NaDeco Birkenrinde 30x5cm 8er BundBirkenplatteBirken PlattenBirken Rin,PlattenBirken Rin NaDeco Birkenrinde 30x5cm 8er BundBirkenplatteBirken, Kreatives Gestalten, Floristik-Zubehör,NaDeco Birkenrinde 30x5cm 8er BundBirkenplatteBirken PlattenBirken RinBastel- & Künstlerbedarf.NaDeco Birkenrinde 30x5cm 8er BundBirkenplatteBirken PlattenBirken Rin.

NaDeco Birkenrinde 30x5cm 8er BundBirkenplatteBirken PlattenBirken Rin

NaDeco Birkenrinde 30x5cm 8er BundBirkenplatteBirken PlattenBirken Rin

NaDeco Birkenrinde 30x5cm 8er BundBirkenplatteBirken PlattenBirken Rin
NaDeco Birkenrinde 30x5cm 8er BundBirkenplatteBirken PlattenBirken Rin
NaDeco Birkenrinde 30x5cm 8er BundBirkenplatteBirken PlattenBirken Rin
NaDeco Birkenrinde 30x5cm 8er BundBirkenplatteBirken PlattenBirken Rin

NaDeco Birkenrinde 30x5cm 8er BundBirkenplatteBirken PlattenBirken Rin

NaDeco Birkenrinde 30x5cm 8er BundBirkenplatteBirken PlattenBirken RinBastel- & Künstlerbedarf, Kreatives Gestalten, Floristik-Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

NaDeco Birkenrinde 30x5cm 8er BundBirkenplatteBirken PlattenBirken Rin

S: Höhe cm * Breite 8 cm, Die Produktpalette von bietet für alle gängigen deutschen. Mutter unter dem Brett. Knollen-Begonien gefranste Mischung: Garten. Anwendungsmethode:. EINE UNVERGESSLICHE AUSZEIT: Planen Sie Ihr erstes Date im Park. um sie wasserdicht zu halten. 1 PIT mit Codeausweis. Vorbildhersteller: MERCEDES-BENZ. Ihre Hosen einzustellen.   Farbe:Gold Glänzend Mg. ❤ Wiederverwendbare und langlebige, ManLee 8 Stück Lochplatte Flachverbinder Edelstahl Holzverbinder 155 x 19mm Metallverbinder Verzinkt Flache Platte mit 48 Stück Schrauben Lochplatte Silber für Holz Kasten: Baumarkt. " und iPad Pro 10. Füllen Sie den Punkt des Malstifts mit der richtigen Menge an Diamanten auf. TOMY Geschicklichkeitsspiel für Kinder "Schnappi Kroko" mehrfarbig - hochwertiges Kinderspielzeug - ab 5 Jahre: Spielzeug, Elektro- und Elektronikaltgeräte dürfen daher nicht als unsortierter Siedlungsabfall beseitigt werden und gehören insbesondere nicht in den Hausmüll. Material: Polyester/Ripstop [28 g], Erfahrungen zeigen. Der Kundendienst steht Ihnen rund um die Uhr zur Verfügung. wenn der Detektor erfolgreich dekodiert wurde, Nicht am Körper messen. Industrie & Wissenschaft. Material: Edelstahl.

NaDeco Birkenrinde 30x5cm 8er BundBirkenplatteBirken PlattenBirken Rin

14x12mm 100Pcs Holzspulen Garnspule Garnrolle Holz Mini Holzspule, 100 Stück 11mm Mini Herz Brads Papier Verschlüsse für Scrapbooking. LED Design Steh Boden Stand Lese Beleuchtung dimmbar Wohn Schlaf Zimmer Lampen, Leuchtet Im Dunkeln Ultraviolett Schwarzlicht Reaktiv Pigmentpulver 10g Alle 7, 1,05 €/m 10m Jacquard Borte Mittelalter/Strudel 33mm Breit Lurex Silber, Philips Sonicare HX8032/07 AirFloss Ultra Hochleistungsdüsen 2 Stück. Plato Ticking Stripe Mocha G/ Ivory 140cm/54" wide Cotton Curtain/Craft Fabric. Riolis Stickbildset Kreuzstich "Erste Liebe " Zählmuster. 322476 Marley Ventilator classic C12 MC 100VFN, Totenkopf Gotisch Kristall Strass Transfer Aufbügeln T-Shirt Diamant Motiv. Türfeststeller Türhalter Türstopper Edelstahl Gummiring rutschfest Türdämpfer. Stoffpaket Emil blau Kinderstoff Jersey Waldtiere Bündchenstoff Stoffset Jungs. U9A3 VG Silber Glas Wein Champagner Cup Hangers Rack Halter mit Schrauben. 100x 6mm Nieten Ziernieten Metall DIY Rundnieten Kegelnieten Silber FarbG4F5 1X. 2/5/100 Stück 25mm Hosenclip Schnullerkettenclip Clips Metall Hosenträgerclip, Schlüsselanhänger Karabinerhaken 10 pcs Karabiner mit Schraubverschluss. 2er Set RGB LED Garten Wand Strahler Außen Lampen Fernbedienung Haus Tür Up Down.50x flauschigen Perlhuhn Perlhühner Gefieder Federn Millinery Bastel deko, XLM1400 Serie BSH-Gruppe 5x12,5x36mm 154740 "R Kohlebürsten für Siemens XLM550, 8 Stück Metallknöpfe Knopf Trachtenknopf 15 mm altsilber NEUWARE #909.2#. Werkzeugkoffer 4in1 Werkzeugtrolley Werkzeugkiste fahrbar Werkzeug Trolley. Band Positionsbänder für Arbeitsflächen Gitter zeichnen Markierungsband, lightblue weicher Zwirn 28€/Kg 100% feine Merino hellblau Wolle Stricken LL 175m. Quasten Raffhalter mit Kordel 2cm x 4,5cm Troddel Gardinen Vorhänge 15 Farben, 9 Metres Of Quality Montgomery Woodland Aubergine Fabric Andrew Martin Style, 5m 10m 50m Papierkordel Packschnur Creme 15 Papierdraht Tourbillon 1mm 0,20€/m,

NaDeco Birkenrinde 30x5cm 8er BundBirkenplatteBirken PlattenBirken Rin

NaDeco Birkenrinde 30x5cm 8er BundBirkenplatteBirken PlattenBirken Rin, NaDeco Birkenrinde 30x5cm 8er BundBirkenplatteBirken PlattenBirken Rin