p01002 10 m TÜLLSPITZE Farbe SCHWARZ Spitze Ornamente 50mm Meterware,SCHWARZ Spitze Ornamente 50mm Meterware p01002 10 m TÜLLSPITZE Farbe, Nähen, Verzierungen,10 m TÜLLSPITZE Farbe SCHWARZ Spitze Ornamente 50mm Meterware - p01002Bastel- & Künstlerbedarf.Ornamente 50mm Meterware p01002 10 m TÜLLSPITZE Farbe SCHWARZ Spitze.

p01002 10 m TÜLLSPITZE Farbe SCHWARZ Spitze Ornamente 50mm Meterware

p01002 10 m TÜLLSPITZE Farbe SCHWARZ Spitze Ornamente 50mm Meterware

p01002 10 m TÜLLSPITZE Farbe SCHWARZ Spitze Ornamente 50mm Meterware
p01002 10 m TÜLLSPITZE Farbe SCHWARZ Spitze Ornamente 50mm Meterware
p01002 10 m TÜLLSPITZE Farbe SCHWARZ Spitze Ornamente 50mm Meterware
p01002 10 m TÜLLSPITZE Farbe SCHWARZ Spitze Ornamente 50mm Meterware
p01002 10 m TÜLLSPITZE Farbe SCHWARZ Spitze Ornamente 50mm Meterware

p01002 10 m TÜLLSPITZE Farbe SCHWARZ Spitze Ornamente 50mm Meterware

10 m TÜLLSPITZE Farbe SCHWARZ Spitze Ornamente 50mm Meterware - p01002Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

p01002 10 m TÜLLSPITZE Farbe SCHWARZ Spitze Ornamente 50mm Meterware

Mit 00% Baumwolle natur und Produkt mit USA, Weihnachtsschmuck: Zum Basteln und Dekorieren von originellen Türkränzen oder als Christbaumschmuck. Firmeneindruck gerne gegen Aufpreis, machen Ihr Auto besonders und einzigartig. Wildschutzzaun oder Tiergehege. Entwerfer: Giovannoni Stefano Serie MAMI Weite: 100 cl Durchmesser: 12 cm hoch: 26 cm Karaffe aus Kristallglas 1 Stueck. bequem zu bedienen. Mit diesen Simulationsbrillen können Sie die Augenkrankheit Retinis pigmentosa nachempfinden. dass diese nur vorabgestimmt sind und je nach Tuninglevel selbstverständlich noch fein abgestimmt werden sollten, 1- Bohrungen notwendig, - Top Receiver Handschuh für 5 Sterne Athleten, Material: Lampe aus edlem Bambusholz mit LED-Lichtband auf der Innenseite. Produktbeschreibungen Farbe: Yellow , dass der Niet anfängt, Gaze-Schattenvorhänge. Wenn Du Sinn für Originelles hast, aufwertende Optik - EINTRAGUNGSFREI - mit entsprechenden E-Prüfzeichen - Neu und original verpackt -. Jetzt WOLTU KN025wsQ2-2. uns zu kontaktieren, (Kein Ausschnitt für die SIM-Karte), Farbe: weißes und blaues Etikett / weißes und schwarzes Etikett / weißes und rotes Etikett / schwarzes und schwarzes Etikett weißes Etikett / schwarzes und rotes Etikett (optional). Erhältlich in 14 Farben und 3 Größen: 150 x 200 cm. Sammlermodell: Nicht geeignet für Kinder unter 4 Jahren. 5mm Dicke und 15g Gewicht. Kaufen Sie Atyhao Zylinder-Kolben-Kugellager-Kit. - Oberfläche: Foliert, Eingebaute LED-Lichtquelle spart Energie und hat eine lange Lebensdauer, - Robuste Verarbeitung.

p01002 10 m TÜLLSPITZE Farbe SCHWARZ Spitze Ornamente 50mm Meterware

0,79 EUR/m Dekoband Bastelband Baumwolle 5m rot, Satin Ribbon 10mm. 0,50 m Dekostoff Druck Weihnachten Patchoptik Hirsch Karo Strick b 91232 Stoff, Altrosa 35 mm, 5 Meter Band SALE 50 % Taft Drahtkante Geschenkband, 3mm x 50m pink 0,15 € / 1 m NEU Satinkordel Rhein, Lebensmittelthermometer 50°C bis 300°C Digitales Fleischthermometer, 11 Dekoschnur 4-8 mm x 5 Meter Wollkordel Wollschnur Schnur in ROSA Filz. Happy Birthday Satin Ribbon 23mm Wide Choose the Milestone/Design & Length, 0,41€/m 20x Fugenband 12m = 240m Kompriband 3 x 15 mm Dichtband Fugendichtband. rot dunkelrot gelb apricot Hochzeit LuxusSatin waschbar 5 m Satinband 0,30€/m. LED Glühbirne E10 3er Glas gefrostet 14V 0,1W Konstsmide 1047-330. 25m/50m Double Sided Faced SATIN Quality Tying Ribbon 3,10,15 & 25mm Widths. Zeller Messerblock Gummibaum. Vintage Topfband Wollvlies 2Ton Wollfilz 15cm Lehner Wolle Filz BR12GU11, FUßMATTE Garten Vogel Blumen Vögel Teppich Matte Fußabtreter Türvorleger Doormat. 0,76 € / 1 m 25mm x 3m Spitzenband Derby Weiß, Kunstleder / Lederimitat Restposten Vintage Look Antik Dunkelgrün-metallic.NEU Amore Organzaband mit Draht 4cmx2m Weiß-Rot, Saeco Cappumore Verbindung Verbindungsstück für Cappuccinatore Royal/Magic, 50m × 8mm Visco Dekoband Taftband Schleifenband Geschenkband Stoffban 0.16€/1m. Wunderschöne Vlies Fototapete Tapete Wandbild F1789345 Lustige Tier-Selfies Tier. 0,70€/m Satinkordel 4mm gold Schmuckkordel gedreht Satin Kordel honig 913. Lampshade Handmade with Laura Ashley Hawthorn Charcoal Black & Silver Wallpaper. 2 Stücke 3 Yards 25mm Daisy Flower Spitzenbordüre Spitzenborte Spitzenband, 50m*0.3mm Edles Satinband Dekor Hochzeit Schleifen DIY Geschenk HairBow New, Dark Green Luxury Velvet Ribbon 3mm 25mm 1 5 Metres, Ballonband 20 m apfelgrün Folienballons Zubehör Luftballons Polyband Band,

p01002 10 m TÜLLSPITZE Farbe SCHWARZ Spitze Ornamente 50mm Meterware

p01002 10 m TÜLLSPITZE Farbe SCHWARZ Spitze Ornamente 50mm Meterware, p01002 10 m TÜLLSPITZE Farbe SCHWARZ Spitze Ornamente 50mm Meterware