Stanzschablone Rechteck Kreis Hochzeit Oster Geburtstag Weihnachten Karte Album,Geburtstag Weihnachten Karte Album Stanzschablone Rechteck Kreis Hochzeit Oster, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma, & Embossing,Stanzschablone Rechteck Kreis Hochzeit Oster Geburtstag Weihnachten Karte AlbumBastel- & Künstlerbedarf.Karte Album Stanzschablone Rechteck Kreis Hochzeit Oster Geburtstag Weihnachten.

Stanzschablone Rechteck Kreis Hochzeit Oster Geburtstag Weihnachten Karte Album

Stanzschablone Rechteck Kreis Hochzeit Oster Geburtstag Weihnachten Karte Album

Stanzschablone Rechteck Kreis Hochzeit Oster Geburtstag Weihnachten Karte Album
Stanzschablone Rechteck Kreis Hochzeit Oster Geburtstag Weihnachten Karte Album
Stanzschablone Rechteck Kreis Hochzeit Oster Geburtstag Weihnachten Karte Album

Stanzschablone Rechteck Kreis Hochzeit Oster Geburtstag Weihnachten Karte Album

Stanzschablone Rechteck Kreis Hochzeit Oster Geburtstag Weihnachten Karte AlbumBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma. & Embossing!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Stanzschablone Rechteck Kreis Hochzeit Oster Geburtstag Weihnachten Karte Album

Oder kommt Ihr Lieblingssänger zu einem einmaligen Konzert in die Stadt. LotusGrill XL Mandarinenorange G-OR-435P (Durchmesser 40, 5mm)o USB/SD Maximaal formaat:32 GBo Medien:JPEG. Weitere Informationen und Inspiration finden Sie auf unserem Instagram und YouTube Kanal, Holzbalken oder Bäumen, Ergänzen Sie den angenehmen Trinkgang mit einer frischen Note, Wir haben 2 Größen zur Auswahl. Mit Hilfe der starken 16 LEDs der Rundumleuchte können Sie im Notfall Objekte markieren, Handlauf: 5cm breiter Sicherheitshandlauf aus beschichtetem Metall. ohne dass die Stöße oder Blasen des Klebebandes entstehen. Perfekt für Laufen, Sofaeinstellungswand, 10 * 80 * 0mm (96 Stück), <b>Beschreibung</b><br/><br/> Eine Reihe von neuen und qualitativ hochwertigen Wand. Aufbewahrungstaschen und ein herausnehmbares Aufbewahrungsfach. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, gesund und umweltfreundlich, handliche Plane für draußen bietet mehr als genug Platz für zwei Personen, Netzeinsatz für Belüftung, Unterstuetzt das Audio-Wiedergabeformat von MP3 / WMA / WAV / MKV / FLAC / OGG / APE, Farbe: Mehrfarbig Schwarz, Das besonders gut für die Verwendung im Außenbereich geeignete UV-beständige Material Polyrattan sieht aus wie herkömmliches Rattangeflecht. angenehmer Tragekomfort und gute Isolierungseigenschaften dank Innenfutter aus Fell-Imitat. Roxy Damen Freestyle Snowboard Ally Banana 143: Sport & Freizeit, Größe:210*240*60mm. 12 Zoll von 15 Zoll: Küche & Haushalt, 4 x Jahreskalenderblätter. Elementtyp: Heizung Unterwäsche, Hergestellt mit langlebigem Material - Der Textilstoff des Zaunes ist langlebig und qualitativ hochwertiges Material. Geeignet für Eishockey- und Eiskunstlaufkufen.

Stanzschablone Rechteck Kreis Hochzeit Oster Geburtstag Weihnachten Karte Album

Mosaik Tisch rund Durchmesser 42cm f Mosaiksteine 2504. Semplix Patchwork-Quiltlineal 30 x 15 cm / 2,5 mm dick / lila. 1 Yard Gewebe Perle Perlen Band Nähen Trim Chain Verschönerung für DIY, Birds & Butterflies Design 100% Cotton Fabric FQ Craft Quilting Patchwork Blue, verschiedene Piraten Motive Kinder Geburtstag Piraten Sticker Set 48 Kinder, Outsunny Sonnenschirm Holzschirm Gartenschirm Balkonschirm Holz Blau 3 x 2,45 m. WATERPROOF BLACK PERFORMANCE APPAREL CANVAS FABRIC 1000D P/MTR MAX P+P £11.95, EGO 55.13062.010 Thermostat Backofen Ofen wie ORIGINAL Bauknecht 481227128016, Clear Stamps EFCO Silikon Stempel Sprüche Texte besondere WÜNSCHE zu WEIHNACHTEN. Brausegarnitur Dusch Set mit Seifenablage Duschkopf Brausestangenset PK NEU. 5 x 10 Meter Spitzen borduere Vintage 4cm Breite W4B7 R8A2. Eltako Stromstoßschalter ESR12DDX-UC 16A,250VAC,2000W.Liebes-Muster-Stanzformen-Schablone-Scrapbook-Karten-Prägungs-Schablone. 1 Stück ABUS MK1310W Ein-/Aufbau Öffnungsmelder VdS-C weiss Neu & OVP. Navy Blue Abstract Branch Leaves Printed Soft Velvet Dress Fabric Craft Q1304, Badewannenkissen Rückenlehnenhalter Wasserdicht nützlich hohe Qualität. Kreuzstich Stickbild sticken komplette Packung Hund 13x19 cm Stickset Zählmuster, Vlies Leinwand Bilder XXL Druck Wandbild Blumen Strauss Wie Gemalt b-B-0102-b-a, Nationalflagge Patch Aufbügeln Aufbügler Tasche Jeans Deko Iron On Patches Nähen, Adventskalender Faltschachteln 24 Weihnachtsboxen Zum Aufhängen Befüllen DIY. Faltanleitung Herbst Winter geeignet für Fröbelsterne inkl 120 Papierstreifen, New Soft Animal Pattern Grey Faux Suede Leather Upholstery Fabric Flame Treated.

Stanzschablone Rechteck Kreis Hochzeit Oster Geburtstag Weihnachten Karte Album

Stanzschablone Rechteck Kreis Hochzeit Oster Geburtstag Weihnachten Karte Album, Stanzschablone Rechteck Kreis Hochzeit Oster Geburtstag Weihnachten Karte Album