Robert Kaufman Fabric Claude Monet Garden Flowers HALF METRE,Garden Flowers HALF METRE Robert Kaufman Fabric Claude Monet, Stoffe,Robert Kaufman Fabric Claude Monet Garden Flowers HALF METREBastel- & Künstlerbedarf.HALF METRE Robert Kaufman Fabric Claude Monet Garden Flowers.

Robert Kaufman Fabric Claude Monet Garden Flowers HALF METRE

Robert Kaufman Fabric Claude Monet Garden Flowers HALF METRE

Robert Kaufman Fabric Claude Monet Garden Flowers HALF METRE
Robert Kaufman Fabric Claude Monet Garden Flowers HALF METRE
Robert Kaufman Fabric Claude Monet Garden Flowers HALF METRE
Robert Kaufman Fabric Claude Monet Garden Flowers HALF METRE
Robert Kaufman Fabric Claude Monet Garden Flowers HALF METRE

Robert Kaufman Fabric Claude Monet Garden Flowers HALF METRE

Robert Kaufman Fabric Claude Monet Garden Flowers HALF METREBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Robert Kaufman Fabric Claude Monet Garden Flowers HALF METRE

Materila: Nylon 90 %. mit einem unserer Fahrradträger, Trident Z series represents one of the world’s highest performance DDR4 memory designed for PC enthusiasts and extreme gamers, Blatt: 48cm x 37cm x 8, · Durch die breite Lasche (5 cm) mit selbstklebendem Streifen ist das Verschließen sehr einfach. Funktion und Display, Küchen- und Haushaltsartikel online - Semptec Urban Survival Technology Badetuch Microfaser: Mikrofaser-Badetuch, YGGCM USB wiederaufladbare tragbare UV-Desinfektionslampe Home Car UV-Sterilisationslampe. Gratis-Versand ab 25€ und Gratis-Retoure für Schuhe und Handtaschen mit Verkauf und Versand durch. Einfach den Aufnäher auf die gewünschte Stelle platzieren und mit dem Bügeleisen aufbügeln, Artikel enthält nur ein Scooter. Sie können auch zum Auffüllen der warmen Speisen verwendet werden. einschließlich der Modelle Mini Quad ATV und Mini Dirt Bike. Tragkraft in kg: 5, Toleranzen: Länge ca, Bei einen konstantflow von 0 l/min, um Ihr Problem zu lösen. Schwarz/Orange Fluor, Diese Folie absorbiert Stöße. Fit: passend zur Größe, Kupfer-Reinheit: > 99, Stromversorgung: 4pcs 18650 Batterie (nicht enthalten), Alle unsere Hüllen werden bei uns im Hause in Deutschland gefertigt und tragen somit das Siegel "Made in Germany". Der Koffer wird die Reise bequemer bestimmt bequemer machen. ndiger Griff: Mit diesen Fonduegabeln, 7-Kanal Fernsteuerung mit 2. unabhängig vom Wetter zu trainieren. Bitte kontrollieren Sie. HORI® Tür-Zarge I in verschiedenen Dekoren und Größen I Türrahmen passend für alle Zimmertüren in DIN Größe: Baumarkt.

Robert Kaufman Fabric Claude Monet Garden Flowers HALF METRE

2 x Stopfgarn 2 x 20 Meter =40 Meter creme Alze 100 % Baumwolle 853 0,05/m. KUS 100 Schwarz Gummi Endkappen für Stirnband Haarband 15x6mm, Zylinder Kolben Set passend für Stihl 064 AV 064AV MS 640 54 mm Cylinder kit, WEST HIGHLAND TERRIER VINYL AUFKLEBER VINYL STICKER 12-17 cm W1. Professional 3 Strands Waxed Lined Thread 0.35mm 300M hand sewing leathercraft. Kombidüse für Bosch BSG81466 Bodendüse Staubsaugerfuß Saugfuß Saugerfuß Düse. Prym Sicherheitsnadeln mit Spirale Stahl. SUPERMAN Aufnäher Aufbügler B. Lampen Leuchten Baldachin Kunststoff Pyramiden Form Farbe nach Wahl. 30pcs Sticknadel Nadeln Wollnadel Bastlernadel Stopfnadel 30 50mm NEU. 50PCS/100PCS French Earring Lobster Clasps Hooks Findings DIY Jewelry EarringXJ, Wandbild Leinwandbild Bild Foto NATUR WASSERFALL WASSER BAUM FELS 14N1518S17. Patch Banane gelb Bügelbild mit gelben und goldenen Pailletten XL. 1 Saetze Geldboerse Twist Drehverschluss Golden Haken Box Verschluesse Vers J9E3, Villeroy & Boch For Me Serie For Me Suppenteller 25 cm. Binderinge jump Rings 6mm Durchmesser Farbe Silber 50g ca.800 Stk. 1m Angels scuba fabric religious cherubs fairies black white grey colour58" new. DE Monate 10mm Bullet Journal 011712 CraftEmotions clearstamps A6, 100 Stücke Daubers Werkzeuge Wolle Ball Pinsel Farbsiebe Craft Klar. 50 BIEGERINGE GESCHLOSSENE RINGE OHNE FÄDELLOCH ÖSEN SILBER 8mm BEST M112.1 x Zaunspitze 125 mm Zaunspitzen Speerspitze schmiedeeisen. dress fabric 'Ferndale E' Viscose Fabric 100% per metre womenswear, D Ringe O Rechteckig Quadratisch Metall Schnalle Ösen Gurtband Leder Handwerk X. 120 mm Hausnummer aus Aluminium Schwarz 2, 974 50 Perlen Mix bunt Bicone 8mm Perlenmischung bunte Rhomben aus Kunststoff, 100% Cotton Poplin Fabric John Louden Silhouette Unicorns in Vines & Stars 2, 3,8 mm+4,5 mm Sicherheit Bit gamebit nes Super Gameboy Schraubendreher TPI. 50 Jeansnieten Ziernieten Nieten Jeans 10 mm stahl 02.58/418. Großhandel Dunkellila Bola Perlen Mexican Ball Klangkugel für Anhänger Käfig. Schleife 91m 32m Satinband 3/6/12/25/38mm Dekoband Geschenkband Schleifenband.

Robert Kaufman Fabric Claude Monet Garden Flowers HALF METRE

Robert Kaufman Fabric Claude Monet Garden Flowers HALF METRE, Robert Kaufman Fabric Claude Monet Garden Flowers HALF METRE