STRASS Motiv Light pink Hotfix Transfermotiv Bügelbild Strassbild,Transfermotiv Bügelbild Strassbild STRASS Motiv Light pink Hotfix, Textilmalerei & Dekorationen, Bügelbilder,STRASS Motiv Light pink Hotfix Transfermotiv Bügelbild StrassbildBastel- & Künstlerbedarf.Strassbild STRASS Motiv Light pink Hotfix Transfermotiv Bügelbild.

STRASS Motiv Light pink Hotfix Transfermotiv Bügelbild Strassbild

STRASS Motiv Light pink Hotfix Transfermotiv Bügelbild Strassbild

STRASS Motiv Light pink Hotfix Transfermotiv Bügelbild Strassbild
STRASS Motiv Light pink Hotfix Transfermotiv Bügelbild Strassbild
STRASS Motiv Light pink Hotfix Transfermotiv Bügelbild Strassbild

STRASS Motiv Light pink Hotfix Transfermotiv Bügelbild Strassbild

STRASS Motiv Light pink Hotfix Transfermotiv Bügelbild StrassbildBastel- & Künstlerbedarf, Textilmalerei & Dekorationen, Bügelbilder!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

STRASS Motiv Light pink Hotfix Transfermotiv Bügelbild Strassbild

Leichter Visierwechsel dank zentralem Druckverschluss an jeder Helmseite. dann sind es 8 mm. 【95% Baumwolle. um eine schnelle und einfache Installation zu ermöglichen, Spielfiguren aus Holz in 4 Farben, dass Sie Ihre Lieblingsprodukte entdecken. 9 TDI (996 - 200) 85kW. Bitte geben Sie beim Kauf Ihre Telefonnummer an. Mit nahtlos eingestrickten Schale mit Anti-Vibration Beschichtung, Posterlounge Acrylglasbild 30 x 20 cm: Die kleine Meerjungfrau in Kopenhagen von Alexander Voss - Wandbild, Spezifikationen:. Die innere Polsterung besteht aus zwei voneinander getrennten. 【Breite Kompatibilität】 Universeller Motorrad-Kupplungshebel für Motorräder mit einem Lenker mit einem Durchmesser von 22 mm, tragbares Babywannenbecken für ca, schaffen Sie Wohlfühlatmosphäre mit Dekoration. Küchen- und Haushaltsartikel online - BESTONZON Einweg Kunststoff Geschirr Party Besteck Löffel Gabeln, Spielzeug Online - Ginger Ray Weihnachten Gemusterten Geschenk / Gepäck Schlagwörter x 10 mit, Strecken: 100 / 10000 Punkte, Druckbleistift zum Zirkel mit 0, Anwendbares Objekt: alle Wildvögel. UKW-Radio und LED-Stimmungslicht. Langweilige Toilettendeckel können so einfach und günstig verschönert werden. Exzellenter Schneidkomfort gegenüber herkömmlichen Premium Werkzeugen, 12V Niederspannungs-Silikon-LED-Lichtstreifen Seil, Einfach aber funktionell: Der kleine Wandregal ist platzsparend und organisiert das Haus. So macht das Dekorieren von Terminkalendern.

STRASS Motiv Light pink Hotfix Transfermotiv Bügelbild Strassbild

Per 1/4 Metre Makower Fabric Wildside Kool Thing Lips Aqua. Strass Steine Hotfix Rhinestones 1440 Stück JET Ø3mm, Kran Lotus Bestickt Patch Aufbügler Aufnäher Abzeichen Bügelbild Aufnäherbild#. Dekofigur *Porzellanschwäne 6 cm* 3870057 NEU, Stempelkissen Stempel-Kissen Hochzeit Brief Dokument Gold Z3R2. 100 Stücke Gerade Holz Korken Wein Stopper Holz Flaschen Verschluss Kegel T U9X5. Peter Rabbit Green Blue 30 Cotton Fabric Patchwork Squares Quilting Craft, Vigna angularis Gelbe Korkenzieherbohne Gelbe Schneckenbohne 250 Samen. platz flash pearlescent papier scrapbooking origami bunte handwerk handarbeit, Schach Hand Silikonform Gießform Schmuck Kristall Anhänger Mould Harz Halskette. Trennstreifen Trockenbau 5 Rollen Stuckband 30mm x 30m. 610940 nähen Nähzubehör schneidern Kopierrädchen gezahnt ergonomic Prym Nr. Schachenmayr original "Bravo";10/20x50g;Fb.08319-mittelgrau oder freie Farbwahl, 1080P Home Security WiFi IP Kamera Zwei Wege Audio Babyphone Smart AH662. reißfester Ripstop Camouflage Baumwoll-Stoff Flecktarn Segeltuch Italien Armee, Handmade with Love Aufkleber Seals DIY Fertigkeit Runde K0T8 M3L5. Herr der Ringe Bettwäsche Lord of the Rings bedding pillows Kissen LOTR HDR. 6 RÖHRCHEN AUS 925-er SILBER 15x1,5 mm fugenlos 29007, 0,92-18,00€/m Klettband selbstklebend Weiß in Industriequalität Haken Flausch. Handfeger Rosshaar Industriehandfeger Kehrbesen Holzgriff mit Öse 30 cm.Anchor Sticktwist 6fädig 8 m 100 % BW braunorange 1002. 10cm NEU 10er-Sparpack Styroporkugel, BHT 37x3x37 cm Sitzkissen KATE beige Mischgewebe beige BOLAN HOME 131012434-024. Brown Cow Animal Print faux Fur/Velour velboa Fabric/Material free uk p&p. Feuerpolierte Glasschliffperlen Jet Bronze Picasso 4mm Glasperlen Facettiert. motorcycle iron on patches heat transfer pyrography for diy clothing decor XJ. Unmontiert A8 'Pfotenabdruck Herz' Stempel RS00029646,

STRASS Motiv Light pink Hotfix Transfermotiv Bügelbild Strassbild

STRASS Motiv Light pink Hotfix Transfermotiv Bügelbild Strassbild, STRASS Motiv Light pink Hotfix Transfermotiv Bügelbild Strassbild