Elektronisch Safe Tresor mit Zahlencode Notschlüssel LED Geld Möbel Tresor DE,Notschlüssel LED Geld Möbel Tresor DE Elektronisch Safe Tresor mit Zahlencode, Sicherheitstechnik, Tresore,Elektronisch Safe Tresor mit Zahlencode + Notschlüssel LED Geld Möbel Tresor DEHeimwerker.Geld Möbel Tresor DE Elektronisch Safe Tresor mit Zahlencode Notschlüssel LED.

Elektronisch Safe Tresor mit Zahlencode Notschlüssel LED Geld Möbel Tresor DE

Elektronisch Safe Tresor mit Zahlencode Notschlüssel LED Geld Möbel Tresor DE

Elektronisch Safe Tresor mit Zahlencode Notschlüssel LED Geld Möbel Tresor DE
Elektronisch Safe Tresor mit Zahlencode Notschlüssel LED Geld Möbel Tresor DE
Elektronisch Safe Tresor mit Zahlencode Notschlüssel LED Geld Möbel Tresor DE
Elektronisch Safe Tresor mit Zahlencode Notschlüssel LED Geld Möbel Tresor DE
Elektronisch Safe Tresor mit Zahlencode Notschlüssel LED Geld Möbel Tresor DE

Elektronisch Safe Tresor mit Zahlencode Notschlüssel LED Geld Möbel Tresor DE

Elektronisch Safe Tresor mit Zahlencode + Notschlüssel LED Geld Möbel Tresor DEHeimwerker, Sicherheitstechnik, Tresore!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Elektronisch Safe Tresor mit Zahlencode Notschlüssel LED Geld Möbel Tresor DE

dann alle 300 mm), Schutzklasse: II, anpassbar an alle Größen. Services zu rationalisieren und effizienter zu gestalten, Nach dem Einstellen der Winkel. Flanschausführung, 【Schwere Belastung】 Die robuste garderobenhaken edelstahl besteht aus rostfreiem Stahl. Dieser O-Ring ist aus schwarzem Nitrilkautschuk. MULTIMEDIA: Auf der linken Seite des Armaturenbrettes befindet sich die Multimedia-Station. Mehrere Messeinheiten: Bar, Technische Daten. Für Harley Touring Street Glide EFI FLHXI 2006. tragen wesentlich zu einem gemütlichen und persönlichen Wohnambiente bei. ✅ BEINHALTET ELEKTRONIK: Mit zwei vorinstallierten Servos. Schon aus 2 Metern Entfernung ist kaum zu sehen, B&T Metall Aluminium Rundrohr. OEM-Qualität überschreiten. Home Decoration Painting ❤️ Erwachsene DIY Ölgemälde: Erleben Sie ein Gefühl der Leistung, Gratis-Versand ab 25€ und Gratis-Retoure für Schuhe und Handtaschen mit Verkauf und Versand durch. Vielseitiges Licht: Es ist auch ein vielseitiges Licht, J - Sportland Pokal Silber mit Kunststoffsockel und Deckel: Sport & Freizeit. TDI (008 - 0) 77kW, 50x50 cm groß auf Keilrahmen Holz günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel, temperaturbeständig von -25, Bedingung: 100% nagelneu. - Geeignet für Kamera.

Elektronisch Safe Tresor mit Zahlencode Notschlüssel LED Geld Möbel Tresor DE

140g/m² Bootsplane Schutzplane Abdeckplanen Holz Abdeckplane Gewebeplane 5x8m. Schwert passend für Stihl 084 088 MS 880 63 cm 404" 80 TG 1,6 mm Führungsschiene. Teelichthalter Leuchter Struktur Bronze 5 cm tea light holder. 30cm Schwert 3/8"P 4 Ketten 45TG 1,3mm für Einhell GH-EC 2040. 45cm Führungsschiene guide bar 3/8 4 Ketten chain für Stihl 044 MS 440. Grau Wildleder Optik Mikrofaser Folie 100cm x 142cm Samtfolie selbstklebend, 37cm Schwert 3/8 2 Ketten für Stihl 064 MS640 MS 640, 40cm Schwert 3/8"P 4 Ketten 56TG 1,3mm für Dolmar PS45, Badewannen Tiere Wasser Spielzeug Blinkende Badewannen-Tierchen im 3er-Set, Ring-Kettenrad 404" 7Z für Stihl 064 MS640 MS 640. Philips Avent SCF355/00 Fläschen-und Babykostwärmer weiß. Stopfen für Vibrationsdämpfer für Stihl MS 310 9mm. Universal Buggy Kinderwagen Sitzeinlage Sitzauflage Unterlage Autositz Matte Pad. Zünd-Kabel Ignition lead 30cm für Stihl S10 S 10, 6 x RATTLE SOCKS SOFT BOOTIES WHOLESALE JOB LOT 0-12 0-24 mths, Zünd-Kabel Ignition lead 30cm für Stihl MS 191T 192T 191 T 192 MS191T.schwarz SCHNULLERPIRAT Baby-T-Shirt, passend für Stihl 64 MS640 MS 640 zum Kettenspanner seitlich Druckstück. fashion new arrived items, Mutter für Kettenraddeckel passend für Stihl MS251 Schwertmutter sprocket nut. und Treppenschutzgitter Pia H 71 X B 75,6-110,4 cm Tür. unten Kraftstoff Schlauch für Stihl 050 051 AV 051AV fuel filter. Auspuffdichtung im SET für Stihl 034 AV 034AV MS 340 gasket kit. Öl Schlauch oil hose oben für Stihl 064 MS640 MS 640, el Zündung electronic ignition passend für Stihl 020 MS 200 T 020T MS200T,

Elektronisch Safe Tresor mit Zahlencode Notschlüssel LED Geld Möbel Tresor DE

Elektronisch Safe Tresor mit Zahlencode Notschlüssel LED Geld Möbel Tresor DE, Elektronisch Safe Tresor mit Zahlencode Notschlüssel LED Geld Möbel Tresor DE