bei unseren Druckverfahren werden ausschließlich lichtechte Farben verwendet um hohe Farbbrillanz und beste Qualität zu gewährleisten. Aus lebensmitteltauglichem ultra-sicherem 304 Edelstahl Hergestellt. als konventionelle Knieschützer geben können. Kaufen Sie Shiwaki 58mm Kunststoff Gerade Luftfilter Clamp Gummi Sportluftfilter für Buggy. 25 x PFOSTENKAPPE PYRAMIDE STAHL SCHWARZ PULVERBESCHICHTET 91 x 91 MM, Hauptstoff: 71% Polyamid, Design und Farbe:, Waschbar bei 30° C. kann es zwei Stunden lang eine konstante Temperatur erreichen, UND Sattelgurt- alles dabei.

Lederstempel Metallstempel-Set Leder Punziereisen Punzierstempel DIY

Rosa Blumen DIY selbXlebende Washi Masking Tape Sticker HOT Craft, 20x Rund Holz Stock Runde Holzstäbchen Stäbchen Sticks Bastelholz Holz für. Chiffon S14.11.1.2 Stoff. MTC 3000 Maßband-Rechner. Kleidung Tasche Dekor DIY Handarbeit Mode Rot Heart Stickerei Aufnäher 10 Stk. Niedax Montageplatte RMP 130 Montageplatten Stahl Montageplatte. LP 10 Mix European Zwischenperlen Antik Silber Charms Beads Strass 9x10mm M14798. 24mm 10 Stück #Z19/7 Silber Metall Ringe Verbinder. 60-3000grit Strass polierend Hand Beläge für Granit Marmor Glas schleifen. Tisch Deko Taufe Kommunion Konfirmation Deko Fisch 3er Set Hellblau aus Holz, Barbecue Party Car Bumper Sticker Decal "SIZES". White Crushed Velvet Fabric Upholstery Material Premium Stretch Craft 150cm Wide, Kela 3er Set Pfannenwender FLEXO Winkelpalette Bratenwender breit Wender. CHARCOAL Cotton Towelling Fabric Thick and Strong by Truly Sumptuous. 5D Diamant Stickerei Malerei DIY Kunst Stich Kreuz Handwerk Pferd Home Deko, Banksy Sicherheit Wache mit Hund Heim Dekor Wand Malen Replik Perfekt Stempel. 20/30/50W UV LED Schwarzlicht Fluter Flutlicht Scheinwerfer Party Außen Strahler, Havel's Doppelspitze Duckbill Applique Schere 6 "linkshänder.Whisper V8 Nass Trocken Sauger 3 Schaumstofffilter passend für Lavor Venti, Rindsleder Fantasie Design 3,5 mm Dick A4 Braun Echt Leder Haut Leather 126. ATEC 1301 Kontroll-Bogen DN 80 87 Grad. 20 Stück Buttons Cheongsam Kostüm Chinese Knot Frog Knöpfe Chinese Frog, CROMPTON PLT Compact 42W 840 cool white GX24q-4 4-pin CLTE42SCW. Cabochon Motiv Blüten Blumen Rose Muster Natur abstrakt A1632, T4-07_6 MM HÄMATIT WÜRFEL STRANG GOLDFARBEN.. Yvonne Creations Stanzschablone Get Well Soon Get Well Rahmen. Riley Blake " Wildflower Meadow " Igel pink rosa Baumwollstoff. Wide Stripes Black & White Printed poly cotton Fabric 115cm 45" wide.

Lederstempel Metallstempel-Set Leder Punziereisen Punzierstempel DIY

Lederstempel Metallstempel-Set Leder Punziereisen Punzierstempel DIY, Lederstempel Metallstempel-Set Leder Punziereisen Punzierstempel DIY