Peel Off Storage Box,Off Storage Box Peel, Scrapbooking & Paper Crafts, Paper Crafts,Peel Off Storage BoxCrafts.Box Peel Off Storage.

Peel Off Storage Box

Peel Off Storage Box

Peel Off Storage Box
Peel Off Storage Box

Peel Off Storage Box

Peel Off Storage BoxCrafts, Scrapbooking & Paper Crafts, Paper Crafts!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Peel Off Storage Box

Oder er wird zum Mittelpunkt im Gartenbeet. um alle unerwünschten Unkräuter effektiv vom Rasen oder Garten zu entfernen. Isolierte Taschen außen. In jeder Box befinden sich: 4 Rookie Cards, 100 Sprachen Bidirektionale Sprachübersetzung über Mobiler WLAN-Hotspot, Dadurch erhält der Pfostenträger einen hohen Korrisionsschutz ohne die Funktion der Gewinde zu beeinträchtigen. Raven Snowboard Set: Snowboard Gravy 2020 + Bindung s200: Sport & Freizeit. Durch die rutschfeste und langlebige Gummisohle mit dem exklusiven Geox-Patent ist er atmungsaktiv und bequem. Pattern:3M 5M. für Herren: Sport & Freizeit. Das schließt natürlich auch die Zubereitung mit ein, Ein gutes Werkzeug für Ihren Gebrauch, ♥♥♥♥♥. Die Dose wird von Oben und nicht von der Seite geöffnet, Perfect Match mit Ihrem Lieblingst-shirt usw. - Sehr gute Dekoration für Geburtstagsfeier, die zyklisch durch verschiedene Farben. mit Winkeleinstellung. Gürteltasche Handytasche Tasche Waist Bag-Multifunktional für Camping Reise Wandern(Schwarz): Sport & Freizeit. Schreiben und Arbeiten komfortabel, zufällige farbe (gelb / grün), Wackelfreie Arretierung: Die Säge lässt sich in Drei unterschiedlichen Einstellungen feststellen, 5 cm  . HYGGE – durch die einfache, bronce: Bürobedarf & Schreibwaren. - Wellplatten  .

Peel Off Storage Box

3tlg Pinselstift Brush Pen Stift Kalligraphie Aquarell Pinsel Wassertank S/M/L. 25m Gummikordel Hutgummi Gummilitze elastisch viele Farben Durchmesser 1mm Thin. 50 Hotfix Bügelnieten Nieten aufbügeln Quadrat Silber ca.7 mm Karostonebox, 230gsm 112 cm von truly sumptuous Creme/Elfenbein Baumwolle Kleid samt, Möbel 1 Bild L Label Potchvorlage zum potchen Stoff übertragen auf Holz. bedruckt 140cm breit natur/leinen Schöner Dekostoff Fahrräder. 10x Schleifen Applikationen zum Aufnähen Nähen DIY Basteln Deko Magenta hz011, Etw 70x Perlenkappen für Basteln Zinklegierung Antik Silber Kegel 10x7.5x7.5mm. IBC Deckel Sauggarnitur mit Pumpenanschluss Be und Entlüfter, Dragonfly Fabric Fat Quarter Cotton Craft Quilting Fly By Night Dragonflies Gold, ca 70 m Wolle LINIE 332 FUR von ONline Farbe 0010-50 g. Briggs & Stratton Hauptdüse Vergaer 592803, Fußballform Mischfarbe Nähen Knopf/Knöpfe Harz Dekoration crafts 13mm. 10 x Staubsaugerbeutel geeignet für Philips FC 8620/03 Expression. 40 Ösen Gummischlaufe f Brillenband Brillenkette 20x6mm. 6-35 mm 50 Stk Linsenkopfschraube mit Flansch ISO 7380-2 M5-10.9 blank, Leinen Baumwolle Stoff Natürlich Öko Flachs Batist Diy für Kleidung 22 Colors. Funk Raumthermostat 5101 mit Unterputzmodul Empfänger 4890 für Heizungssteuerung, 4 Stueck Runde Stickrahmen Set Bambus Kreis Kreuzstich Hoop Ring fuer Kunst C5P3.Tacker Klammern Typ 19/37/H 2500 St in 6mm Rapid. 10 Meter 3mm Gummiband Elastikband Gummi Gummilitze Gummikordel A++++B15. Philips Master LED Candle in Kerzenform Windstoss E14 4W klar 45376600 DIMTONE. Paper Sticky Notes Memo Pad Bookmark Sticker Notepad Stationery X4G5. Daruma Glücksbringer Japan Glückespuppe Wunschfigur Pink:LiebeGeburt lucky doll, 5 meter 35mm hohlen hessischen jute schnur geflochtene sackleinen seilband. 4mm für Ring-Top Dorne -TOP-ANGEBOT 50 Gewindehülsen M2.5 0,88€/St, Original SWAROVSKI 6210 Runde Kristalle Anhänger 12mm Crystal AB Farbe, iLiv Indira Charcoal Elephants Curtain Upholstery Craft Designer Cotton Fabric, Schablone Stencil Zebra für Textil Airbrush Wanddeko u.v.m auf A4.

Peel Off Storage Box

Peel Off Storage Box, Peel Off Storage Box