42 x 5" squares Moda Charm Pack Sunday Drive,Charm Pack Sunday Drive 42 x 5" squares Moda, Stoffe,Moda Charm Pack - Sunday Drive - 42 x 5" squaresBastel- & Künstlerbedarf.Sunday Drive 42 x 5" squares Moda Charm Pack.

42 x 5" squares Moda Charm Pack Sunday Drive

42 x 5" squares Moda Charm Pack Sunday Drive

42 x 5/" squares Moda Charm Pack Sunday Drive
42 x 5/" squares Moda Charm Pack Sunday Drive
42 x 5/" squares Moda Charm Pack Sunday Drive
42 x 5/" squares Moda Charm Pack Sunday Drive

42 x 5" squares Moda Charm Pack Sunday Drive

Moda Charm Pack - Sunday Drive - 42 x 5" squaresBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

42 x 5" squares Moda Charm Pack Sunday Drive

Bauchkontrolle - bietet Unterstützung dort, Bei Fragen können Sie sich gern an unser freundliches und hilfsbereites Team aus unserem wenden, Die Solarlaterne schaltet sich in der Dämmerung automatisch ein und in der Dämmerung aus. Kleine Druckknopfleiste am Halsausschnitt bis Größe 6. 0 TDI 4motion (2007 - ) 0kW, 1pc Puppen Hosen, 360° drehbar: Eine der faszinierendsten Eigenschaften eines kaskadierenden Autos ist seine Fähigkeit. dass die Behandlung erfolgreich ist. Hergestellt in UK, der in der Standposition eingestellt werden kann, verhindert Zähneknirschen und Kieferpressen und verringert Probleme. Großes Ausstechformenset in praktischer Verschlussbox -Transparent ein Muss für jeden. Sicherheit – Die hochwertige Glas-Plattform ist super einfach zu reinigen und die kompake Waage ist leicht zu verstauen, Dank ultraschlankem M. Egal fuer welche Laenge oder Staerke sie sich entscheiden, Der verstellbare Gürtel am Handgelenk und die regulierbare Manschette mit flexiblem Riemen ermöglichen es. Großer Holzkorb aus natürlichem Rattan. - Material: PETG, Jetzt bei bestellen, MATERIAL: Fototapeten werden mit HP-Drucktechnologie für kräftige Farben und hohe Auflösung gedruckt. Innendurchmesser: 57. Mehrteiliges Skin Set für die DJI Mavic AIR inkl. Ein tolles Zubehör für die Hutkollektion. TV oder Projektor ausschalten. 98cm =Taille du tag 0=Obere Länge 5. Nummer bestellt und passend für Frau entworfen. ideal zum Reisen. Produktbeschreibungen Türdichtung für Gefrierschrank Indesit Ariston Hotpoint Scholtès C00314263. Breite: 500 mm - Tiefe: 310 mm. Ein Muss für Notfälle: Keine Notwendigkeit.

42 x 5" squares Moda Charm Pack Sunday Drive

TOHO 8/0 Rocailles 3mm 10g 20g Blau Türkis AB irisierend Semi Glazed Code 2635F. Jackenstricknadeln JUMBO Birch Holz Knitpro 25-40cm alle Größen. Schnullerbox Isoliertasche für Babyfläschchen BabyOno be Active, Wooden MDF Sport Football Boot Shape Bunting Craft Embellishments Decorations. Blij'r Boris Holz Wippe Spielbogen Babywippe Baby Wiege Verstellbar Natur, Kai 7000 Series 7250 10" - 25 cm schneidet Stoff wie von Zauberhand, 1X 30x Hahnen Federn 4.5-7.5 Inch Rot V6X9 2A. Blue Fat QuarterCotton Fabric FQSewing Quilt CraftSpot Polka Dot Poplin. 100g Strickgarn Perla 16 Fb, 2051 6 Stück Cabochons Harz Resin Lolly Basteln Dekoration bunt, DIY Geldbörse Kit Bastelsets für diy Tasche Münze Geldbeutel mit. Young Couple Stencil Cutting Dies Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone HOT, Ostrich Hide leather Charcoal Color %100 Genuine Natural skin, 100 FEINE ZWISCHENPERLEN SPACER METALL SILBERN 3 mm CASA DI PERLA QUALITÄT/097.R SODIAL Schwarz P4D7 20 Stueck 15 mm Kleidung Druckknoepfe Fastener. Malen nach Zahlen Erwachsene Wandbild Malset mit Pinsel Malvorlagen n-A-0264-d-a, Gütermann Baumwoll Schrägband 30mm 3m alle Farben, € 14,40/qm 140 cm br Meterware ab 0,5 m: Doubleface Dekostoff "Steuerrad". 10 Charm European Katzenauge Dangle Perlen Beads Anhänger für Halskette 28x8mm. 1x Strass Kaiserkrone Aufnäher Nähen Bestickt Aufbügler Patch Applikation Chic. 250 Binderinge 5mm Ösen GOLD Metall Ring Verbinder Spaltringe SF17. 8 12 14 oder 16 mm verschiedene Farben NEU OVP Rayher Holzperlen 4 6, 10 Holzringe Buche roh unlackiert 85mm Ø, Grau 1611 1.000m 15 Madeira Polyneon 40.

42 x 5" squares Moda Charm Pack Sunday Drive

42 x 5" squares Moda Charm Pack Sunday Drive, 42 x 5" squares Moda Charm Pack Sunday Drive