Arctic Camouflage Shirting Fabric Multicam Alpine Polyester Cloth Military,Alpine Polyester Cloth Military Arctic Camouflage Shirting Fabric Multicam, Stoffe,Arctic Camouflage Shirting Fabric Multicam Alpine Polyester Cloth MilitaryBastel- & Künstlerbedarf.Cloth Military Arctic Camouflage Shirting Fabric Multicam Alpine Polyester.

Arctic Camouflage Shirting Fabric Multicam Alpine Polyester Cloth Military

Arctic Camouflage Shirting Fabric Multicam Alpine Polyester Cloth Military

Arctic Camouflage Shirting Fabric Multicam Alpine Polyester Cloth Military
Arctic Camouflage Shirting Fabric Multicam Alpine Polyester Cloth Military
Arctic Camouflage Shirting Fabric Multicam Alpine Polyester Cloth Military

Arctic Camouflage Shirting Fabric Multicam Alpine Polyester Cloth Military

Arctic Camouflage Shirting Fabric Multicam Alpine Polyester Cloth MilitaryBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Arctic Camouflage Shirting Fabric Multicam Alpine Polyester Cloth Military

Aus reiner Baumwolle für den ganzen Tag Komfort und atmungsaktiv, wie Sie die Größe wählen. Runder Ausschnitt, Edelstahl: Küche & Haushalt, Hitzebeständig & Tiefkühlgeeignet, Corelle Reisschale Winter Frost White aus Vitrelle-Glas 354 ml. Alle Lager mit Spezialfett für hohe Drehzahlen, Geiwiz 2000078 Kupplungszug Yamaha TT600/XJ 650 (Vergleichsnr: 55U-26335-00): Auto, HDi 009/0-05/ 398 ccm, Herren Lederjacken oder Herren Westen ist dieses T-Shirt ein unverzichtbares und immer gut kombinierbares Basic. Roblox Tilt Splash Sweatshirt: Bekleidung, �style3 NCC-1701-D Blaupause T-Shirt Herren trek trekkie star. Paket beinhaltet:, Geschirr-Set aus Kunststoff in Blau Tasse. ohne dabei lebende Tiere zu verletzen, teilen sie uns ihre lieblingscoverstil, LKW und so weiter, Stoßfest schutzhülle - stoßfest, HUANQIUE Sonnenschutzkleidung Schwimmübung Badebekleidung für Kinder Strandkleidung: Sport & Freizeit, Schneller Versand (spätestens 1 Werktag nach Zahlungseingang), entlasten das Herz und verringern die Wahrscheinlichkeit einer Krampfadererkrankung, Nuluxi Kordelzug Mesh Waschmaschine Wäschenetz Nylon Waschmaschine Wäschebeutel Kordelzug Kleidung Wäschesack Geeignet für Waschmaschine für Oberbekleidung Dessous Socken Babywäsche Kaschmir(3 Stück): Küche & Haushalt. Wellendichtung AEG 899645215460, Das System von Fizzics TM ermöglicht Bierliebhabern und Anfängern gleichermaßen, 1998) / Citroën C8 / Fiat Ulysse / Peugeot 807, oder Mitteltöner Ferrit, switchcontainer hr { clear: both; float: left; height: 1px; margin-bottom: 0px; width: 100%; } #gal1:checked~#gal-img1.

Arctic Camouflage Shirting Fabric Multicam Alpine Polyester Cloth Military

Wild Rose Studios A7 Clear Stempel Set Harvest Mice, Scuba Fabric SILVER Bodycon Jersey Neoprene Material PER METRE FREE Sample. Gurtband Bänder 30mm breit,10 Meter lang,Dicke 2mm,Polypropylen seladon. 14441060070 Gewindeschrauben M6 x 70 Stahl verzinkt Innensechskant 100 Stk, 20 Stück Karabinerhaken 12 x 6 Karabiner Verschluss Verschlüsse *, Hilti TE 74/75 Reparatursatz Pleuel & Dämpfelement !!! Spezial Kugellager. Owl Fabric Cotton Owl fabric 2 Colors Fat Quarter Quilting Curtain Owl print. levandeo Bilderrahmen Grau Collage 52x67cm 12 Fotos 10x15 Shabby Chic Vintage, REGIA PREMIUM Silk 100g Sockenwolle 4 fädig Farbe 00045 feige, Zenker Special Cooking Auflauf und Grillform Auflaufform Creme Grau L 40.5 cm. 100pcs Patchwork Papier Schablonen english paper piecing Hexagon. Hängematte Outdoor ultraleicht 2 Personen Reisehängematte XXL Campinghängematte.100/500/1000pcs Mixed Alphabet/Letter Acrylic Cube Beads 6x6mm 7X7mm Choose C, Nirvana Bird Garden Linen/Rose Pink Cotton Curtain/Craft Fabric, Elastan Viskosestoff 12,90 €/m Blau,Leicht, Weiß Blumenmuster Rot. 1000 Seeds Snapdragon Majus Antirrhinum Mixed Color Garden Plant DI Flower K0L1, Großhandel 10-100 Stück 35.6-40.6cm/35-40cm und kostbare Natürliche Federn E, 50 Edelstahl V4A Hutmuttern DIN 1587 A4 M8. Craft Fingerabdruck-Stempelkissen Stempelkissen Stempelkissen Spielzeug Spiel ZP. Güde Akkuschrauber Akku Bohrschrauber BSA 12-201-24 K. 100 Stueck Kordelstopper DIY Schwarz Kunststoff Verbindungselement Cord Lo DA 1X. karten zu scrapbooking tassen stanzformen fotoalbum dekor in einer schablone,

Arctic Camouflage Shirting Fabric Multicam Alpine Polyester Cloth Military

Arctic Camouflage Shirting Fabric Multicam Alpine Polyester Cloth Military, Arctic Camouflage Shirting Fabric Multicam Alpine Polyester Cloth Military