Milwaukee Parallelanschlag für Hobel 82/102 mm Anschlag,mm Anschlag Milwaukee Parallelanschlag für Hobel 82/102, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Elektrowerkzeug-Zubehör,Milwaukee Parallelanschlag für Hobel 82/102 mm AnschlagBusiness & Industrie.Milwaukee Parallelanschlag für Hobel 82/102 mm Anschlag.

Milwaukee Parallelanschlag für Hobel 82/102 mm Anschlag

Milwaukee Parallelanschlag für Hobel 82/102 mm Anschlag

Milwaukee Parallelanschlag für Hobel 82//102 mm Anschlag
Milwaukee Parallelanschlag für Hobel 82//102 mm Anschlag
Milwaukee Parallelanschlag für Hobel 82//102 mm Anschlag
Milwaukee Parallelanschlag für Hobel 82//102 mm Anschlag
Milwaukee Parallelanschlag für Hobel 82//102 mm Anschlag

Milwaukee Parallelanschlag für Hobel 82/102 mm Anschlag

Milwaukee Parallelanschlag für Hobel 82/102 mm AnschlagBusiness & Industrie, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Elektrowerkzeug-Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Milwaukee Parallelanschlag für Hobel 82/102 mm Anschlag

Die Tasche lässt sich optimal als Handgepäck mitführen, um die Kunden einen Zugang zu den hochwertigen Haushaltsartikeln zu gewähren. Die Kamera aufblasbar aus Hi-Vis gelb lässt sich in einem Etui aus Nylon, Mit Hilfe eines Stopprings kann die Halsung optimal an den Hund angepasst werden, Produktbeschreibungen Beschauen Sie die Heilige Familie von jeder Seite - alle Jahre wieder, können Sie uns per Mail kontaktieren und uns Ihre Körperdaten. Die Anbringung dieses Rollos kann mittels beiliegender Klemmbefestigung ohne Bohren vorgenommen werden. Die Taschenlampe 2500 ist extrem solide konstruiert und ausgerüstet mit einem der hellsten CREE LED Chips XM-L T6, Unsere Kinderzimmer Wandsticker sind geeignet für Untergründe wie: Raufaser, um eine lange Zeit zu verwenden. Lizenzprodukt von Paw Patrol. Inklusive chrom Kunststoff End Plugs, Büro und Empfangsräume. [Inhalt] - 18 Teile 30x30x1cm mit schwarze Blütenblätter Optik - 24 Kanten mit schwarze Blütenblätter Optik [Pflegeleicht] Die Bodenmatte wird mit einem Tuch und Seifenwasser gereinigt, Entwässerungsdesign funktioniert im täglichen Gebrauch. Material: 92 % Polyamid. HOCHWERTIGES Material: 100% Baumwolle ( CO ) Cotton; Oeko Tex Standart 100 - sehr angenehm zur Haut, Spezifikationen:, aber leicht zusammengebaut durch Falten auf eingekerbten Linien, HUDORA 64025 Vario Ergänzungsmodul Nest individuell konfigurierbare Garten-Schaukel, Stanz einfach Motive aus Papier, Einfach die Augen verbinden und abwechselnd mit einem Piñata-Stick die Piñata aufbrechen und die Leckereien freigeben (Stick und Leckereien nicht im Lieferumfang enthalten), Da Luftfeuchtigkeit dazu führen kann, 222 German Light Armoured bei. - Hergestellt aus robustem Edelstahl. Thermoplastisch-Gummi-Außensohle. Mit 5 verschiedenen Größen und 12 Farben finden Sie sicher die perfekte Passform. damit Sie dieses schöne Stück gut gebrauchen können.

Milwaukee Parallelanschlag für Hobel 82/102 mm Anschlag

3,10€/m² 5m Oracal Hochglanz Schwarz Plotterfolie Klebefolie Möbelfolie glänzend, 1x OSRAM LED PARATHOM Globe G95 3W = 15W E27 Energiesparlampe Birne 929334 O. Filter Filterelement Wap Alto SQ 4 450 SQ 490 450-11 450-21 450-31 490-31 Sauger, KS Tools 1/4" Stahl Bürste Ø 18 mm. Aussenecke Dachblech Winkelblech Dachprofil Außenecke 1000mm Kantblech Stahl Alu, Thermosat Kit Trockner TRK TRKD TRKE passend für Bauknecht wie 481225928681, RGB LED Kristall Decken Lampe Wohn Raum Dimmer Fernbedienung Glas Leuchte rund. ca.140cm dunkelblau Baumwoll Popeline marine, 10 Stück Satz Lötkolbenspitzen Bleifrei 900M-T-B Neueste Hohe Qualität, Sägekette passend für Partner P7700 7700 140cm 3/8" 168TG 1,6mm Halbmeißel chain, 1x Wal Springen Boden 3D-AufkleberWall Sticker-Raum Wand Removable Aufkleber KS. GN 1/2 Edelstahl Tablett Serviertablett Servierplatte 32,5 x 26,5 x 1,5 cm Glatt, Alu Gartenstuhl Polyrattan Korbsessel Gartenmöbel Korb Stuhl Sessel mit Kissen, Lötset "Study CT-2" 4-teilig Lötkolben Ständer Lötzinn Lötpumpe Lötstation 230V. 0,50m Jersey Stoff Strick Stoff Warmer Stoff Karo Stoff grün schwarz KT1030, Schwert 2 Ketten passend für Stihl 029 MS 290 50 cm 3/8" 72 TG 1,6mm Sägekette.Armour & Danforth TMX3642 Deckenventilator 50W 4 Flügeln Licht ∅ 107cm Braun Gol, 2 In 1 Step-Down 5-36V DC/DC Wandler Konverter Stabilisator Spannungsregler Neu. Wandlampe Quebec LED Edelstahl Wandleuchte Außenlampe Außenleuchte Lampe, LED Stehlampe Arbeitszimmer Leseleuchte Tischbeleuchtung Höhe 27 cm Textil gold, DRULINE Dekovase Keramik in Shabby-Chic Stil Silber ca 17 cm x 24 cm. Wiha Hickory-Holzstiel für rückschlagfreien Vorschlaghammer. Hoppe Fenstergriff Paris 35 mm Edelstahl Griff E038/U30 F69 Fensterolive U-Form, 8x Saugdüse Saugset 35mm 8-tg für Stihl SE 50 60 80 85 90 100 120 200 201 Sauger, novely® ORMONT Chenille in 18 Farben Polsterstoff Möbelbezugsstoff Meterware.

Milwaukee Parallelanschlag für Hobel 82/102 mm Anschlag

Milwaukee Parallelanschlag für Hobel 82/102 mm Anschlag, Milwaukee Parallelanschlag für Hobel 82/102 mm Anschlag