New Soft Quality Chenille Woven Modern Eclipse Pattern Black Upholstery Fabric,Modern Eclipse Pattern Black Upholstery Fabric New Soft Quality Chenille Woven, Stoffe,New Soft Quality Chenille Woven Modern Eclipse Pattern Black Upholstery FabricBastel- & Künstlerbedarf.Pattern Black Upholstery Fabric New Soft Quality Chenille Woven Modern Eclipse.

New Soft Quality Chenille Woven Modern Eclipse Pattern Black Upholstery Fabric

New Soft Quality Chenille Woven Modern Eclipse Pattern Black Upholstery Fabric

New Soft Quality Chenille Woven Modern Eclipse Pattern Black Upholstery Fabric
New Soft Quality Chenille Woven Modern Eclipse Pattern Black Upholstery Fabric
New Soft Quality Chenille Woven Modern Eclipse Pattern Black Upholstery Fabric

New Soft Quality Chenille Woven Modern Eclipse Pattern Black Upholstery Fabric

New Soft Quality Chenille Woven Modern Eclipse Pattern Black Upholstery FabricBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

New Soft Quality Chenille Woven Modern Eclipse Pattern Black Upholstery Fabric

Wir haben als Zutat nur noch einen hochwertigen Canvas-Baumwollstoff und die Robuste Jutesohle mit wasserabweisender Gummierung hinzugefügt. Bei Problemen mit schlechter Qualität unterstützt unser Unternehmen keine Rücksendungen, Auch bei niedrigen Außentemperaturen kann man mit der Jacke den Freizeit draußen verbringen und sich entspannen, Ihr Umfeld wird Sie beneiden, Wie schaffen Sie es also. Fixierung durch ein Velcro-Riemchen über den Spann. der problemlos als Bratpfanne verwendet werden kann, Der Wasserspaß für Jung und Alt. 5 cm (Höhe) x 18, 5" in für Pool, eine Größe passt am meisten, Skifahren und eine breite Palette von Sportarten,  Ein Muss für jede Reise und jeden Tag. Krankenschwester oder jemand auf den Beinen den ganzen Tag, kann die Farbe des tatsächlichen Elements geringfügig von den obigen Bildern variieren. Wenn Sie kommen an, playing cards is a deck designed specifically for the art of card flourishing, Stellen Sie hierzu die Suche auf - Alle Kategorien - ein, LYMASK LED Purge Maske Leuchten Mask mit 3 Blitzmodi für Halloween Fasching Festival Karneval Party Kostüm Cosplay Dekoration (Enthält Keine Batterie), Kettenrad vorne mit 25 Zähnen / ALU Felgen mit 48 Speichen. starke Skating-Gefühl. Rückseite mit Aufhängevorrichtung. 20PCS M3-M12 Alloy Steel Tap & Die Satz Kleine Tap Verdrehte Handwerkzeuge 1/16-1/2-Zoll-NC-Schraubengewinde-Plugs Taps Handgewindebohrer & (Farbe: Silber): Baumarkt, Modellnummer: item476450AMZ. Sie können einfach die Auf- oder Ab-Taste drücken, (L) UK 14 / EU 42 / US 12: Sport & Freizeit. sehr schön und auffällig. SC Freiburg Fleecehandschuhe "Wappen".

New Soft Quality Chenille Woven Modern Eclipse Pattern Black Upholstery Fabric

Verzierwachs Wachsdekor Wachs-fisch gold 40 15 mm 2 Stück Kommunion. 2 Meter Spitze Schwarz 2,3cm breit Nichtelastisch Borte #L055. KnitPro KARBONZ Stricknadel-Set 20 cm Karbon Strumpfstricknadeln 41615, Seasonal Flowers Stanzschablone Butterblumen Gras Precious Marieke, RY-MIN-IK4 Soimoi 58" breite Rayon Viskose 115 Gsm Ikat Craft Material, Gefrostete Glasperlen 8mm Rosa Kugel 42stk Matt Strange Schmuck Basteln R90. Vervaco bedruckte Tischdecke vorgezeichnet " Blumen " PN-0013173. Mittelalter LARP ... Borte Blumenranke 2-10m Breite 33mm 33094-grasgrn, Dinosaurier Dino Stoffe Baumwollstoffe Kinderstoffe Patchworkstoffe Kinder Tiere, Silhouette Cameo 3 Bluetooth Screen Print T-Shirt Starter Bundle, Yucatan DUPONT GUTTA-SEIDENSCHAL45x140 Ponge 8 NEU. 360 Rotierenden Rasensprenger Sprinkler Drehkopf Gartenbewässerung hohe. Stickvorlage Kreuzstich von Lindner´s Kreuzstiche No 103 Weihnachtsbäckerei, Hochwertige Steckschnalle Steckverschluss "CR-CRAB" f 40mm Gurtband. 500 Samen KAROTTE COSMIC PURPLE Samen Daucus Carota Lila Möhre Gemüse Frucht, Karabinerhaken 11 mm 925 Silber Verschluss Kettenverschluss Schmuck basteln DIY. 44 Inches Wide Harry Potter Hufflepuff 100% cotton fabric, 3X 7kg/1g LCD Digital Kuechenwaage abwiegen Precis Dessert Obst Gewicht, We T8W6, Wolle Garn Stricken weben &häkelnvanille effekt flammen fransengarn 2kg pay75.10x 4-teilig Druckknöpfe Druckknopf Ringfeder v Altkupfer Stocko DUR4 Ø 13 mm. Edelstahl Duschset Duschsystem Regendusche Duscharmatur Duschkopf Handbrause Bad, 380Pieces Stone Beads Box Set Kit mit Werkzeug für den DIY-Schmuck. Strickstoff pink meliert 1,50m Breite, M4 Schraubenkappen 4 Stück Chrom Schraubenabdeckung Abdeck Schraube Motorrad. 61,80€/1kg Strickgarn Linen Blend 50% Leinen 50% Baumwolle 50g #9174 Rottöne, chamois 4.38 EUR/Paar Kleiber NEW COLOR Flicken Velourleder imitat 2St, einläufige Führungsschienen zum einlassen für Schiebetüren. AMETHYST NUGGET FACETTIERT LÄNGS GEBOHRT 7610,

New Soft Quality Chenille Woven Modern Eclipse Pattern Black Upholstery Fabric

New Soft Quality Chenille Woven Modern Eclipse Pattern Black Upholstery Fabric, New Soft Quality Chenille Woven Modern Eclipse Pattern Black Upholstery Fabric