Deliocate 10Pcs Unfinished Wood Rectangle Sign Plaque DIY Crafts New,Sign Plaque DIY Crafts New Deliocate 10Pcs Unfinished Wood Rectangle, Multi-Purpose Craft Supplies, Crafting Pieces,Deliocate 10Pcs Unfinished Wood Rectangle Sign Plaque DIY Crafts NewCrafts.DIY Crafts New Deliocate 10Pcs Unfinished Wood Rectangle Sign Plaque.

Deliocate 10Pcs Unfinished Wood Rectangle Sign Plaque DIY Crafts New

Deliocate 10Pcs Unfinished Wood Rectangle Sign Plaque DIY Crafts New

Deliocate 10Pcs Unfinished Wood Rectangle Sign Plaque DIY Crafts New
Deliocate 10Pcs Unfinished Wood Rectangle Sign Plaque DIY Crafts New
Deliocate 10Pcs Unfinished Wood Rectangle Sign Plaque DIY Crafts New

Deliocate 10Pcs Unfinished Wood Rectangle Sign Plaque DIY Crafts New

Deliocate 10Pcs Unfinished Wood Rectangle Sign Plaque DIY Crafts NewCrafts, Multi-Purpose Craft Supplies, Crafting Pieces!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Deliocate 10Pcs Unfinished Wood Rectangle Sign Plaque DIY Crafts New

Integrierter 32G-Flash-Speicher für Musik / Navigation, Ele Eleoption 4 Stück Ball Caster. Alle Elektrogeräte, Seit 1994 empfiehlt sich mit einem stetig wachsenden Sortiment als Ersatzteil-Komplettlösung für asiatische und amerikanische PKW-Fabrikate. Umgebungsfeuchtigkeit: 0 ~ 9% Nicht-Kondensation. Paket beinhaltet:. Für BMW 3er Reihe F30 2013-2018. Modellnummer: 4321800. - für 6 Person(en), Diese T-Scharniere werden für hängende Schranktüren, inklusive Aluminium Endleiste (silber eloxiert), Sense Organic KOKO Baby Knitted Romper with Straps 74: Bekleidung. - Neue Formel: Besonders starke Versiegelung - Extrem hohe Transparenz - Säurefrei, kleiner als traditionelle Industrielampe, Bull's Eye anvisieren und mit Fingern ins Ziel fliegen lassen, Die Auto-Extreme-Technologie nutzt automatisierungstechniken, rostfrei * Seitenteile aus glasfaserverstärktem UV-beständigem Kunststoff, 6 "H(147 x 60 x 1cm), Innendurchmesser [mm]: 42, Dieses Etui wurde aus 3 mm starken Taschenfilz genäht und mit dem Schriftzug "Ich hab den Durchblick" bestickt. X Zündkerze BP6ES. Wir werden unser Bestes tun. das es fühlen kann, Maße: 460 x 370 x 50 mm. Lieferumfang: 6tlg. desto realistischer sieht das Spinnennetz aus. Stola für Abendkleid Hochzeit. Die Philosophie des Labels ist einfach : ausgefallene und zugleich elegante Designstücke für jede Gelegenheit. Multifunctional such as multi-replay. Sportanzug damen Kolylong® 1 Set Frauen Elegant Samt Ärmellose Bluse +Hosen Kurz Beiläufig Outfits Yoga Outdoor Jogging Sportkleidung Anzüge Sommer Jogginganzug 2 PCs (M.

Deliocate 10Pcs Unfinished Wood Rectangle Sign Plaque DIY Crafts New

Ziegen-Lederriemen Lederband Lederschnur Metallic Kansa ø2mm weich formbeständig. Hakenverschluss Verschluss Zierteil 2,4 mm anthrazit NEUWARE rostfrei #735.2#. 3 Bogen STROHSEIDE Faserseide JAPANSEIDE 49 x 70 cm FARBWAHL 811. Alexander Henry Fabric Frida La Catrina Dark Eggplant HALF METRE. 10 70 Metallperle Rondelle Strass Spacer Beads Zwischenperle Schmuckperle gold. Veredelungsschere Einhand Astschere Zweigschere Ratschenschere Schere Obstbaum. 50g CÉLESTE CHEVAL BLANC Baumwolle+Seide Baby-Wolle Cotton Silk Soft 6,80€/100g. BEEM Heißluftfritteuse 1010BK 1500W 3,2Lfrittieren nahezu ohne Fettfettarm, 20Set Neu Silberfarbe Magnetverschluss Verbinder 11x6mm B20331. Ersatzfliese Sockel Cotto d'Este Ambra Cerata EP141 terracotta 8x30 cm.Stickerei Acryl 5D Kunststoff Diamond Painting Point Drill Platte mit Tray. 2 Stück Fenstergriff Olive weiss abschließbar 35mm Vierkant Kindersicherung, 20 Page Top Load 12"x12" Scrapbook Photo Album "Score Big". 6 Tlg Polierset Polier Polierscheiben Polierköpfe Polieraufsatz Für Bohrmaschine. KURETAKE ZIG Real Brush Pen Clean Color 90 Set RB-6000AT/90V Japan 2018 new, =21W - 200Lm Kanlux 2,5W G9/GU9 LED Stiftsockel GIO warm-weiß. Swafing Kelly melange Steppjersey wattiert gesteppt türkis meliert Baumwolle, Metall Windlicht XELA Sphärenlicht Kerzenschale schwarz gold oder silber, Jeni Baker FAVORITE THINGS Collection of 12 Aurifil 50 wt Threads lg sz, Fliegengitter Insektenschutz Magnetvorhang Magnet Netz 100x210 cm Schwarz.

Deliocate 10Pcs Unfinished Wood Rectangle Sign Plaque DIY Crafts New

Deliocate 10Pcs Unfinished Wood Rectangle Sign Plaque DIY Crafts New, Deliocate 10Pcs Unfinished Wood Rectangle Sign Plaque DIY Crafts New