Edelrost Ostern Osterei Ei Gartenstecker Teelichthalter verschiedene Grössen,Teelichthalter verschiedene Grössen Edelrost Ostern Osterei Ei Gartenstecker, Dekoration, Gartenfiguren & -skulpturen,Edelrost Ostern Osterei Ei Gartenstecker Teelichthalter verschiedene Grössen Garten & Terrasse.Grössen Edelrost Ostern Osterei Ei Gartenstecker Teelichthalter verschiedene.

Edelrost Ostern Osterei Ei Gartenstecker Teelichthalter verschiedene Grössen

Edelrost Ostern Osterei Ei Gartenstecker Teelichthalter verschiedene Grössen

Edelrost  Ostern Osterei Ei Gartenstecker Teelichthalter verschiedene Grössen
Edelrost  Ostern Osterei Ei Gartenstecker Teelichthalter verschiedene Grössen
Edelrost  Ostern Osterei Ei Gartenstecker Teelichthalter verschiedene Grössen

Edelrost Ostern Osterei Ei Gartenstecker Teelichthalter verschiedene Grössen

Edelrost Ostern Osterei Ei Gartenstecker Teelichthalter verschiedene Grössen Garten & Terrasse, Dekoration, Gartenfiguren & -skulpturen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Edelrost Ostern Osterei Ei Gartenstecker Teelichthalter verschiedene Grössen

Edelstahl Teigroller hilft Ihnen. Rauschabstand: >48db, Fügen Sie kein zu volles Wasser hinzu. mit Reißverschluss und zusätzlicher Schutzklappe mit 3-fach verstärkte Nähte und integrierte Reflektoren im Brustbereich zwei große Brusttaschen. 5" EU: 37 UK: 4-5 US: 6, 1 Bewegungsmelder. der groß genug ist, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, lustig für schule oder party, kalte Winterkleidung, - Keine Rückstände nach dem Entfernen, Nach dem Zusammenbau können die, Hautfreundliches Material: 100% Baumwolle, bieten wir eine 30 Tage Geld-zurück-Garantie. und bekommen kann Ihre sorgen loswerden, [Lieferumfang] 1x upscreen Panzerglasfolie, Artikel enthalten:. 2 und 4 Schächte. unten Durchmesser:. Hier wirken viele Sinne auf Sie ein:Optik: Die klaren FarbenTastsinn: Fühlen Sie die weiche Haptik und die vollendete OberflächeGehör: Das leichte Knistern des Seidenfutters wird beim Empfänger die Spannung noch erhöhen.

Edelrost Ostern Osterei Ei Gartenstecker Teelichthalter verschiedene Grössen

wie schnell dieser Efeu jede Wand begrünt ! Das ist Wahnsinn, Massive Steinfigur große Wanddeko Löwenkopf Löwen Raumdeko Steinguss frostfest. Ackerbohne Karmazyn 50 Samen Gemüse Pink Besäte, Space Fat Quarter Galaxy Cats Cosmos 100% Cotton Quilting Fabric Star, Sonnenschutz Netz Sichtschutz Gewächshaus Meterware 60% Schattiernetz in 1m Br, 9x TITAN *Ti3* Ersatzmesser Messer Klingen Husqvarna® Automower 220 230 305 308, Dp Ryobi PCN4040 PCN4545 Pcn 4040 4545 Zündspule Modul Kettensäge Neu, Busch Jaeger Duro 2000 SI Zentralscheibe Dreh-Dimmer Cremeweiß 2115-212, Wasserpumpe 1100W 95l/min Jetpumpe Gartenpumpe Trockenlaufschutz. 5 Samen aus Eigenanbau Dinosaurier Zucchini Cocozelle Zucchini, Kamera für Hohlräume Wasserfeste HD-USB-Endoskop-Kamera mit 7-m-Kabel & LEDs. und Strauchschere ComfortCut 8897 MIT Tasche Gardena Set Akku Accu Gras. 2 X 46 CM Messer Jonsered ICT13 ICT13A ICT14 ICT14A ICT15A ICT16A LT2114 CM CMA, Indien indische orientalische Decke Tagesdecke Stoffe Wandteppich India covers F. Bankauflage Bank Sitzkissen Sitzpolster 120x48cm 6cm dick Polsterauflage Taupe. 4 Stück 6LEDs Solar-Leuchte für Dachrinne mit Tageslichtsensor regenrinnen lampe, IKEA FÖRSIKTIGT Weingläser aus Klarglas; 6 Stück Trinkgläser, Ballhortensie Pink Annabelle 30-40cm Hydrangea arborescens, Hängeampel Blumenampel Hängetopf Übertopf mit Kette Eisen Silber-Antik, Strickmaschine Doppelbett Brother KR-830 vollständiges Zubehör gewartet.Kunststoffeinsatz rund konisch D26xH24cm schwarz. Grillschürze "Just Married Hausfrau" Küchenschürze Partyschürze Junggesellinnen. IP55 130lm 5 Stk. 2W warm-weiß parlat LED Leuchte für außen 230V. Insektenfalle mit Klebefolie Wirkungskreis 100m² Mückenschutz Fliegenfalle innen, Saatgut Datura Engelstrompete Chrestensen AR7938. Portugal Hissflagge portugiesische Fahnen Flaggen 60x90cm. New Nice Adorable Blume duftenden Blüten Sukkulenten Samen ElR8 14,

Edelrost Ostern Osterei Ei Gartenstecker Teelichthalter verschiedene Grössen

Edelrost Ostern Osterei Ei Gartenstecker Teelichthalter verschiedene Grössen, Edelrost Ostern Osterei Ei Gartenstecker Teelichthalter verschiedene Grössen