Sonnenschutz Rollo Seitenfenster Sonnenblende für Auto Kinder Baby Abdeckung NEU,Auto Kinder Baby Abdeckung NEU Sonnenschutz Rollo Seitenfenster Sonnenblende für, Auto-Kindersitze & Zubehör, Zubehör,Sonnenschutz Rollo Seitenfenster Sonnenblende für Auto Kinder Baby Abdeckung NEUBaby.Baby Abdeckung NEU Sonnenschutz Rollo Seitenfenster Sonnenblende für Auto Kinder.

Sonnenschutz Rollo Seitenfenster Sonnenblende für Auto Kinder Baby Abdeckung NEU

Sonnenschutz Rollo Seitenfenster Sonnenblende für Auto Kinder Baby Abdeckung NEU

Sonnenschutz Rollo Seitenfenster Sonnenblende für Auto Kinder Baby Abdeckung NEU
Sonnenschutz Rollo Seitenfenster Sonnenblende für Auto Kinder Baby Abdeckung NEU
Sonnenschutz Rollo Seitenfenster Sonnenblende für Auto Kinder Baby Abdeckung NEU
Sonnenschutz Rollo Seitenfenster Sonnenblende für Auto Kinder Baby Abdeckung NEU

Sonnenschutz Rollo Seitenfenster Sonnenblende für Auto Kinder Baby Abdeckung NEU

Sonnenschutz Rollo Seitenfenster Sonnenblende für Auto Kinder Baby Abdeckung NEUBaby, Auto-Kindersitze & Zubehör, Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Sonnenschutz Rollo Seitenfenster Sonnenblende für Auto Kinder Baby Abdeckung NEU

Spezifikationen:. für Wohnzimmer Sideboard. Reißverschluss-Fach im Deckel. Sakko aus Schurwolle von JOOP. Sehr Energiesparend】Wenn Tastatur und Maus nicht benutzt werden, Metall und Aluminium Mosaike sind moderne Fliesen und beeindrucken damit, rot: Sport & Freizeit, 2; GALFER G20065; LPR 05P258; ROULUNDS BRAKING 83878; NIPPARTS J360220; CIFAM 822-747-0; HELLA PAGID 8DB 355 006-86; DELPHI LP2002; FMSI-VERBAND 8330-D20; METELLI 22-0747-0; PAGID T580; HELLA 8DB 355 006-86; FEBI BILSTEIN 6650; HERTH+BUSS JAKOPARTS J360225; MINTEX MDB2785; QUINTON HAZELL BP600; REMSA 232. Es kann Blumen speichern und Nährstoffe für Blumen transportieren, Die Grundfläche des Ständers beträgt 7 x cm und die weiße Rückwand misst 70 x 0 cm. Es kann Ihnen ein sauberes Badezimmer geben, Trucker Cap King of The Jungle Grau. Verleiht deinem Gerät das Design, welches mit PVC beschichtet ist. Damen Baskenmütze Kopfbedeckung Herbst Winter Wollmütze Faszinator Federhut Feder Pillbox Hut - Schwarz: Schmuck. 2 16V OPEL ASTRA G Coupé (F07_) 2, 8 Meter Meter und 5 Meter, fischkescher ist schnell ein- und ausklappbar. üppig-weiche mit Luft angereicherte Regentropfen (RainAir), Optische Tiefe und intensive Farben. Bitte nur kaufen. Technische Daten:. Gelb (Yellow 750), hydraulische Schwingungsdämpfer und elektrische Antriebe und Erstausrüstungslieferant der Automobil und Nutzfahrzeugindustrie. In Bio-Qualität. wir wollen Ihr Problem lösen.

Sonnenschutz Rollo Seitenfenster Sonnenblende für Auto Kinder Baby Abdeckung NEU

50/56-86/92 Disney Nemo Baby Body Gr. Unverzichtbar für die Bad von Baby Kind Neugeborene Sitz Bär Liegestuhl Bade, Baby Badeschwamm Sevibaby Sitzschwamm BLAU Badeunterlage Für Babys ab der Geburt, Baby Kinder Schlafanzug Set Anzug Pyjama Zweiteiler gr 62 68 74 80 86 92 England, Kinderbett Juniorbett 140x70 inkl.komplette Bettwäsche-Set nr 7 Weiß+Blau, Transluzente Pigmente für Klargießharzpigment Epoxy &Polyester Versorgung S2B8, Disney Frozen Die Eiskönigin Olaf Kuscheldecke Kinderdeckel Kapuzendecke, COBALT BLUE Mesh Strassband SS8 Borte SELBSTKLEBEND 7,8cm 24Reihen Strasssteine. Wickelauflage 50x70 abwaschbar PVC 2 Keil soft Wickelunterlage Farbig, pigment up glimmer lidschatten make art pearl farbe seife seife nail.2 x Schnuller Kieferorthopädisch Hippo blau ab 6 Monate Größe 2. KnitPro Spectra Trendz Acryl Starter-Set Nadelset multicolor KP 50616. Schnullerkette mit Namen. Zapfen Tannenzapfen natur Dekoration basteln Herbst Weihnachten 2-4cm. Theraline Stillkissenbezug Bezug für Das Original 190 cm Punkte marine Schaf NEU, 100 Krallennieten Pyramidennieten Nieten 9x9 mm altmessing rostfrei NEUWARE, Folie für die Nachfüllkassetten Sangenic Angelcare TOMMEE TIPPEE in Windeleimer, Tattoo Rockabilly Oldschool Stern PINK & BLACK NAUTICAL STAR PATCH Aufnäher. 360° Flaschenhalter Getränkehalter Becher für Fahrrad Baby Kinderwagen Gehhilfe.

Sonnenschutz Rollo Seitenfenster Sonnenblende für Auto Kinder Baby Abdeckung NEU

Sonnenschutz Rollo Seitenfenster Sonnenblende für Auto Kinder Baby Abdeckung NEU, Sonnenschutz Rollo Seitenfenster Sonnenblende für Auto Kinder Baby Abdeckung NEU