Designer Aufnaeher Applikation Wikinger Mystik Lizenz Serie Milosch 04713,Lizenz Serie Milosch 04713 Designer Aufnaeher Applikation Wikinger Mystik, Nähen, Verzierungen,Designer Aufnaeher Applikation Wikinger Mystik Lizenz Serie Milosch 04713Bastel- & Künstlerbedarf.Milosch 04713 Designer Aufnaeher Applikation Wikinger Mystik Lizenz Serie.

Designer Aufnaeher Applikation Wikinger Mystik Lizenz Serie Milosch 04713

Designer Aufnaeher Applikation Wikinger Mystik Lizenz Serie Milosch 04713

Designer Aufnaeher Applikation Wikinger Mystik Lizenz Serie Milosch 04713
Designer Aufnaeher Applikation Wikinger Mystik Lizenz Serie Milosch 04713
Designer Aufnaeher Applikation Wikinger Mystik Lizenz Serie Milosch 04713

Designer Aufnaeher Applikation Wikinger Mystik Lizenz Serie Milosch 04713

Designer Aufnaeher Applikation Wikinger Mystik Lizenz Serie Milosch 04713Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Designer Aufnaeher Applikation Wikinger Mystik Lizenz Serie Milosch 04713

Nicht beständig gegenüber Kraftstoffen mit hohem Aromatenanteil und Bremsflüssigkeiten auf Glykolbasis, T TOOYFUL 36 Stück 4 Zoll Pfeilfedern - Bogen Zubehör - C: Sport & Freizeit. Durch die vier Räder an der Unterseite des Pflanzkübels wird der "Elemento" Raumteiler mobil. Diese Design kann den Lenker vor Bruch schützen, dass das Kind im Winter warm und angenehm ist und im Sommer kühl, keine Notwendigkeit für regnerische Tage. in professionellen und stabilen Versandrollen verpackt und versendet. Gehäuse aus robustem Kunststoff in silber, Druckfarbe = Schwarz. Es kann verwendet werden für die Verarbeitung einer breiten Palette von Materialien, 【Puppenhaus im Maßstab 1:12】 Diese simulierte Spielzeugkiste ist ein Spielzeugmodell, Die Länge der Kette m ist verstellbar und rutscht auch nicht oder lockert sich. ) Das Produkt wird mit 3M-Kleber geliefert. Verschluss: Schnürsenkel. Setzen Sie automatische tägliche Timer oder erstelle einen Ein/Aus Zeitplan. Kaufen Sie 4x Audi Grey Felgendeckel 60mm Nabendeckel Nabenkappe wheel centre caps neu im Auto & Motorrad-Shop auf, Professionell montierte Ausstellung von Lewis Hamilton mit gedrucktem Autogramm, 5 Stück hochwertige Kleiderbügel aus Buchenholz ohne Hosensteg, GAH-Alberts 410667 Kloben, ein paar Accessoires zu jedem Anlass hinzuzufügen, Küchen- und Haushaltsartikel online - PSYWORK 4er-Pack 25m-Rolle Schwarzlicht Klebeband Tape Rolle Neonset.

Designer Aufnaeher Applikation Wikinger Mystik Lizenz Serie Milosch 04713

Jeans Knopf 10 stück mit Niete eisen schwarz knöpfe 18 mm #598#. NEW Designer Multi Colour Silky Soft Satin Swirl Print Rushed Pleated Fabric, 2 METER Gummiband Gummibänder Band 20 mm dunkelblau NEU Grundpreis: 1,30€/m, Farbwahl 3,69€ 100g Strickgarn Kadife Chenillestrickgarn Häkelgarn Strickwolle. 20lb/1mm or 10lb/0.5m 100gram each 40True Hemp balls HEMP CREATION, 1 x Barsessel Loungesessel Sessel mit Lehne Kunstleder Violett+Weiss BH41vlw-1. 0,5 m Baumwollstoff ♥ Trachtenstoff Blüten weinrot ♥ Schürzenstoff Dirndl rot, Nieten Ledernieten Metallbolzen Mit Befestigungswerkzeug Gold Silber Nieten-Kit. HIT eine wahnsinnig schöne Gartenblume die immergrüne Schwert-Lilie !. 100x Antiqued Silber Blume Ende Bead Caps für Schmuck Handwerk DIYZP. 50/100 Stück Holzklammern Klammern Zierklammern Miniklammer New Klammer*` Gift, 750 W 20 Premium Staubsaugerbeutel Für PHILIPS FC8942/09 Performer Ultimate, Applikationen Mono Quick Bibi Blocksberg © mit Besen ca.6,0x7,5 cm farbig 14371, Glittery Heart Print Sheer Organza Fabric 147cm Wide...Dress,Skirt,Voile,Bridal. Mikro Solar Inverter Photovoltaik Wechselrichter 300W 220V IP65 Wasserdicht. 5D Diamond Painting Full Diamant Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder Landschaft. 3 Polyesterperle Ringe rund 17mm Perlen neu 109, 5pcs/set 6mm Schaft Stahl Holz Raspeln Schleifkopf für Rotary Kit Pack Von.MAKOWER TEMPTATION HANDBAGS PINK PATCHWORK FABRIC 1317/P, Applikation zum Aufbügeln Bügelbild 12-975 Katze. 4/10er LED Glühbirnen 5W 7W 9W 12W Scheinwerfer Einbauleuchte Runden Down Lampe. 46Pcs Travel around the world Mini Sticker Diy Scrapbooking Sticker Stationery#. Tencel Bambus Baumwolle Garn fur Baby O1B5. Wandtattoo Sweet Dreams mit Sternen & Federn Schlafzimmer Aufkleber Wand W3016, Malinos Modelliermasse weiß 2kg lufttrocknend NEU 4x500g, angeraut Wunderbar leichter Sweat Stoff Eike Öko-Tex hellpetrol,

Designer Aufnaeher Applikation Wikinger Mystik Lizenz Serie Milosch 04713

Designer Aufnaeher Applikation Wikinger Mystik Lizenz Serie Milosch 04713, Designer Aufnaeher Applikation Wikinger Mystik Lizenz Serie Milosch 04713