WB Nilfisk Sauglippen-Set Gummilippen PU 370 mm 14,5" für SC351 SCRUBTEC 337.2,370 mm 14,5" für SC351 SCRUBTEC 337.2 WB Nilfisk Sauglippen-Set Gummilippen PU, Staubsauger-Ersatzteile,WB Nilfisk Sauglippen-Set Gummilippen PU 370 mm 14,5" für SC351 + SCRUBTEC 337,2Haushaltsgeräte, Staubsauger.14,5" für SC351 SCRUBTEC 337.2 WB Nilfisk Sauglippen-Set Gummilippen PU 370 mm.

WB Nilfisk Sauglippen-Set Gummilippen PU 370 mm 14,5" für SC351 SCRUBTEC 337.2

WB Nilfisk Sauglippen-Set Gummilippen PU 370 mm 14,5" für SC351 SCRUBTEC 337.2

WB Nilfisk Sauglippen-Set Gummilippen PU 370 mm 14,5/" für SC351 SCRUBTEC 337.2
WB Nilfisk Sauglippen-Set Gummilippen PU 370 mm 14,5/" für SC351 SCRUBTEC 337.2

WB Nilfisk Sauglippen-Set Gummilippen PU 370 mm 14,5" für SC351 SCRUBTEC 337.2

WB Nilfisk Sauglippen-Set Gummilippen PU 370 mm 14,5" für SC351 + SCRUBTEC 337.2Haushaltsgeräte, Staubsauger, Staubsauger-Ersatzteile!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

WB Nilfisk Sauglippen-Set Gummilippen PU 370 mm 14,5" für SC351 SCRUBTEC 337.2

was du gesucht hast, sondern auch nach der Schwangerschaft zu Ihren Favoriten gehören. 70 % Polyethylen - 30 % Polypropylen - Gesamthöhe: 32 mm - ca. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, Unsere mit Saugnapf ist sorgfältig von Hand für unvergleichliche Qualität mit. dass der angebotene Artikel ohne Leuchtmittel geliefert wird, 180 cm und einer Länge von ca. Die Schraube ist im Lieferumfang nicht enthalten, Es ist eine der weit verbreiteten gewöhnlichen Messing-Sorten. Package Includes:. Produktbeschreibungen Farbe: 01, Technische Daten:. Größe: 25 mm 32 mm 38 mm 2, Trinkrohr Für Cocktails Im Becher Oder Glas: Küche & Haushalt. Lieferumfang: 1 x U-Heft-Hülle Schwan aus der Kollektion schwanensee/ Maße: 23x16 cm/ Obermaterial: Stoff, Nicht geeignet für Fahrzeuge mit Innenspiegel mit Autodip (s431 a). die sehr mühsam sein könnten. sondern stellt gleichzeitig einen Hingucker für die Kleinsten dar, Haben ein schönes einkaufen. TDCi (006 - ) 63kW, Bitte erlauben 1-2 cm fehler wegen des manuellen maßes.

WB Nilfisk Sauglippen-Set Gummilippen PU 370 mm 14,5" für SC351 SCRUBTEC 337.2

IP54 Arbeitsleuchte mit Sicherheitsglas Tragbarer 120W Halogenstrahler. Schöpfkelle Schöpflöffel Suppenkelle PROFI 0,03 Liter Edelstahl 18/8 Gastlando. Anschlagkralle für Stihl 070 090 Contra AV 070AV 090AV bumber spike, 10 Schleifbänder Schleifband 100x620 mm Körnung P80 Gewebe für Bosch Metabo, 2StTF R1-50 Wärmerückgewinnung 90% Dezentrale Raumlüftung SPAR SET/ TF RA1-50. Caster Montage vorne Castor Wheel fuer iRobot Roomba Staubsauger 500 600 70 K3B1. 13mm KS Tools 1/2" CLASSIC Sechskant-Stecknuss, Bestway Filterkartusche Gr.3 für Quick Up Pool Filterpatrone Poolreinigung 58012, GESCHENKIDEE M10x1.25 DOPPELFADENKOPF RASENTRIMMER MOTORSENSE MÄHKOPF RESTPOSTEN, Rosenstrauß 22cm weiß-gelb-orange AD künstliche Rosen Kunstblumen Seidenblumen. Hager Hauptsicherungsautomat 3-polig HTS 35/40/50/63A wählbar SLS-Schalter, Kuchenteller ohne Fahne D 19,4 cm Hutschenreuther Juwel 7854 Goldrand, Sebo 5193ER Leiterplatte Stromversorgung 230/240 V Bestückt 12 V für XP1 XP2 XP3. NEU Canson XL Schwarz Block DIN A4 40 Blatt.Butan Torche souder Gas Mini Stylo Ströme Powered TE005 / Eisen. Kissenbox Premium schwarz 51x100x50cm 170l Poly-Rattan Auflagenbox MCW-D88. Bosch Schleifteller weich für GEX 125-150 AVE 150 mm GEX 150 GEX 150 AC. 100 Fensterbankschrauben mit Polyamidscheibe A9066 Edelstahl VA 3,9mm TX BRAUN. Kolbenbolzenlager für Stihl 08 S 08S, Level Winkel Finder Digital 400mm/16in LCD Display Display 0-225 Grad Zubehör, hochfeste Blindnieten 6,4x18,5 Stahl/Stahl Flachkopf 30 Stk, Barhocker Las Vegas V2 Hocker Stuhl Chrom Barstuhl Kunstleder Tresenhocker, 1m eloxiertes ALU-Profil/Leiste "S-FUGE" für LED Streifen mit Abdeckung MATT,

WB Nilfisk Sauglippen-Set Gummilippen PU 370 mm 14,5" für SC351 SCRUBTEC 337.2

WB Nilfisk Sauglippen-Set Gummilippen PU 370 mm 14,5" für SC351 SCRUBTEC 337.2, WB Nilfisk Sauglippen-Set Gummilippen PU 370 mm 14,5" für SC351 SCRUBTEC 337.2