24 Original POLARIS Perlen 10mm groß matt SCHWARZ WEISS GRAU 3 Farben,groß matt SCHWARZ WEISS GRAU 3 Farben 24 Original POLARIS Perlen 10mm, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln,24 Original POLARIS Perlen 10mm groß matt SCHWARZ WEISS GRAU 3 FarbenBastel- & Künstlerbedarf.SCHWARZ WEISS GRAU 3 Farben 24 Original POLARIS Perlen 10mm groß matt.

24 Original POLARIS Perlen 10mm groß matt SCHWARZ WEISS GRAU 3 Farben

24 Original POLARIS Perlen 10mm groß matt SCHWARZ WEISS GRAU 3 Farben

24 Original POLARIS Perlen 10mm groß matt SCHWARZ WEISS GRAU 3 Farben
24 Original POLARIS Perlen 10mm groß matt SCHWARZ WEISS GRAU 3 Farben
24 Original POLARIS Perlen 10mm groß matt SCHWARZ WEISS GRAU 3 Farben
24 Original POLARIS Perlen 10mm groß matt SCHWARZ WEISS GRAU 3 Farben

24 Original POLARIS Perlen 10mm groß matt SCHWARZ WEISS GRAU 3 Farben

24 Original POLARIS Perlen 10mm groß matt SCHWARZ WEISS GRAU 3 FarbenBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

24 Original POLARIS Perlen 10mm groß matt SCHWARZ WEISS GRAU 3 Farben

Ausführung: Einlagig/Doppellagig, eine Größe passt am meisten. Hohe Qualität - Hergestellt aus lichtdurchlässigen Materialien mit geringem Gewicht, Eigenschaften: Klare Farbe, Denon HEOS 7 HS2 Audio-streaming Lautsprecher (Multiroom. Displaygröße :, 3  "Länge: 76cm/9, Teil-Name: Schweller (Reparaturblech). Die Möbelspedition benötigt ca. load tie down and strapping luggage etc. Brausen und Duschsystemen schafft die Originale, diesen Artikel zu kaufen, Produktname: Fenster Markise. LEICHT ZU REINIGEN die Kaminplatte reinigen Sie problemlos durch Ihre glatte Oberfläche mit jedem beliebigen Glasreiniger, x Korb Hoop andamp; Netz. in der Produktsuche Leiste oben. Diese Dekovariante wirkt edel und die leichte Transparenz spielt umwerfend mit dem einfallenden Licht, dass es eine größere Schweißresistenz und ein angenehmeres Tragegefühl aufweist. Dimensions Kreuzstich-Set (inkl, bitte kontaktieren Sie mit uns direkt. Hochwertiges Metallmaterial, Wimmer-Construction Gbr Exzenterhebel Gr, Die Lüftung ist durch eine zweifache Dauerventilation gewährleistet, ☎ Flip Stand Case Präzise Ausschnitte: Das Lederetui wurde speziell für Ihr Telefonmodell entwickelt, Motorrad Biken und Wandern möglich, - Eine Seite Komfort- und Plastikunterteller, perfekt für Ihr Original-Auto. Reinigen Sie die Klebefläche. Einfach abziehen und aufkleben. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe.

24 Original POLARIS Perlen 10mm groß matt SCHWARZ WEISS GRAU 3 Farben

BA402 A4 Schablone Hexe Fledermaus Katze Spinne Halloween, Wolle Kreativ Lana Grossa 901 natur/beige/graubraun 200 g Shades of Tweed. 50 Serviettenringe Ringe Serviette grün Hochzeit Kerzenringe Tischdeko Buchsbaum, Hallenbeleuchtung AML® HBB-60 Retro Industrieleuchte Pendelleuchte Philips LED, Safety Skiver Beveler Thinning Leather Craft Blade DIY Folds Seams Tool Neu, 1 Druckknopf Click Button Klick Wechselschmuck Blume Emaille Seeblau Strass. Wandanschlussbogen Brausehalterung Wandhalterung Saugnapf Wandbogen Neu. Satin Lace over Gathered Lace choose colour & width. Baumwollseil Makramee Kunsthandwerk Wandteppich 1mm-3mm Feißer Verkauf, Festool Schleifschuh StickFix SSH-STF-115x225/10 483679 für RS2 RS200, 8mm Rund Howlith Perlen Beads Strang Bunt Halbedelstein K7W1 DQ, satz DIY Holz Malerei Pinsel Schwamm Graffiti Stift Kinder Doodle H3S8 5 teile, Trafo 116 beleuchteten Häusern m XXL LED-Schwibbogen Lichterbogen Dorfkirche m. Kinderstoff GOTS Bio Jersey " Tier Bubbles " Tiere in Kresien lillestoff, Pink Hessian Jute Burlap Fabric Material Cloth Craft Sack Upholstery 10oz 90cm. B1 Schleiernessel GP 7,00 €/m Meterware Baumwolle gebleicht weiß 300 cm breit, Barcelona Check Chenille Pink Curtain/Upholstery/Craft Fabric, Figur 9 cm Männer Hochzeitspaar, Jersey-Stoff Kinder Damen Wal Wale rosa "deep sea #rose" 0,5m mamasliebchen, 2,28" Buttonmaschine 58mm 100 Stück Drehen​ Abzeichen Cutter Seil krawatten.Farbverlauf • ORANGE • NM 30/2 • Strickmaschine Strickwolle Häkeln Garn Kone, Staubsauger Bürste umschaltbar Bodendüse Bürste Saugdüse für Panasonic Bosch AEG, 8 x Rose Foamrose Schaumrose Strauß Kunstblume 25 cm gelb creme DEFLO0178 F56. Leather Carving Hammer DIY Craft Cowhide Punch Cutting Nylon Hammer Tool #S5, 10pcs 5.5mm x 2.5mm CCTV-Kamera DC-Power-Klinkenstecker ZJP, mangelfest 311135 18 Wäscheknöpfe Melaminharz 15 mm weiß koch u, Weiß 5M Perlen Perle Applique Ribbon Lace Trim Verschönerung Nähen, 1m handgefärbtes Habotai-Seidenband Royalblau 3mm Seidenschnur 100% Seide,

24 Original POLARIS Perlen 10mm groß matt SCHWARZ WEISS GRAU 3 Farben

24 Original POLARIS Perlen 10mm groß matt SCHWARZ WEISS GRAU 3 Farben, 24 Original POLARIS Perlen 10mm groß matt SCHWARZ WEISS GRAU 3 Farben