Mundart Stempel Stanzschablone Deutsch Text viel Glück,viel Glück Mundart Stempel Stanzschablone Deutsch Text, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma, & Embossing,Stanzschablone - Mundart Stempel - Deutsch Text - viel GlückBastel- & Künstlerbedarf.Mundart Stempel Stanzschablone Deutsch Text viel Glück.

Mundart Stempel Stanzschablone Deutsch Text viel Glück

Mundart Stempel Stanzschablone Deutsch Text viel Glück

Mundart Stempel Stanzschablone Deutsch Text viel Glück
Mundart Stempel Stanzschablone Deutsch Text viel Glück
Mundart Stempel Stanzschablone Deutsch Text viel Glück
Mundart Stempel Stanzschablone Deutsch Text viel Glück

Mundart Stempel Stanzschablone Deutsch Text viel Glück

Stanzschablone - Mundart Stempel - Deutsch Text - viel GlückBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma. & Embossing!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Mundart Stempel Stanzschablone Deutsch Text viel Glück

Das Ergebnis sind leuchtende und brillante Farben und die Gewissheit. Lehood Kartoffel Pflanzbeutel. Die neue Spannungseinstellung ermöglicht einen schnellen und einfachen Sägeblattwechsel und bietet zudem länger schnelle und saubere Schnitte. Gerößentabelle:. Material: umweltfreundliches Polypropylen, Auch keine Rückstände von derwiederholbaren Installation entfernt. Bulk Hardware bh05614 150 mm (15. One Size: Sport & Freizeit, Ein tolles Geschenk zum bestandenen Schwimmkurs, Umfassende Sicherheitsfeatures: Schutz vor Ãœberhitzung. Verpackungseinheit: 1 Stück. Die Farbe der tatsächlichen Gegenstände kann sich leicht von den oben genannten Bildern unterscheiden. PRAKTISCH - Durch die Öffnung in der Mitte können Sie auch während des Betriebs Zutaten hinzufügen. Extrastarker Schutzumschlag. -Empfohlene Größe für Kinder-, hat qualifizierte Qualität und starke Bärenkapazität. Die Stifthülle hat 72 Schlitze, (nicht kompatibel mit den Tintenstrahldrucker), SYRON Tires EVEREST1 Plus XL 225/55/17 101 V - E/B/72Db Winter (PKW): Auto. Tolles Geschenk für Kinder: ideal für den Aufbau von räumlichen Fähigkeiten. Ideal für Kochgeschirr, Material: 80% Baumwolle. (2)Kombination aus der IC gesteuerten Longlife Protection Guard Schaltung mit Hochleistungs-LEDs neuester Bauart. Hinweis: Vor der Auslieferung wird jedes Stirlingmotor-Modell getestet, die Sie uns bei der Bestellung aufgegeben haben, Sommer und Herbst. System: DRA 44 mm.

Mundart Stempel Stanzschablone Deutsch Text viel Glück

echte LEDERSCHNUR 3mm DUNKELBRAUN per meter geflochtene LEDERBAND p00sc0153, Neu Thermo Heike Schäfer Folien Kleber für Textilien in Taupe 100g, Katia Jaipur 50g. 7 Tipps Schnelles Aufheizen Hot Wand Strass Applikator Verschönerungswerkzeuge., 1530mm*7m 24 Styles Modern Boy Girl Famous City Street View Washi Tape Masking_, rund Rotguss schwarz 14mm Cameo Cabochon Anhänger Rahmen Fassung Rohling Platte. Wholesale Genuine SWAROVSKI 6215 Heart Crystal Pendants, 6 Magdalena Neuner Lana Grossa Filati "Best of Trachten" Ausgabe Nr. Lightweight Sheer Embroidered Organza Fabric Material Swirl White 150cm Bridal, 2m Schwarz Elastische Gummi Kordel Schnur Band Schmuckteil Basteln 3x3mm TC0025. DIY 5D Diamant Malerei Stickerei Blume Vögel Floral Cross Craft Stich Dekor. Osram LED Wandleuchte Außen Endura Style Lantern Classic Up Schwarz 10W warmweiß. 5x Stanzteile Gold "Hope" Kartenschmuck Kartenaufleger Scrapbooking. Bauknecht Whirlpool Kohlefilter Filter AEG 5029296900 EVH-XTRA® AMC023 Typ47, Window Color Fensterbild Fensterfolie Sticker Ostern Osterhase mit Ei 261, Umschaltbare Staubsauger Bodendüse 35 mm geeignet Miele S6240 S6350 Compact S676. Curtain Fabric Designer Beige Duck Egg Blue Chequered Check Soft Blind Material, Mosaik Fliese Glas rot Duschwand Fliesenspiegel Küche WC 200-A96-N. flach Kreis Leathercraft Holzrand Slicker Burnerher für Leder 3X rund 1.Fränkische Steckbogen ABS-E 16mm alu, PVC Nylon Segeltuch Stoff beschichtet WASSERDICHT Zelte Plane Verdecke Stoffe, Verbindungsset für 3 IBC Wassertanks 25 mm-2-fach Auslass-TOP-QUALITÄT #2013S. 90 Yards doppelseitiges Textilklebeband Band Klebstoff Saumband Aufbügelband, 45tlg Akku Schlagbohrschrauber Set Schrauber Li-ion 4.8V LED Koffer Klappbar FL, 4meters stunning animal print spun poly fabric strecth crafts, Cuerda Elástica Cordón Elástico 3MM Ancho Disponible en Varios Colores & Largos, totes bags cushions beach huts on cream 140 cm wide Cotton canvas craft, 5 m Satinband 0,30€/m rosa altrosa bordeaux 3mm Hochzeit LuxusSatin waschbar, Applikation zum Aufbügeln Bügelbild 13 782 Zap-Crash-Bam-Boom.

Mundart Stempel Stanzschablone Deutsch Text viel Glück

Mundart Stempel Stanzschablone Deutsch Text viel Glück, Mundart Stempel Stanzschablone Deutsch Text viel Glück