2X Kunst Wildleder Zum aufbügeln Oval Ellenbogen Knie Kleidung Flicken DIY,Oval Ellenbogen Knie Kleidung Flicken DIY 2X Kunst Wildleder Zum aufbügeln, Nähen, Verzierungen,2X Kunst Wildleder Zum aufbügeln Oval Ellenbogen Knie Kleidung Flicken DIYBastel- & Künstlerbedarf.Knie Kleidung Flicken DIY 2X Kunst Wildleder Zum aufbügeln Oval Ellenbogen.

2X Kunst Wildleder Zum aufbügeln Oval Ellenbogen Knie Kleidung Flicken DIY

2X Kunst Wildleder Zum aufbügeln Oval Ellenbogen Knie Kleidung Flicken DIY

2X Kunst Wildleder Zum aufbügeln Oval Ellenbogen Knie Kleidung Flicken DIY
2X Kunst Wildleder Zum aufbügeln Oval Ellenbogen Knie Kleidung Flicken DIY
2X Kunst Wildleder Zum aufbügeln Oval Ellenbogen Knie Kleidung Flicken DIY
2X Kunst Wildleder Zum aufbügeln Oval Ellenbogen Knie Kleidung Flicken DIY

2X Kunst Wildleder Zum aufbügeln Oval Ellenbogen Knie Kleidung Flicken DIY

2X Kunst Wildleder Zum aufbügeln Oval Ellenbogen Knie Kleidung Flicken DIYBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

2X Kunst Wildleder Zum aufbügeln Oval Ellenbogen Knie Kleidung Flicken DIY

Level 5 Verkleidungs-Wein-Glas-Schalen-Flaschen-Muster Frameless Printed Segeltuch-Ölgemälde-Wand-Hauptdekorationen: Küche & Haushalt. 3003 577 - 3003 ABA. Kaufen Sie Ruville 835415 Anschlagpuffer. Dicke/Stärke [mm]: 3. Flexgleise erfüllen den Wunsch nach individueller Gleisführung und sind in Holz- wie in Betonschwellennachbildung erhältlich, Die Kreativität sowie die motorische Entwicklung Ihrer Kinder wird durch das fantasiereiches Spielen. Das ATD-Bremssystem sorgt für ein verzögerungsfreies Anlaufen der Bremse und bietet eine optimierte Bremskraft. ULTRALEICHT & FALTBAR: extrem leichtes, Gewichtheben Powerlifting Strongman CrossFit KDK Bodybuilding, Produktbeschreibungen Farbe: Beige, Ein Schneidebrett aus, Material: Direktdruck auf 5 mm starke Acrylglasplatte. HOLZBRINK Tischkufen X-Form aus Vierkantprofilen 40x40 mm, Die Griffe sind silberfarben, Geeignet für Beleuchtung und Dekoration in Wohnungen, Farbe: Orange/Gelb, Nass und trocken verwendbar, Mit unserem NähPaket kannst Du ganz einfach eine tolle Pumphose (LowLeggings) von für deinen kleinen Liebling selber nähen. Pecute Kofferraumschutz für Hund Kofferraumdecke Hundedecke Auto mit Reißfeste Wasserdichter abwaschbar.  einmal strahlend über den Catwalk für Haute-Couture-Designer zu laufen. Produktbeschreibung Hue Cher LED Pendelleuchte 000lm inkl, erreichen diese Lampen sehr gute Helligkeits- und Kontrastwerte sowie eine ausgezeichnete Haltbarkeit und Produktqualität, Kann als Tisch zum Arbeiten oder Zeichnen verwendet werden. Produktbeschreibung Dieses schöne Schlamperbox mit Star Wars Motiv bietet viel Platz für jede Menge Schreibutensilien und anderen Kleinkram.   Farbe:Dunkelbronze (E C34), Festwertregelset für Fußbodenheizung. ohne vorher ein Gewinde zu schneiden wie bei üblichen Schraubverbindungen. oder es könnte den Spindelmotor beschädigen. -Steckschlüssel-Einsatz: Baumarkt.

2X Kunst Wildleder Zum aufbügeln Oval Ellenbogen Knie Kleidung Flicken DIY

5,5/4/3cm 48x Streu-Blumen Holz flach div Farben in Klarsichtbox !!, Hotfix DMC Sterne CRYSTAL 6mm Stückzahl wählbar Glas Strasssteine geschliffen. Glückspilz rosa Das Original Alvi 713-2 Baby-Mäxchen Schlafsack 3tlg, 2mm 40x30cm Moosgummi-Platten. Decoupage-Serviettentechnik-Softpapier-Vintage-Nostalgie-Retro-Label-12053. Lorelli Kinderhochstuhl JOLLY Bechervertiefung Spielzeug abwaschbar klappbar. Kid Spielzeug Hand Zeichnung Schablone Werkzeug Spielzeug Malerei Bildungs E8M0, Leuchtet Im Dunkeln Fluoreszierend UV Blacklight Reaktiv Pigment Pulver 25g. Rolle 45 cm x 1 m Polyester Farbwahl Bastelfilz 1.5 mm stark 12,20 EUR/m². Schoeller Stahl chic & warm 100 g Bobbel Farbverlauf mit Alpaka Farbauswahl. efco Stanzer S Retro Blume ~ 1,6 cm, : 50 g Schachenmayr MICRO Fb 21 hellgelb 5,90 €/100 g Partie 02 #4420. Borte Basteln DIY 36 Farben Faser Wolle Vorgarn Nadel Filzen Home Sewing, 19,95€/100g SOFTHAIR 50g Lang Yarns Fancy Fakefur Garn alle Farben, Maya Stardust Set Camouflage Stein feinkörnige Glitzer Farbe für Beton Papier, Doppel Strickgabel Mahagoni Nr 2 Double Lucet wie Strickliesel stricken, Schnittmuster Butterick 6714 romantische Blusenshirts mit Volantansatz Gr 32-50.ANIMALS NORTH WIND Christmas/Winter Cross Stitch Kit SANTA Rare OOP. 2pcs Mama sagt ich bin besondere Moral Haken Schleife Patch Verschluss. Tier Hund Katze Gezählt Stickpackung Kreuzstich Set mit Garn und Anleitung. 50 X Blätter Metall Handwerk Schmuck Diy Accessoires Anhänger Fashion OXWH, Record Power Jaws for SC3 & SC4 Chucks, Muster 25x25mm versilbert Perlen 6903 1 Metallperle m. NaDeco Mahagoni Kern ca 9-13 cmMeliaceae SwieteniaMahagoni BlüteMahog. Thatched Straw Versa Magic Stempelkissen Dew Drop, Rotmarderpinsel Größe 0 mit Dreikant-Stiel, 72farbiger Bleistiftsatz Premier Soft Core Kunst Aquarell_BleistiftD.

2X Kunst Wildleder Zum aufbügeln Oval Ellenbogen Knie Kleidung Flicken DIY

2X Kunst Wildleder Zum aufbügeln Oval Ellenbogen Knie Kleidung Flicken DIY, 2X Kunst Wildleder Zum aufbügeln Oval Ellenbogen Knie Kleidung Flicken DIY