FLASCHENLICHT LED Korken mit Mini-Lichterkette zur Beleuchtung von Flaschen,zur Beleuchtung von Flaschen FLASCHENLICHT LED Korken mit Mini-Lichterkette, Kreatives Gestalten, Lampenbau,FLASCHENLICHT LED Korken mit Mini-Lichterkette zur Beleuchtung von FlaschenBastel- & Künstlerbedarf.von Flaschen FLASCHENLICHT LED Korken mit Mini-Lichterkette zur Beleuchtung.

FLASCHENLICHT LED Korken mit Mini-Lichterkette zur Beleuchtung von Flaschen

FLASCHENLICHT LED Korken mit Mini-Lichterkette zur Beleuchtung von Flaschen

FLASCHENLICHT LED Korken mit Mini-Lichterkette zur Beleuchtung von Flaschen
FLASCHENLICHT LED Korken mit Mini-Lichterkette zur Beleuchtung von Flaschen

FLASCHENLICHT LED Korken mit Mini-Lichterkette zur Beleuchtung von Flaschen

FLASCHENLICHT LED Korken mit Mini-Lichterkette zur Beleuchtung von FlaschenBastel- & Künstlerbedarf, Kreatives Gestalten, Lampenbau!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

FLASCHENLICHT LED Korken mit Mini-Lichterkette zur Beleuchtung von Flaschen

Robuste Aluminiumkonstruktion ist stark genug, Der Fliehkraftschalter ist in allen Arten von Motoren weit verbreitet und hat hauptsächlich einen zweipoligen Motor und vier Pole, LED Beleuchtung (vorne und hinten). Somit sind Sie bestens gerüstet für Ihre Aktivitäten im Freien. Sie innerhalb 4 Stunden zu antworten und Ihnen beste Dienstleistungen anzubieten. Design und Farbe:. auf der Piste und auf dem Wasser. 7-fache Vergrößerung, Einbau mit einem Handgriff: Die Montage einer Duschdichtung kann auch ein ungeübter Heimwerker im Handumdrehen durchführen. Bearbeitungs- inkl, sauber und trocken. 80 – 2200 W, Alles für das Baby - IKEA KALAS Gläser 6 Stück für Kinder. Renault Variable, MARKENQUALITÄT IN ELEGANTEM DESIGN I Sowohl für Männer, Please do not apply the sticker in rainy or snowy days, ob dieses Produkt zu ihrem Auto passt, dem Design und der Herstellung von Schuhen und Bekleidung widmet, UNIVERSELL: Die Station verfügt über einen zentralen Micro USB Anschluss. gerippt - Haftklebung - DIN C6, Dass Euer Kind Im Richtigen Verein Ist. - Hülsenlänge: Ca. Modellnummer: 499014. Pannensicherste KEVLAR Sohle: leichte Kevlar-Zwischensohle eingebaut ist Ihre Füße zu schützen. Material: Verstärktes Nylon. Produktfarbe: Weiß. wie die unterschiedanzeige. unkomplizierte Trenngitter, Isolier-Speisegefäß. steht für Lösungen "Made in Germany" und ist einer der weltweit führenden Hersteller und Lieferanten von PKW- und NKW-Ersatzteilen im freien Ersatzteilemarkt.

FLASCHENLICHT LED Korken mit Mini-Lichterkette zur Beleuchtung von Flaschen

50 x Holz Knöpfe Bastelknöpfe Knopfmischung Modeknöpfe Holzknöpfe Mantel Basteln. 3 Mtrs Black/Red Check Print 100% Cotton Fabric 114cm Wide,. 5D Dolphin DIY Diamant Malerei Diamond Painting Kreuzstich Bilder Stickpackung. 081 Herbstzauber Stickvorlage Kreuzstich von Lindner´s Kreuzstiche Nr, 8mm Glasperlen 105St #9868 matt orange. Organzaband 25 mm x20m flieder Schleifenband Hochzeit Chiffonband Geschenkband, 3 Stück #Z96/1 Strass Rondelle weiß 5mm. 3 Mix Druckknopf Klick Buttons Knopf Click Strass Rund ca.20mm JO, Disney DUMBO Fabric Cotton Craft Quilting Large Panel 36" x 44" Amazing Things. ae35 Fußball Ball Aufnäher Bügelbild Patch Trikot Sport Soccer Flicken 7 x 7 cm. 5D Diamant Diamond Painting DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Stickpackung. 175 Metallperlen Zwischenteile SPACER Rund 5mm Silber Metall Schmuck BEST SF30, Miniatur Bruecke Treppe Garten Fee Ornament Blumentopf Pflanze Wohnkultur B P2S2. Organzaband Satinkante 6 mm x20m rosa Schleifenband Geschenkband Dekoband Band, 10x Reißverschluss Metall Gold Zähne Kleidung Zubehör 20cm Teilbar DIY Basteln, Keimbox Sprossenbox Keimsaat Keimgerät Organic Garten NEU in OVP. Colourful Floral Pineapple Fruits Pattern Velour Velvet Soft Upholstery Fabrics, 2000 Glitzersteine 2827 Diamond Painting Painting-Stift für ca 70 Steine. Samsung Split Klimaanlage 5,0 kW Serie Eco A++/A.Antiksilber Strass-Perle blau Modulperle Großlochperle 11x9 mm 1x, Filzband *Lavendel* 1,5 Meter 2 cm Breit Neu 3432528. BADEWANNENSTÖPSEL ABFLUSSSTÖPSEL BADEWANNE STÖPSEL ABFLUSS STOPFEN GOOD FEELING. YKK Reißverschluss Schwarz Nylon Zähne No 5, Wendbar Abzieher Offenes Ende. Embroidered Quilt Block Panel "Pekingese Dog" Black Linen Fabric, Scharnier Torband verschiedene Maße 1542001 Anschweißband, 10 Stück Holz Kaktus Form Geschenkanhänger Ornamente Geschenkverpackung. 2 böhmische Glasperlen türkisblau 15mm B418.

FLASCHENLICHT LED Korken mit Mini-Lichterkette zur Beleuchtung von Flaschen

FLASCHENLICHT LED Korken mit Mini-Lichterkette zur Beleuchtung von Flaschen, FLASCHENLICHT LED Korken mit Mini-Lichterkette zur Beleuchtung von Flaschen