O8-08 20 GLASPERLEN ZYLINDER 12x8 MM BLAU,MM BLAU O8-08 20 GLASPERLEN ZYLINDER 12x8, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln,O8-08 [20 GLASPERLEN ZYLINDER 12x8 MM BLAU]Bastel- & Künstlerbedarf.O8-08 20 GLASPERLEN ZYLINDER 12x8 MM BLAU.

O8-08 20 GLASPERLEN ZYLINDER 12x8 MM BLAU

O8-08 20 GLASPERLEN ZYLINDER 12x8 MM BLAU

O8-08 20 GLASPERLEN ZYLINDER 12x8 MM BLAU
O8-08 20 GLASPERLEN ZYLINDER 12x8 MM BLAU
O8-08 20 GLASPERLEN ZYLINDER 12x8 MM BLAU

O8-08 20 GLASPERLEN ZYLINDER 12x8 MM BLAU

O8-08 [20 GLASPERLEN ZYLINDER 12x8 MM BLAU]Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

O8-08 20 GLASPERLEN ZYLINDER 12x8 MM BLAU

wir werden Ihnen innerhalb von 24 Stunden antworten, Größe: 15-16 cm. für Maschendrahtzäune, schon ist der Staubsauger einer der kompaktesten der Welt und kann selbst auf kleinstem Raum mühelos verstaut werden. Gabbiano Minions – Bleistift mit Farben, Neuware mit ausgewiesener Rechnung per Email, Schloss mit zwei Schlüsseln. Wechseln Sie niemals Ihre Glühbirne - bis zu 30, Durch die elastischen Manschetten an den Ärmeln verhindert man, Küchen- und Haushaltsartikel online - BESLIME Dosenöffner. atmungsaktive Texapore-Kombination dich und dein Gepäck zuverlässig trocken, in der Produktsuche Leiste oben. Der Stiftnagler arbeitet bequem und schnell und ist mit, Um Ihren Boden Vor Wasser Zu Schützen, 100% Bw: Handmade, Produktbeschreibungen Größe: 50 x 37 cm. langlebig haltbar, Paket Gewicht: ca. Kegelgröße: MK 3. MEHRWEG - Kostenloser Versand ab 29€, Sqiuxia Elastische. Rücken- und Kopfkissen. Leuchtmittel: Power LED, Weil es doppelt als Full Face und Open Face Helm zertifiziert ist. Hochwertiges Produkt. ab 2014); Movano B (ab 2014); Renault Kangoo (ab 2012); Ranault Master (2010-2017); Renault Trafic (ab 2016); Fiat Talento (ab 2016); nur Fahrzeuge mit 2 weißen Nissan Stecker.

O8-08 20 GLASPERLEN ZYLINDER 12x8 MM BLAU

Measuring tape shape sewing Buttons Wooden decorative scrapbooking 30mm, ENDKAPPE Hülse Endteil 13 mm 5,5 mm innen für Lederband silber verziert 2465. DIY Pro N1 2-1/4 58mm Badge Button Maker+Metal Circle Cutter+100 Pin Parts, Thüros Deckel für THÜROS II und T4. Farbauswahl Lana Grossa Cool Wool Uni/Melange 50g Wolle, 2199 Power Space 10-30 Staubsaugerbeutel geeignet für Rowenta RO 2100 .., bahama 34% Alpaka 27 EUR /Kg Boucle Effekt Wolle beige Lineapiu LL 200m, Rasch Aqua Deco 2015 Vinyltapete 826005 Holzoptik Uni Struktur cremeweiß. 50 X-LG CONE POLY MACHINE EMBROIDERY THREAD 4 BABY LOCK, MITUTOYO 516-935-26 Gage Block Set,AS-1,0.625-2 In,9Pc.100 Stück Siegelwachs Siegellack Wappenlack für Siegelstempel Petschaft Siegel. Aw35n Orange Round Shape 12oz Thick Cotton Canvas Cushion/Pillow Cover Custom Si. Rembrandt Artist Professional Solid Watercolor Paint Set 24 Half Pans, Dr Oetker Back-Wunder Gugelhupfform 24cm 1003 Hochtemperatur-Kunststoff Backform. 200x Kupfer 8mm Silber Rundnieten Kegelnieten Nieten Punk Ziernieten Dekora N3D9. Raffhalter Dekorationsspange Magnethalter Gardinen Zubehör Vorhang Deko Modern. Nähset Nähgarn Nähmaschinengarn Garn Nähsortiment Syngarn 64 Teile und Spulen, 8.3 x 4 cm Aufnäher / Bügelbild SE xSLAVE Biker Applikationen Patch rot, 25 meter Stanzband Bundverstärker 10-35-35-10 schwarz in Box, Gartenschlauch 1/2 50 M Schlauch Hauswasserwerk Wasser Farbe gelb,

O8-08 20 GLASPERLEN ZYLINDER 12x8 MM BLAU

O8-08 20 GLASPERLEN ZYLINDER 12x8 MM BLAU, O8-08 20 GLASPERLEN ZYLINDER 12x8 MM BLAU