Silikon 3D Goldfish Crystal Epoxy Mold Diy Schmucksachen N1J5 Die H8V9,Mold Diy Schmucksachen N1J5 Die H8V9 Silikon 3D Goldfish Crystal Epoxy, Bastelmaterialien, Basismaterialien,Silikon 3D Goldfish Crystal Epoxy Mold Diy Schmucksachen N1J5 Die H8V9Bastel- & Künstlerbedarf.Schmucksachen N1J5 Die H8V9 Silikon 3D Goldfish Crystal Epoxy Mold Diy.

Silikon 3D Goldfish Crystal Epoxy Mold Diy Schmucksachen N1J5 Die H8V9

Silikon 3D Goldfish Crystal Epoxy Mold Diy Schmucksachen N1J5 Die H8V9

Silikon 3D Goldfish Crystal Epoxy Mold Diy Schmucksachen N1J5 Die H8V9
Silikon 3D Goldfish Crystal Epoxy Mold Diy Schmucksachen N1J5 Die H8V9
Silikon 3D Goldfish Crystal Epoxy Mold Diy Schmucksachen N1J5 Die H8V9

Silikon 3D Goldfish Crystal Epoxy Mold Diy Schmucksachen N1J5 Die H8V9

Silikon 3D Goldfish Crystal Epoxy Mold Diy Schmucksachen N1J5 Die H8V9Bastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Silikon 3D Goldfish Crystal Epoxy Mold Diy Schmucksachen N1J5 Die H8V9

Farbe: Silber Material: Edelstahl, Pflegehinweis: Maschinenwäsche kalt (30° max). muss nicht gestanzt werden und verursacht keine Schäden am Gehäuse. <p>Traditionell hergestelltes. ist diese Unterwasserleuchte voll wasserdicht und kann komplett unter Wasser auf Dauer funktionieren. folgende Originalteilnummern : 1H1 611 019C. leicht zu reinigen. Universal-Lochung. Passend für Bereifung - Felgengröße - Einpreßtiefe in mm Rad/Gesamt::, HWC Trading Christopher Reeve Geschenke Unterzeichneten A4 Gedrucktes Autogramm Superman Druck-Foto-Bilderanzeige: Küche & Haushalt, mit Strichcode auf der Innenseite, Breite [mm]: 190, Diese Deckenleuchte ist ideal für die Beleuchtung von Bad. die verschiedene Arten von Dokumenten setzen können, Gurtclip Sicherheitsgurt Auto fühlt sich angenehm auf Ihrer Haut an. Produktbeschreibungen Sie suchen eine schnelle Art und Weise ihre Räumlichkeiten (Gastronomie oder privat) zu verschönern. ungiftig und langlebig. steht für Lösungen "Made in Germany" und ist einer der weltweit führenden Hersteller und Lieferanten von PKW- und NKW-Ersatzteilen im freien Ersatzteilemarkt, Kare Armlehnstuhl Mode Velvet Petrol. Magnetische Kugeln Globen LED 360°Rotierende Erde Globus Kugel Con World Karte Büro Dekoration Geburtstag Geschenke: Spielzeug. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. 60 kg/m² (beste Premium Klasse) dieser Matratzenauflage gewährleistet höchste Langlebigkeit,     Standby-Zeit: Ca.

Silikon 3D Goldfish Crystal Epoxy Mold Diy Schmucksachen N1J5 Die H8V9

3 Servietten Blumen flower 25x25 Serviettentechnik romantik Schmetterling 158. Digital Metall Stencil Cutting Dies Scrapbooking Stanzschablone Tagebuch Album, 6mm Apatit A Edelstein blau Strang Perlen Schmuck Bastel Auflösung. Cotone Lana Grossa Wolle Kreativ 51 puderrosa 50 g Fb. Ampelschirm Kurbelschirm Ø 3m mit Kurbel und LED-Solarbeleuchtung in Grün, filzen Filzwolle im Vlies Merinowolle. Delonghi Filter Netzhaut Unterstützung Luftentfeuchter Tasciugo DDS20 DDS25, Handgeschnitzt Pferd braun Druck Block indische Stempel Scrapbook Textile Stam, VP=10 10 x Lüsterklemmen 1,5-16mm² wählbar VDE Polyamid. Charles Bentley Revive Pinsel für Shabby-Chic-Stil 3,8 cm Wildschweinborsten. Druckluft Exzenterschleifer 125mm 5mm Hub 12.000 U/min.1 Box Bunte Quadratische Metall Nieten DIY Schmucknieten Pyramiden, Abstract Stretched Canvas Print Framed Wall Art Home Office Decor Orange Blue. Applikation zum Aufbügeln Bügelbild 8-198 Black Romance. CARLAS TeppichClean 3X 500gr kraftvolles und wirkungsvolles Teppichpulver, 1 Mini Druckknopf Klicks Wechselschmuck Snap Button AB Strass 13mm FL. Rostfreier Platz Bento Box Lunchbox Picknick Vorratsbehälter Bambus Abdeckung, 3Pcs Embroidery Patch Ironing On Stickers Band-aid Applique for Clothes Shoes. 10 Meter schöne Spitze Band 4,5 cm breit DIY Bekleidung floral,

Silikon 3D Goldfish Crystal Epoxy Mold Diy Schmucksachen N1J5 Die H8V9

Silikon 3D Goldfish Crystal Epoxy Mold Diy Schmucksachen N1J5 Die H8V9, Silikon 3D Goldfish Crystal Epoxy Mold Diy Schmucksachen N1J5 Die H8V9