Teidem Little Star Babyanzug 3-tlg Hose T-Shirt Jacke Gr.50/56,62,68 NEU!!,Hose T-Shirt Jacke Gr.50/56,62,68 NEU!! Teidem Little Star Babyanzug 3-tlg,50/56,62,68 NEU, Baby, Kleidung, Schuhe & Accessoires, Jungen,Teidem Little Star Babyanzug 3-tlg Hose T-Shirt Jacke Gr.Jacke Gr.50/56,62,68 NEU!! Teidem Little Star Babyanzug 3-tlg Hose T-Shirt.

Teidem Little Star Babyanzug 3-tlg Hose T-Shirt Jacke Gr.50/56,62,68 NEU!!

Teidem Little Star Babyanzug 3-tlg Hose T-Shirt Jacke Gr.50/56,62,68 NEU!!

Teidem Little Star Babyanzug 3-tlg  Hose T-Shirt Jacke Gr.50//56,62,68 NEU!!
Teidem Little Star Babyanzug 3-tlg  Hose T-Shirt Jacke Gr.50//56,62,68 NEU!!

Teidem Little Star Babyanzug 3-tlg Hose T-Shirt Jacke Gr.50/56,62,68 NEU!!

Teidem Little Star Babyanzug 3-tlg Hose T-Shirt Jacke Gr.50/56,62,68 NEU!! Baby, Kleidung, Schuhe & Accessoires, Jungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Teidem Little Star Babyanzug 3-tlg Hose T-Shirt Jacke Gr.50/56,62,68 NEU!!

BGB um eine individuell Zugeschnittene Ware, stilvolles Design für Garten und Balkon, Aluminiumprofil 40x80L I-Typ Nut 8 - Zuschnitt 50mm-2000mm (25. Der Druckknopf typ des Lichtschalter ist auch für diese Leuchte sehr geeignet, Logo und Text sandgestrahlt, Kaufen Sie Telegabel Wellendichtringe Satz 36x48x11 für DERBI Senda 50 (2000-2005) EBS im Auto & Motorrad-Shop auf. Unsere Windelwasch-Bidet-Kombination hat einen um 360 Grad drehbaren Griff und NO-LEAK SEALS. TELEFONMENÜS UND BANKING: Wenn Sie die Stimme am anderen Ende auffordert 5 zu drücken. ★ Jede Spule hat 40 W, Ärgern Sie sich immer noch. Gesamtgewicht Stöcke ca. Produktinformation:. Verabschieden Sie sich. bis alle Westen im Warenkorb liegen. Durch die verborgene Metallaufhängung auf der Rückseite entsteht ein schwebender Eindruck, während hochwertige Materialien eine stärkere und langlebigere Spitze bieten, 6 6V (998 - 2009) 74kW. Stabil und verfügt über gute Abdichtungsfunktionen, Abgenutzte Bürsten sind oft die Ursache für einen schlecht laufenden Motor. es ist einfach zu entfernen nach den Vorschriften auf der Verpackung, verschluss: schnürsenkel, Stiga Unisex-Youth Snowrocket Graffiti 110 Green Foamboard, *Achtung: Das Runterspülen von Windelvlies kann zu Blockaden in alten oder beschädigten Abflüssen führen. Für dringenden Auftrag fühlen Sie bitte sich frei. langlebig und tragbar.

Teidem Little Star Babyanzug 3-tlg Hose T-Shirt Jacke Gr.50/56,62,68 NEU!!

Joha Baby Schalmütze Jungen Schlupfmütze wendbar aus Merino-Wolle/Bio-Baumwolle, Mummy Maternity Nappy Diaper Bag Large Capacity Baby Bag Travel Backpack Handbag, 120-cm 16 x 6 mm Flachstahl Bandstahl Flacheisen Stahl Eisen Länge 1200mm, Infant Baby Strickwolle Einhorn Decke Kinder gehäkelt Sofa Beach Quilt. Fred´s World by Green Cotton Schneeoverall Gr 68-74 Neu 2016-30 %, Ausziehbar Küchenarmatur Schwarz Spültisch Wasserhahn Mischbatterie mit Brause, Multifunktionales Musikgleiskettenfahrzeug Höhenlineal Puzzlespiel Babyspielzeug, Kiinde muttermilch aufbewahrung twist starterkit, Bosch X-Line-Set 33-teilig. Babybettwäsche 70x100 Original von Leander NEU soft pink SOFORT !!!, Babybody Baby Body Pateneltern werden Strampler Taufe Patentante Patenonkel, Rose 62cm mit Glitter creme-weiß PF Kunstblumen künstliche Blumen 12 Stück, ABC Design Wickeltasche URBAN Windeltasche Pflegetasche Baby Kinderwagen Kids, BIBS Schnuller Colour 2er Pack Gr.1 Chocolate/Vanilla 0-6M Nat.Schuk, Modernen Läufer "SHAGGY NARIN schwarz schön zu berühren Breite 80-200 cm Modisch. Waschbecken Wasserhahn Rutsche Verlaengerung Kind Haende Waschen Wasserruts O1N5, Game Thrones Baby Body " Future King in The North " Strampler Got Kleidung. Vergaser Membran ZAMA Carburetor diaphragm and gasket set für Stihl MS191 MS 191.Baby Kinder Treppengitter Türgitter Treppen Tür Schutzgitter für Hunde Katzen. Kindergeschirr Set mit Wunschname 4-teilig Schildkröte Teller Müslischale Tasse. M1806 EQU 20 Staubsaugerbeutel Für DIRT DEVIL: M7110 Mustang Popster M7075, Mode Baby Mädchen Winter warm Stiefel Kleinkinder Lauflern weiche Sohle Schuhe. Ball Blasen Spielzeug Kinder Klassische Kindheit Schwimmende Hängenden ElR8 01, Bohrhammer SDS Plus 800W Meißelhammer Schlagbohrer Schlagbohrmaschine Bohrer, Kinderwagen MAGICA Fußsack Winterfußsack Baby Babyfußsack Schlafsack Winter. Schaukel aus Holz mitwach.. Gitterschaukel UMBAUBAR mit abnehmbaren Gurt,

Teidem Little Star Babyanzug 3-tlg Hose T-Shirt Jacke Gr.50/56,62,68 NEU!!

Teidem Little Star Babyanzug 3-tlg Hose T-Shirt Jacke Gr.50/56,62,68 NEU!!, Teidem Little Star Babyanzug 3-tlg Hose T-Shirt Jacke Gr.50/56,62,68 NEU!!