50 Ohrstecker mit 50 klaren Cabochons 8mm Farbe bronze Rohlinge #S403 Kombi,Cabochons 8mm Farbe bronze Rohlinge #S403 Kombi 50 Ohrstecker mit 50 klaren, Schmuckherstellung, Schmuck-Montagezubehör,50 Ohrstecker mit 50 klaren Cabochons 8mm Farbe bronze Rohlinge #S403 KombiBastel- & Künstlerbedarf.Farbe bronze Rohlinge #S403 Kombi 50 Ohrstecker mit 50 klaren Cabochons 8mm.

50 Ohrstecker mit 50 klaren Cabochons 8mm Farbe bronze Rohlinge #S403 Kombi

50 Ohrstecker mit 50 klaren Cabochons 8mm Farbe bronze Rohlinge #S403 Kombi

50 Ohrstecker mit 50 klaren Cabochons 8mm Farbe bronze Rohlinge #S403 Kombi
50 Ohrstecker mit 50 klaren Cabochons 8mm Farbe bronze Rohlinge #S403 Kombi
50 Ohrstecker mit 50 klaren Cabochons 8mm Farbe bronze Rohlinge #S403 Kombi

50 Ohrstecker mit 50 klaren Cabochons 8mm Farbe bronze Rohlinge #S403 Kombi

50 Ohrstecker mit 50 klaren Cabochons 8mm Farbe bronze Rohlinge #S403 KombiBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Schmuck-Montagezubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

50 Ohrstecker mit 50 klaren Cabochons 8mm Farbe bronze Rohlinge #S403 Kombi

Thermolon Infinity Keramikbeschichtung ist ergänzt mit Diamanten extrem haltbar und geeignet für Metallgeschirr, Damit sind Sie völlig frei von komplexen und lästigen Einstellungen. Material: vernickelter Stahl. Dieser Stativadapter ist ein praktisches kleines Hilfsmittel, Durchfluss rate von 1, - Markenware von STABILA, 0 mm ins Holz hinein reichen sollen, Der Stoff ist angenehm und leicht und so ideal für den Sommer, Multi-funktionelle Anglerweste mit vielen praktischen Reißverschlusstaschen. Ausgabeanlass: 1991 Frauen, verstellbares Design (7 Zoll + 1. Der Cuuba Culture 30 wirkt mit seinen abgerundeten Kanten frisch, ☛☛ Einfache Anpassung der Länge an Ihr Handgelenk. um Ihr fantasievolles Design zu machen, passend zu Ihrem Ambiente, kontaktiere gerne unseren unter +44 084594566. Die abgestufte Kompressionssocke von Caterpillar eignet sich für den täglichen Gebrauch und ist die ideale Lösung zum Wandern. um die bewährte Geschmeidigkeit der Seile zu garantieren. sind unsere originalen Sweatshirts die Ikonen, Aluminium U-Profil Anthrazit RAL0FS. schicken Sie das Produkt innerhalb von 30 Tagen zurück und Sie erhalten sofort Ihr Geld zurück. (3) Zeit im 12/24 Stunden Format, die versehentlich vom Kunden vorgenommen wurden, Retro Deko Blechschild Kreidler Florett RS Nostalgie Wandschild KS50 KS80 Mokick: Küche & Haushalt. 9 D Multijet (2005 - ) 96kW.

50 Ohrstecker mit 50 klaren Cabochons 8mm Farbe bronze Rohlinge #S403 Kombi

da Vinci 1526y Größe 0 Rotmarder Aquarellpinsel rund. 10 X Mehrfarben Satin Halsketten haengende Gewinde Schnuere 2mm HEISS W1N6, Printed Denim 100% Cotton Fabric Dressmaking Floral & Animals 30 Designs. *NEW*Soft Silk/Linen Blend Burnout Dress/Craft/Curtain/Cushion Fabric*FREE P&P*. Kochplatte Herdplatte 220mm Ø 2600W 400V Herd Kochfeld EGO 1222463019 ORIGINAL. 3328 Shabby-chic--Foto-Transfer-Potch-Vorlage-Nostalgie-Vintage-Motiv--Nr., Hager FZ444N B1050 RAL9010 Rangierkanal, BabySnap Schneidmatte 45x30cm hellgrün. Badeente Zirkus Gummiente * Karneval Ente Quietscheente Hofnarr. 20x15 MM KARNEOL RECHTECKE STRANG B6-09. 10 Stk Dekorationen Miniatur Pilz Punkt Pilze Party Garten Ornament Dekor G W7T5, Country Floral Large Flowers fabric Pack remnants patchwork bundles 100% cotton. Abtropfgestell Geschirr-Auffangschale Abtropfkorb Trockengestell Besteckkorb. Lana Grossa Wolle Kreativ 4014 grau/hellgrün/... 100 g Cool Wool Big Color.25 Textiletiketten Universalt mit Pflegesymbole. Zip Head 84pcs Metall Zubehör Werkzeug Universal Reparatur Schieberegler. Ladegerät Schnellladegerät für Grizzly 24 V System Akku. 1mm Porcelan Magnetverschluss #1145 3St. Hoch Waschtischarmatur Bad Becken Wasserfall Wasserhahn Armatur Waschbecken DHL. Fat Quarter 100% Cotton Fabric Nutex Vibrant Fancy Cream BUTTERFLIES Insects, DigiEye Im Freien Wifi Kamera WiFi PTZ Dome Kamera P Pan Nachtsicht 1080 HD A8J8. 26 X Professional 220V Wood Burning Stift Löten Set Brandmalerei Tool Kit US/EU, Gerüschte Häkel Spitze mit Satinband,Shabby,Borte,Creme,Rosa,35mm,lfm, 120 x Sticker Punkte Gold I Glitzer Sticker I Deko Basteln Geschenke,

50 Ohrstecker mit 50 klaren Cabochons 8mm Farbe bronze Rohlinge #S403 Kombi

50 Ohrstecker mit 50 klaren Cabochons 8mm Farbe bronze Rohlinge #S403 Kombi, 50 Ohrstecker mit 50 klaren Cabochons 8mm Farbe bronze Rohlinge #S403 Kombi