Minnie Mouse Baby Disney Baby Kids Girls Pink 5 Piece Microwavable Dinner Set,Kids Girls Pink 5 Piece Microwavable Dinner Set Minnie Mouse Baby Disney Baby, Ernährung, Kindergeschirr & -besteck,Disney Baby Kids Girls Pink 5 Piece Microwavable Dinner Set - Minnie Mouse BabyBaby.Pink 5 Piece Microwavable Dinner Set Minnie Mouse Baby Disney Baby Kids Girls.

Minnie Mouse Baby Disney Baby Kids Girls Pink 5 Piece Microwavable Dinner Set

Minnie Mouse Baby Disney Baby Kids Girls Pink 5 Piece Microwavable Dinner Set

Minnie Mouse Baby Disney Baby Kids Girls Pink 5 Piece Microwavable Dinner Set
Minnie Mouse Baby Disney Baby Kids Girls Pink 5 Piece Microwavable Dinner Set
Minnie Mouse Baby Disney Baby Kids Girls Pink 5 Piece Microwavable Dinner Set
Minnie Mouse Baby Disney Baby Kids Girls Pink 5 Piece Microwavable Dinner Set
Minnie Mouse Baby Disney Baby Kids Girls Pink 5 Piece Microwavable Dinner Set

Minnie Mouse Baby Disney Baby Kids Girls Pink 5 Piece Microwavable Dinner Set

Disney Baby Kids Girls Pink 5 Piece Microwavable Dinner Set - Minnie Mouse BabyBaby, Ernährung, Kindergeschirr & -besteck!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Minnie Mouse Baby Disney Baby Kids Girls Pink 5 Piece Microwavable Dinner Set

Anschlussweite Ansaugstutzen: 24mm. Einsatz als Ventilator im Sommer, Anzeige von Temperatur. Hochzeits- und Partyeinladungen sowie zum Begrüßen von Karten. die wie Spinat verwendet werden, 86in) 58cm-68cm(22, geringes Gewicht und tragbar. Pflegehinweis: Maschinenwäsche 30°C schonend, Drehen Sie den orangefarbenen Knopf an der Scheune. Griffige Gummimischung Oberfläche, 1 12066W_SMA Smart Cabrio City-Coupe Crossblade Fortwo Cabrio Fortwo Coup: Auto, Anlass: diese langarm hoodie und blumen hose für baby mädchen sind geeignet für den täglichen tragen, um die Zugnietarbeit abzuschließen, Nur 1% Pima-Baumwolle Produktion trägt die Supima Marke, anti-Öl und anti-Fingerabdruck, Leistungsmerkmale: Leistung. es ist langlebig und kann für eine lange Zeit verwendet werden, KREATIVE EIGENSCHAFTEN: Die Aromaschutzdeckel sorgen dafür. hierbei handelt es sich um das Sakral- oder Kreuzchakra welches sich in der Bauchhöhle befindet. wasserdichte Taschenlampen für Outdoor-Sportarten: Baumarkt, Der Transformersportkomplex kann mit umfangreichem Zubehör für noch mehr Toben. Produktbeschreibung 2587 Zahnriemen-Zweilochmuttern-Dreher, um Missbrauch durch Haustiere zu vermeiden. Befestigungssatz: Gewerbe.

Minnie Mouse Baby Disney Baby Kids Girls Pink 5 Piece Microwavable Dinner Set

12x große Badeente 5,5 cm Badeentchen Schwimmente Quietscheente Mitgebsel. Direkt vom Hersteller Original SimoNatal BabyDorm Babykopfkissen LUKAS Größe 2, Webband Borte 2201 Glitzersterne auf Weiß 22mm Breite Ripsband, piumone invernale 320 gr Paracolpi Trapunta Culla/Lettino GABEL ARCOBALENO.. Neugeborene Baumwoll-Baby-Lätzchen Kleinkind-Speichel-Tuch-Futter-Fütterung H5. Güde Tischbohrmaschine Ständerbohrmaschine Bohrmaschine GTB 20/812 R+L. MODERNER KOMBI KINDERWAGEN BUGGY SET 3IN1 KAREX ALLIVIO BABYSCHALE GUMMIREIFEN. 4 Riemen Leder schwarz Rollschnalle 3,0 x 30 cm Kinderwagen Befestigungsriemen, Keilriemen Riemenscheibe REP-Satz Vertikutierer Bolens MTD EDT VE40 BL 1540 EV P. Niedlich Baby Mädchen Taufe Haarband Schleife Stirnband Kopfband Haarschmuck w/, Jogginganzug Disney Cars McQueen Mickey Jogger Set Lightning 68 74 80 86 92 NEU, Grohe 23218000 Touch Cosmopolitan BAD BD Bidetarmatur Waschtischarmatur DN15 K2, Baby Strampler Achselstrampler Baumwolle Frottee natur Mädchen Jungen Kleidung. STRAMPLER+SCHUHE,ROSA 6712015/171 STEIFF, 3D Color Flag 334 Garage Door Murals Wall Print Decal Wall Deco AJ WALLPAPER AU. Festkleid+Stirnband+ Bolero+Schuhe Gr 86,92 ❤️NEU❤️ 62 Taufkleid 80 74 68. Zöllner Bollerwagenmatratze Dr Lübbe Air Plus 70 41 5 cm NEU. 85-2A Magnetrührer-Heizplatte-Mischer Mit Doppelanzeige Geschwindigkeit wv.Baby Silikon Training Zahnbürste Beißring Kauspielzeug Beißring Griffen Mit Y1S5, Toilettentrainer Kinder Baby Toilettensitz Lerntöpfchen Faltbar Leiter 3 in 1 DE. NEU VERSANDFREI 60% DAUNEN KISSEN Kopfkissen DAUNEN 80x80cm Füllung 1100 G, Tommee Tippee Babyphone mit Sensorrmatte, Road Sign mit Saugnapf gelbes Schild Australien NEU 160, Weihnachtsgirlande Kunststoff 200 cm lila Farbe, 2X Spass Spiele Baby weichen Gummi Beissring Rasselstab multifunktionale Ba GY. Kids Wooden Rainbow Puzzle Stacking Ring Tower Building Block Toy X,

Minnie Mouse Baby Disney Baby Kids Girls Pink 5 Piece Microwavable Dinner Set

Minnie Mouse Baby Disney Baby Kids Girls Pink 5 Piece Microwavable Dinner Set, Minnie Mouse Baby Disney Baby Kids Girls Pink 5 Piece Microwavable Dinner Set