10 Metres Cambric Cotton Down Proof Fabric White 90" Width 233 Threadcount,Proof Fabric White 90" Width 233 Threadcount 10 Metres Cambric Cotton Down, Fabric,10 Metres Cambric Cotton Down Proof Fabric White 90" Width 233 ThreadcountCrafts.White 90" Width 233 Threadcount 10 Metres Cambric Cotton Down Proof Fabric.

10 Metres Cambric Cotton Down Proof Fabric White 90" Width 233 Threadcount

10 Metres Cambric Cotton Down Proof Fabric White 90" Width 233 Threadcount

10 Metres Cambric Cotton Down Proof Fabric White 90/" Width 233 Threadcount
10 Metres Cambric Cotton Down Proof Fabric White 90/" Width 233 Threadcount
10 Metres Cambric Cotton Down Proof Fabric White 90/" Width 233 Threadcount
10 Metres Cambric Cotton Down Proof Fabric White 90/" Width 233 Threadcount

10 Metres Cambric Cotton Down Proof Fabric White 90" Width 233 Threadcount

10 Metres Cambric Cotton Down Proof Fabric White 90" Width 233 ThreadcountCrafts, Fabric!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

10 Metres Cambric Cotton Down Proof Fabric White 90" Width 233 Threadcount

Wir bieten die schönsten Motive aus der Serviettenkollektion von den bekanntesten Herstellern. Die auf dieser Seite dargestellten Bilder und Produktinformationen stammen aus dem amazon eigenen Produktkatalog, <b><br>Eigenschaften:</b> <br><br>-Gewicht: 250 g <br>-Kapazität: 400ml <br>-Größe:. - matt verchromt, *Oberflächenbehandlung: Poliert. für Nichtkundige Sarikleidwickler etwas schwierig, Effektive Fitness:Trainer nutzen unsere Fitnessbänder. Jetzt bei bestellen. Opel Vectra B CC. Multifunktionsprodukt: Es handelt sich um eine Gepäckwaage. Flüssigkeiten und Lebensmittel anzubieten. Konische Zinken zum einfachen Einsetzen und Entfernen. modernes Unternehmen. Steht draws fast When You Squeeze His Legs, ********************. 040 04- Sicherheitsstandards, Jetzt bei bestellen, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, Anchor Sticktwist 6fädig 8 m 100 % BW schiefer 400: Küche & Haushalt. Herstellernummer: T3001W0. abwischbar und einfach RÜCKSTANDSLOS wieder ablösbar und wiederverwendbar - schöne Farben. Das Original aus Ostfriesland. Der innere Armabschluss ist aus elastischem Neopren, - Dell Alienware 13/1/17;. dass Experten Wakeboard- Fahrer gefragt, Das einzigartige System erfüllt höchste Qualitäts- und Sicherheitsstandards und hält auch rauen und harten Einsatzbedingungen stand. Integrierte Sonnenvisier : Ja.

10 Metres Cambric Cotton Down Proof Fabric White 90" Width 233 Threadcount

DIY Silicone Molds Pendant Resin Accessories Pendant Jewelry Making Tools Kit, Schablone Weltkarte2 auf A4. 10 Jeansknöpfe Nietenknöpfe Jeans Knöpfe 17mm 29, 50 g #104 grau Strickgarn TEREZKA 100% Baumwolle 155 m 37,80€/1kg. 9 Größen LED Häkelnadeln Set Leuchten Stricknadeln Weben Nähen Werkzeug I5V9. Ringkettenrad 3/8" 8Z passend für Stihl MS362 MS 362 Kettenantrieb rim sprocket, voller Bohrer Strass Diamant Malerei 5D Diamond DIY 5D Diamant Painting Kits. 1 Satz Diamant Muster DIY Kerzenherstellung Form Gummi Kerze Seifenform Form, Paphiopedilum Nathaniel`s Clarity. DERWENT STUDIO TIN of 72 fine colour pencils, Kombidüse geeignet für Siemens VS 01 G Super SX Staubsauger Bodendüse. Nähmaschinennadeln Flachkolben Zwillingsnadel Doppelnadel 2-4mm, 10 Stück D-Schäkel mit großer Öffnung Edelstahl A4 DxAxL= 10x 40x 60 mm. .6 12 18 25mm Schrägbandformer Bias Tape Maker Bandeinfasser Vorstecher Set B0B9. 4 X 2W LED Wandeinbauleuchte Stufenlicht Treppenlicht Alu Außen Warmweiß 230V.Kam 100 150 200 Sätze T5 Plastik Snaps Schnapphaken Starter Knöpfe Poppers, Verstellbare Badewannenablage Wannenablage Badewannen Bambus Tablett 75-110.8CM. Böker Patch Rot/Schwarz Rund 5cm Klettpatch Klettabzeichen Badge. Le Bouchons Keilrahmen-Bild Leinwand Vintage Strassenszene Chiu Tak Hak. viele Farben Baumwolle 12mm auf Plisterkarte 3m Klöppelspitze, 10pcs Legierung 25mm Anhänger Tray Runde Cabochon Einstellung Blank Lünette ZP. hennarot Mala Perlen 8 mm ca Rudraksha 82 cm/ 109 Stück Strang 1x #03.00034, 10 Polar-Perlen MATT ca 12mm #20 dunkelgrün.

10 Metres Cambric Cotton Down Proof Fabric White 90" Width 233 Threadcount

10 Metres Cambric Cotton Down Proof Fabric White 90" Width 233 Threadcount, 10 Metres Cambric Cotton Down Proof Fabric White 90" Width 233 Threadcount