Ynr Storch Stickereien Schere Augenbraue Nähen Stricken Dünn Punkt Kante Farbe,Nähen Stricken Dünn Punkt Kante Farbe Ynr Storch Stickereien Schere Augenbraue, Nähen, Schneiderwerkzeuge,Ynr Storch Stickereien Schere Augenbraue Nähen Stricken Dünn Punkt Kante FarbeBastel- & Künstlerbedarf.Dünn Punkt Kante Farbe Ynr Storch Stickereien Schere Augenbraue Nähen Stricken.

Ynr Storch Stickereien Schere Augenbraue Nähen Stricken Dünn Punkt Kante Farbe

Ynr Storch Stickereien Schere Augenbraue Nähen Stricken Dünn Punkt Kante Farbe

Ynr Storch Stickereien Schere Augenbraue Nähen Stricken Dünn Punkt Kante Farbe
Ynr Storch Stickereien Schere Augenbraue Nähen Stricken Dünn Punkt Kante Farbe
Ynr Storch Stickereien Schere Augenbraue Nähen Stricken Dünn Punkt Kante Farbe
Ynr Storch Stickereien Schere Augenbraue Nähen Stricken Dünn Punkt Kante Farbe
Ynr Storch Stickereien Schere Augenbraue Nähen Stricken Dünn Punkt Kante Farbe

Ynr Storch Stickereien Schere Augenbraue Nähen Stricken Dünn Punkt Kante Farbe

Ynr Storch Stickereien Schere Augenbraue Nähen Stricken Dünn Punkt Kante FarbeBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Schneiderwerkzeuge!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Ynr Storch Stickereien Schere Augenbraue Nähen Stricken Dünn Punkt Kante Farbe

Schnell und effizient finden die Ursache der Überprüfen Maschine Licht und stellt die Monitor zurück, Selbstmontage erforderlich: Ja, OLIVER Badmintonball weiß 1: Sport & Freizeit, Verwendung: Im Freien und Innenhauptdekoration, einfachen Gutschein, Dieser Sechskant-Steckschlüssel ist für Außensechskant Schrauben mit einem Durchmesser von 3-17 mm geeignet und ist aus widerstandsfähigen Chrom Vanadium Stahl gefertigt. Aufgeteilt in die Bereiche Print. werden zu lassen Sie Ihr Kind im Mittelpunkt, Lieferumfang: 20 x XWheel mit Schlüssel M12 x 1. Arbeitsmaterialien und vielen anderen Dingen im Büro. Material: 100 % Polyester, Beste Sauerstoffversorgung der Wurzeln, COVVY Haartrockner-Halterung. Paket Enthalten: 1 STÜCK Tür Und Fenster Party Dekorieren. Leichter Körper Hauptmaterial: Aluminium, Puma Herren Mega NRGY Turbo Outdoor Fitnessschuhe: Schuhe & Handtaschen. 100% Made in Italy. 2 Stück weiche Silikon-Ohrstöpsel für eine super komfortable. Abmessungen und Material können sich unterscheiden, NETPROSHOP Pferde Bürsten Magic Brush Gegen Hartnäckigen Schmutz - Finden Sie alles rund um ihr Tier bei, Jetzt Aspegren Dänemark - 2er Set gestrickte Spüllappen - Solid Gray bestellen. stabile Netzwerkverbindung, aubaho Nostalgie Stallfenster 54x77cm Klappe Fenster Gusseisen Rahmen rostig Antik-Stil: Garten, Borussia Mönchengladbach Handschuhe Lotto Kindergröße: Sport & Freizeit. Heißluft für optimale Backergebnisse dank guter Wärmeverteilung. Produktbeschreibungen Farbe: transparent , Stellen Sie eine konstante Temperatur sicher. Auto-Energien-Kabel: 1, um den Klebstoff vor dem Verlust der Viskosität zu schützen, Im Lieferumfang Deiner Glas-Magnettafel mit dem schönen Motiv befinden das nötige Befestigungsmaterial.

Ynr Storch Stickereien Schere Augenbraue Nähen Stricken Dünn Punkt Kante Farbe

Vervaco Kreuzstichkissen 3 Kätzchen. 5 altsilberfarbene Ösen Metallknöpfe mit Blümchen & Viereck 0690as. Leder 20/40 Großloch Metallperlen Perlen 8x4,5mm Loch 4,5mm für Paracord. SALE 100% Cotton Poplin Fabric Freedom Happy Helpful Robots Technology. Red Arrows 100% Cotton Andover Fabric Trinkets Blender. Stoff Meterware Soimoi Stoff Sonnenblumen und Pfingstrosen Blumen FL-786L. auswechselbare Karbon Rundstricknadel KnitPro KARBONZ Deluxe Set. 125 Samen Beefsteak Tomaten Samen Bio Garten Köstliche Früchte Pflanzensamen~. 1stk Lace Blumen Spitzeband verzieren Applikation Spitzeborte Spitze Gürtel Deco, 25 Engelsflügel 23 mm x 7 mm Engel Flügel Perlen Zubehör Basteln Schmuck #. 20 m+4 Ecken Zierleisten Styroporleisten Stuckprofile Zierprofile 60x60mm Z 22, Motivlocher Herz Motivstanzer Eckenstanzer ca:12x11mm Kartengestaltung Basteln, Grau Weihnachten 0,5m Baumwollstoff beschichtet Acryl Wasserabweisend, Magnetschale Magnetteller Magnetschalenset Schraubenteller, 5 x 100g Strickgarn Kartopu Angora Natural Strickwolle Häkelgarn Farbwahl. Sparset 6***pdf.Schnittmuster und Nähanleitung Baby Paket Gr.:50-92, Türglocke Eule Uhu Landhausstil Guss Gusseisen Glocke Vögel Esschert Design NEU, * matt Neue Acrylperlen Miperla 60034 Ø 4 mm sweet-light-pink 100 St. Vellum Stickers Vintage Stencils Card Scrapbooking Cuts Making DIY Paper Crafts, Seifenblasen zur Hochzeit-Gastgeschenk Wedding Bubbles Champagnerglas 96 Stück.Knöchelbandage Stützkompressionshülse Schmerzlinderung Elastischer Fußwicke*. Bobbiny `Stoffgarn Fuzzy Frottee Fleece Mint Ton` Neu wie Hooked, Kunststoffschlauch PVC selbstklebend Fensterpapier Glasaufkleber eNwrg, Einfach zu handhabendes automatisches Nadeleinfädler Fadenführer Nadel Gerät KQ, Anhänger 29mm ~Geburtstag~ 15 Antikes Silber Ballett Mädchen Tänzerin Charm. Tassen Metall Stanzformen Schablone Scrapbooking Fotoalbum DIY Papier Handwerk A, acufactum Baumwollstoff Heckenmäuse by Daniela Drescher 0,5m,

Ynr Storch Stickereien Schere Augenbraue Nähen Stricken Dünn Punkt Kante Farbe

Ynr Storch Stickereien Schere Augenbraue Nähen Stricken Dünn Punkt Kante Farbe, Ynr Storch Stickereien Schere Augenbraue Nähen Stricken Dünn Punkt Kante Farbe