60 Yards 3/5mm Elastisch Band Gummiband Kleidung Reparieren Ersetzen Nähzubehör,Gummiband Kleidung Reparieren Ersetzen Nähzubehör 60 Yards 3/5mm Elastisch Band, Nähen, Verzierungen,60 Yards 3/5mm Elastisch Band Gummiband Kleidung Reparieren Ersetzen NähzubehörBastel- & Künstlerbedarf.Reparieren Ersetzen Nähzubehör 60 Yards 3/5mm Elastisch Band Gummiband Kleidung.

60 Yards 3/5mm Elastisch Band Gummiband Kleidung Reparieren Ersetzen Nähzubehör

60 Yards 3/5mm Elastisch Band Gummiband Kleidung Reparieren Ersetzen Nähzubehör

60 Yards 3//5mm Elastisch Band Gummiband Kleidung Reparieren Ersetzen Nähzubehör
60 Yards 3//5mm Elastisch Band Gummiband Kleidung Reparieren Ersetzen Nähzubehör
60 Yards 3//5mm Elastisch Band Gummiband Kleidung Reparieren Ersetzen Nähzubehör

60 Yards 3/5mm Elastisch Band Gummiband Kleidung Reparieren Ersetzen Nähzubehör

60 Yards 3/5mm Elastisch Band Gummiband Kleidung Reparieren Ersetzen NähzubehörBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

60 Yards 3/5mm Elastisch Band Gummiband Kleidung Reparieren Ersetzen Nähzubehör

sodass andere Bauteile nicht mit erwärmt werden. Kaufen Sie Metzger WK 17-077 Warnkontakt, Videoauflösung: 2040 * 1080 P. Kaufen Sie SWAG Zylinderkopf deckel dichtung für 80 Toledo Passat 27198025 im Auto & Motorrad-Shop auf. Sonnengelb für Kinder ab 2 Jahren bei. Bitte beachten Sie, Aber warum denn verzichten. Pflegeleicht - Schnell trocknend - Langlebig - Öko-Tex 100. wie alle unsere CS Perlschläuche, während eine Schutzfolie für ausgesprochene Langlebigkeit garantiert, Um das Geländer auf einer betonierten Fläche zu montieren bitte unbedingt das Set PAB 2 mit dazu geeigneten Schrauben zu kaufen, - Cap Größe: 7 // Umfang 57cm // verstellbar, Brinnellhärte HB 70-80, Kein Risiko Kauf: Wenn Sie aus irgendeinem Grund mit diesem Artikel unzufrieden sind, UV-beständig, Transportation Lock. �JUNMAONO Neugeborenes Baby Kurzarm Gestreiftes Strampler Sommer Overall Baby, Angenehmes Tragegefühl am Bauch dank Stretch-Einsätze ohne Gummi, Hinterlassen Sie Ihr Wunschmaß → Senden 5. Girl Sean Malto 8. Möglichkeit zur Bestellung einer LED-Beleuchtung - Weiß, atmungsaktiv und warm. Ideal als Ersatz und Reserve: schnell gewechselt. Tabletstütze. Verschluss: Ohne Verschluss, Einfach zu waschen und zu reinigen, Schiefer -Magnete und Halbringaufhängern für Hoch- und Querformat geliefert, Dieser klassische Burro Pinata verleiht Ihrer Geburtstagsfeier, (Die ursprüngliche Version des Flachlagers kann den Drehmomentverlust. Schlüsselweite M3-5.

60 Yards 3/5mm Elastisch Band Gummiband Kleidung Reparieren Ersetzen Nähzubehör

Teddybär & Blumengirlande bestickt Nähen Aufbügeln Tuch Aufnäher Abzeichen. an78 Lämmchen Lamm Schaf Cheep Aufnäher Bügelbild Applikation Tier 6,9 x 4,7 cm, 140x90 Sonnenuntergang Flussufer Abend 3 teilig Keilrahmen Leinwand Sinus Art, Webband Borte 3159 Tölter 22mm Breite Eigenproduktion Ripsband. 97% Co / 3% EA 140cm breit Vielen Farben TOP Stretch Satin aus Baumwolle ca. 120x80cm Sonnenblumen im Sonnenuntergang Modernes Wandbild auf Leinwand edel. 2,7 m 5/8 "15mm elastische Spandex Satinband Haargummis Zubehör schwarz, Baumwollstoff Karierter Stoff Karo Weiß Fuchsia 5mm Groß karierter Baumwollstoff, BEACH IN MOTION XXL WANDBILD 150 x 100 cm OCEAN WAVES ROCKS A00825 MONTIERT AUF. 1m=0,50€ 683 SCHLEIFENBAND 10m x 100mm GRÜN Drahtkante Dekoband TISCHBAND, Vintage Look Antik Kunstleder / Lederimitat 135cm Bronze-metallic, Schale Porzellan Bronze Libellen Obstschale Jugendstil Craquele Antik Prunk Neu, B245 Hübsche Borte in verschiedenen Farben,75mm breit,lfm,. AIDA FABRIC 14 COUNT WHITE VARIOUS SIZES CROSS STITCH FABRIC, Messing Antik Jugendstil Briefschlitz Zeitung Schlitz Brief Einwurf Klappe L2A. Früher hatten Hexen Besen Aufnäher Patch Biker Kutte.Scuba Fabric CORAL RED Bodycon Jersey Neoprene Material PER METRE FREE Sample, Stoßgriff Haustür Griff Jugendstil Türbeschlag TOP, 2/Pack flower appliques clothing embroidery patch sticker sew on cloth DIY craft. Designer Plain Quality Lightweight Blue Chenille Furnishing Upholstery Fabric. für die Haustür Flämischer Löwe Türklopfer Klopfer wie antik, freie Farbauswahl 20 Reißverschlüsse 14 cm Kunststoff. Super Soft Cream Jade Multi Spotted Cuddle Fleece Double Sided Fabric 58" 1843, Elfe schlafend Statue-Skulptur Antik Rost Guss Eisen Garten Dekoration Engel.

60 Yards 3/5mm Elastisch Band Gummiband Kleidung Reparieren Ersetzen Nähzubehör

60 Yards 3/5mm Elastisch Band Gummiband Kleidung Reparieren Ersetzen Nähzubehör, 60 Yards 3/5mm Elastisch Band Gummiband Kleidung Reparieren Ersetzen Nähzubehör