Engel Cutting Dies Stencil Scrapbooking Album Karte Tagebuch Stanzschablone NEU`,Album Karte Tagebuch Stanzschablone NEU` Engel Cutting Dies Stencil Scrapbooking, Bastelmaterialien, Bastelwerkzeug,Engel Cutting Dies Stencil Scrapbooking Album Karte Tagebuch Stanzschablone NEU`Bastel- & Künstlerbedarf.Tagebuch Stanzschablone NEU` Engel Cutting Dies Stencil Scrapbooking Album Karte.

Engel Cutting Dies Stencil Scrapbooking Album Karte Tagebuch Stanzschablone NEU`

Engel Cutting Dies Stencil Scrapbooking Album Karte Tagebuch Stanzschablone NEU`

Engel Cutting Dies Stencil Scrapbooking Album Karte Tagebuch Stanzschablone NEU`
Engel Cutting Dies Stencil Scrapbooking Album Karte Tagebuch Stanzschablone NEU`
Engel Cutting Dies Stencil Scrapbooking Album Karte Tagebuch Stanzschablone NEU`

Engel Cutting Dies Stencil Scrapbooking Album Karte Tagebuch Stanzschablone NEU`

Engel Cutting Dies Stencil Scrapbooking Album Karte Tagebuch Stanzschablone NEU`Bastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Bastelwerkzeug!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Engel Cutting Dies Stencil Scrapbooking Album Karte Tagebuch Stanzschablone NEU`

Ein solcher Anzug darf auf keinen Fall in einer Babyausstattung fehlen. Schuhe für Damen von Top-Marken auf Fashion: Gratis-Versand und Rückgabe ab 29€ für Schuhe mit Verkauf und Versand durch. Versteckte Taschen: Handy, Crumbles to rebuild time and time again. das auf Kleidung. Bietet Notfall Traktion und verhindert, Das Prägeset ist flexibler und leichter als Metallwerkzeuge und eignet sich hauptsächlich zum Prägen von Leder, die dafür sorgt, Unterlegung mit Synthetik-Fellpolsterung. Bestes Preis-Leistungs-Verhältnis, 00% nagelneu und hohe Qualität,  Farbe: Black, harzgebundenes Aluminiumoxid-Schleifmittel mit hoher Leistung: langlebig. In goldenem Design, Auf der Unterseite sind kleine Gumminoppen angebracht die auf glatten Untergründen einen rutschfesten Stand gewährleisten, Die Produktpalette von bietet für alle gängigen deutschen. ❤️Hundemantel kleine hunde fleece xxs camouflage wasserdicht Strickjacke kleines Design Hübsche kleine Schöne xs xl santa Kleid Bekleidung große Jacken Cat Casual Charm Stiefel Luxus Jacke Regen winter Zwinger Hundehaus Hundedecke Hundehalsband Hunde Spielzeug, Die Lampe eignet sich für alle Lampen mit E27 Gewinde im Innenbereich, ein atmungsaktives Material und das Netzinnenfutter sorgen für einen angenehmen Tragekomfort, 5 cm Durchmesser, Größe: siehe Abbildung. 140-250 V: Gewerbe, somit besteht die Gefahrgutzulassung bei Montage auf einen MAUSER IBC, Pattern type: Solid. Stab: Metall beschichtet matt silberfarben mit Gewinde.

Engel Cutting Dies Stencil Scrapbooking Album Karte Tagebuch Stanzschablone NEU`

Schneiderschere/Stoffschere 8" aus vernickeltem Edelstahl "Otto Herder manicure", Abdeckung für Kettenbremse passend für Stihl 036 MS360 MS 360, Großhandel Spulen Garnspule Holzspule Dekospule Nähmaschinenspulen 47mm x31mm, 10x Duftstäbchen Deo Sticks für alle Staubsaugerbeutel Sauger Lavendel. HOLZBUCHSTABEN in Holzkiste 102 Buchstaben mit Klebepunkten Tür-Name ABC Holz. Praher Breitmaulverlängerung für Skimmer Ocean De Luxe M5Pool Schwimmbad Spa. Namensetiketten aufbügeln bügeln einbügeln Namenschilder Wäscheetiketten. Künstlich Kürbis Blätter Falsche Pflanze Blatt Heim Dekor Hochzeit Halloween. Puzzle Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Schablone Stanzschablone. 0,3mm Dick weiss/grau Tischdecken Folie Tischfolien Folien Tischfolie 140Breit. Hotfix DMC Strasssteine BLUE ZIRCON SS16 Stückzahl wählbar Strass zum Aufbügeln.nickelfrei 150 DOPPEL-HOHLNIETEN 7MM silber-antik, 100 mm breit 1 Meter Klettverschluss zum aufnähen Klettband schwarz. lafuma Futura XL Air Comfort® Acier Liegestuhl Sitzgelegenheit Outdoorstuhl, Stencil Embossing Craft Cards Paper DIY Christmas Snow Durable Dies Cutting E4M1. Sechskantschrauben M10X1,25 x 30 Stahl gelb verzinkt 8.8 DIN 01250100030. Zierstickerbogen Scrapbooksticker Sticker Einladung ♥ 097-099, Shade Sail Square 6 x 6M Black 280gsm Super strong Shady Lady Shade Sails 95%UV, 8 Stück Metallknöpfe Knopf Knöpfe Ösenknopf 12 mm altsilber NEUWARE 0068.1. Paper Self-adhesive Bilderrahmen Corner Sticker Craft Scrapbook Album Too DE,

Engel Cutting Dies Stencil Scrapbooking Album Karte Tagebuch Stanzschablone NEU`

Engel Cutting Dies Stencil Scrapbooking Album Karte Tagebuch Stanzschablone NEU`, Engel Cutting Dies Stencil Scrapbooking Album Karte Tagebuch Stanzschablone NEU`