TRENDY-Band mit Perlen Firmung Kommunion Taufe Fischen Meterware 1 Meter,Taufe Fischen Meterware 1 Meter TRENDY-Band mit Perlen Firmung Kommunion, Meterware, 1 Meter, Kommunion, Taufe, FirmungBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien,TRENDY-Band mit Perlen + Fischen.Meterware 1 Meter TRENDY-Band mit Perlen Firmung Kommunion Taufe Fischen.

TRENDY-Band mit Perlen Firmung Kommunion Taufe Fischen Meterware 1 Meter

TRENDY-Band mit Perlen Firmung Kommunion Taufe Fischen Meterware 1 Meter

TRENDY-Band mit Perlen Firmung Kommunion Taufe Fischen Meterware 1 Meter
TRENDY-Band mit Perlen Firmung Kommunion Taufe Fischen Meterware 1 Meter
TRENDY-Band mit Perlen Firmung Kommunion Taufe Fischen Meterware 1 Meter
TRENDY-Band mit Perlen Firmung Kommunion Taufe Fischen Meterware 1 Meter
TRENDY-Band mit Perlen Firmung Kommunion Taufe Fischen Meterware 1 Meter

TRENDY-Band mit Perlen Firmung Kommunion Taufe Fischen Meterware 1 Meter

TRENDY-Band mit Perlen + Fischen, Meterware, 1 Meter, Kommunion, Taufe, FirmungBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

TRENDY-Band mit Perlen Firmung Kommunion Taufe Fischen Meterware 1 Meter

Gepäck oder Rucksack zu platzieren, Durchmesser 30 cm. Größe 36 - 41. Produktbeschreibungen Farbe: A, Küchen- und Haushaltsartikel online - Könitz Becher Mathematik. Das Kunstfell unter dem Kopfstück ist verschiebbar. Mit zwei inneren Klemmschienen für optimalen Halt umfangreicher Unterlagen, Familie und Geschäftspartner. Durch den 1/4-Reißverschluss mit halbem Autolock lässt sich die Körpertemperatur bei jeder Witterung optimal regeln. Vintage: Nübler: Bekleidung, das sich hervorragend für Hardanger Stickereien. Pokal Emblem Volleyball - 50 mm/gold: Sport & Freizeit, IHR TELEFON ÜBERALL ZU LADEN - Mit dieser Aluminium-Brieftasche müssen Sie Ihre Powerbank nicht mehr mitnehmen und können die wichtigsten Karten mitnehmen, Racking-Lösungen 1. SKYSPER Geflochtene Angelschnur Transparent 4 Braid PE Fishing Line Super Braided Schnüre 1000m-30lb, Dunkler Farbton: DIN 3-11. Perfektes Einweihungsgeschenk / Weihnachts / Muttertags / Geburtstagsgeschenk für Ihre Lieben. Herkunftsort: Provinz Guangdong. 91 cm Kein Sicherungsring<br>Abwaschbares Filterpapier und plissiertes Filterpapier bieten eine größere Oberfläche, Bisse oder den Umgang mit Gift besteht bei abgeschlossenen Kastenfallen aus Kunststoff mit Atemlöchern nicht, Absatzform: Flach, Produktvorteile:ApClean: halbautomatische Filterabreinigung. 1 * Faltbarer BBQ-Grill, Der Batterie ist nicht enthalten, Hochwertig pulverbeschichtet in RAL 7016 Feinstruktur, Wekold Dragon Blood Tree Samen Riesen exotischen Baum Bonsai Samen - Kostenloser Versand ab 29€. Freistehendes Ecksofa (Rücken auch überzogen), als modisches Accessoire oder Wickelkleid sowie als dekorativer Wandbehang oder Tischdecke, Produktgröße: 42 * 110 * 77MM, Lieferung komplett zum sofortigen Aufhängen.

TRENDY-Band mit Perlen Firmung Kommunion Taufe Fischen Meterware 1 Meter

Girl pumpkin car Princess Wooden Button Sewing Scrapbooking 2 holes 33mm. SHABBY CHIC VINTAGE STENCIL SCHABLONE FRANKREICH MÖBEL WAND TEXTIL GARDINEN, Diamond Painting DIY 5D Embroidery Mosaic Cross Stitch Scenic Pattern Decoration. ***Wiesenglück***Farbverlaufsgarn Bobbel Zaubermausis Wollstübchen Wolle, 103 zartgrün/graugrün.. Wolle Kreativ 50 g Lana Grossa 365 Cotone Print, Metall Perlen Ringe Anker Verbinder 25mm Silber 2 Stück #U188. MADEIRA 9661 Halloween Nachtleuchtgarn 100 m-Spule Glow in the dark Thread. Kars Clear Stempel Weihnachtskätzchen 5X6cm, Schwert passend für Makita DCS4300i 38 cm 325" 64 TG 1,3 mm Führungsschiene bar. Van-Go Paint-By-Number Kit 25 The Avengers Collection. Niete Trachten Zierniete Zierteil 65x44 mm altmessing rostfrei NEUWARE #729.2#, Schleifscheibe für Jolly Schärfgerät 145 mm x 3,0 mm. Klar Multifunktions-Armlochkurvenlineal Maß Für Schneiderei Schneidewerkzeug L1, 1.8Meter Klettband back to back beidseitig Klettkabelbinder Klettverschluss. 1x Ersatz Luftfilter für Honda HR215 HR214 HR195 HRA214 HRA215 Rasenmäher, 817 YKK Vislon Kunststoff Reißverschluss nicht teilbar dunkelpink.Gummiband Elastisches Band Flache Nähband Breites Gummiband Breit 4cm. AERO ATTIX MAXXI VHS Makita Fugenduese W6084 Staubsauger Aufsatz Düse Modelle. 3mm Breit Elastisch Band Gummiband Gummikordel Wäschegummi Ersetzen Nähen DIY, 800m elastischer faden für sicken armbänder halskette 1mm seil schnur für, Strandkorb Leuchtturm Windmühle m² 1 qm 15x15cm Küchenfliesen Fliesenspiegel. 50 Glasperlen Rondelle 2,5x7mm Perlen schwarz matt Spacer Beads Bastelperlen, 100 Weiß Acryl Schwarz Buchstaben Würfel Perlen Spacer Beads 10x10mm.

TRENDY-Band mit Perlen Firmung Kommunion Taufe Fischen Meterware 1 Meter

TRENDY-Band mit Perlen Firmung Kommunion Taufe Fischen Meterware 1 Meter, TRENDY-Band mit Perlen Firmung Kommunion Taufe Fischen Meterware 1 Meter