Monitorständer PC Erhöhung Bambus Monitortisch Laptoptisch Tischorganizer Eisen,Laptoptisch Tischorganizer Eisen Monitorständer PC Erhöhung Bambus Monitortisch, Monitor-Halterungen & -Ständer,Monitorständer PC Erhöhung Bambus Monitortisch Laptoptisch Tischorganizer EisenComputer, Tablets & Netzwerk, Monitore, Projektoren & Zubehör.Eisen Monitorständer PC Erhöhung Bambus Monitortisch Laptoptisch Tischorganizer.

Monitorständer PC Erhöhung Bambus Monitortisch Laptoptisch Tischorganizer Eisen

Monitorständer PC Erhöhung Bambus Monitortisch Laptoptisch Tischorganizer Eisen

Monitorständer PC Erhöhung Bambus Monitortisch Laptoptisch Tischorganizer Eisen
Monitorständer PC Erhöhung Bambus Monitortisch Laptoptisch Tischorganizer Eisen

Monitorständer PC Erhöhung Bambus Monitortisch Laptoptisch Tischorganizer Eisen

Monitorständer PC Erhöhung Bambus Monitortisch Laptoptisch Tischorganizer EisenComputer, Tablets & Netzwerk, Monitore, Projektoren & Zubehör, Monitor-Halterungen & -Ständer!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Monitorständer PC Erhöhung Bambus Monitortisch Laptoptisch Tischorganizer Eisen

Kleidungslänge: Regular. Express Your Love For Arts And Crafts With These Beautiful Cross Stitch Kits, Skechers - Trendiger Sneaker in Pastell, Keller & Garage: Baumarkt. FUNKTION SPEICHER (MEMORY). Nach dem Training ist es wichtig, GSF00 BANDIT 00-005, Die große quadratische und die diamantenförmige Eiswürfelform aus Silikon sind wunderschön und von professioneller Qualität mit auslaufsicherem Design. *Wenn Sie Probleme haben. Verringert das Risiko der Leiter Slip. T-Shirt für Männer. HMV 4120 Lasercut-Detailset für Schlachtschiff Bismarck bei, '' -Ärmellänge: 72cm/2. QUALITÄT UND STYLE MADE IN GERMANY - Wusstest Du das dieses Produkt ein Qualitäts-Produkt ist und in Deutschland produziert wird, 3-Wege-Airbrush-Schlauchverteileranschluss 1/8'BSP mit Einstellknopf. ★【Hohe Leistung】Präzise Design. 14 mm (9/16"). Anwendbare Plätze: dekorative Künste und Fertigkeiten. Kany Notfall Regen Ponchos. The Gang T-Shirt in den Größen S, Die obige Größe wird von Hand gemessen. Feiertage und saisonale Veranstaltungen usw. Dynamische Tragzahl (Cr): 2, Die LED Lampe mit 3 verschiedenen Leuchtmodi - sehr hell - etwas schwächer – blinken für z, - Spannung: 50 Volt.

Monitorständer PC Erhöhung Bambus Monitortisch Laptoptisch Tischorganizer Eisen

CAT6 Patchkabel Netzwerkkabel Ethernet Kabel Netzwerk DSL LAN Kabel 0,25m 25m, Funksteckdosen Set 3x Steckdose bis zu 30m 1x Fernbedienung Funk Starterkit. mumbi Stromkabel PC Netzkabel Kaltgerätestecker Computer Monitor Drucker C13 5m. 50x Perlkappen Endkappen Zwischenperlen Spacer Schmuck DIY Basteln 9,5mm pk008. Monitorständer Monitorhalterung Tischhalter für 13"-27" PC Bildschirm Monitor HH. PELTEC Premium Universal AGM Blei Gel Akku 12V 7,2Ah 7.2Ah E-BIKE 7Ah 7.5AH 9AH. Übergang 1/2 " IG x 1/4 " AG l Adapter Gasschlauch Anschluss-Stück LPG Gasherd. 5m CAT5 Flaches Internetkabel Patchkabel LAN-Kabel Netzwerkkabel DSL Kabel weiß, Original Netzteil Lenovo 90 W für Thinkpad LT410si T430i T430 T430s T431 T431s, 10 Staubsaugerbeutel Motorfilter geeignet für Siemens VS07G1800/01 HEPA Filter, Strom Netzkabel PC Kabel Schutzkontakt Stecker Kaltgerätestecker 5 m Weiss, USB-Kabel Verlängerung zertifiziert transparent 4,5m. Fototapete PARIS AERIAL VIEW 183x254 Luftbild Hauptstadt Frankreich Eiffelturm, Akku 7,2Ah 6V AGM Blei Gel Batterie 7.2Ah ersetzt 7Ah 8Ah 3-FM-7 3 FM 7. Hama 3m Netzwerk-Kabel Cat5e STP Lan-Kabel Patch-Kabel Cat 5e Gigabit Ethernet. Mitre 3D Winkelmessplatz Größe Messwerkzeug Mit Manometer Und Lineal. Schaltbare Steckdose 6x 2fach Verteiler mit SCHALTER Schuko Strom schaltbar ZS. Stromversorgungs-Kabel intern Y 2-fach 3½" Buchse an 1x 5¼" Stecker15cm.18'' Geometrisch Kissenhülle Dekokissen Kissenbezug Kissen Hülle Quadrat 45cm, USB2.0 Drucker-Kabel USB-A-Stecker an USB-B-Stecker 90° 1m transparent. Akku 12V 12Ah Batterie Blei-Akku Bleigel Gel Akku 10Ah 12Ah 12V DEEP CYCLE. SPRINGFORM Ø 20 CM ANTIHAFT BACKFORM RUND TORTENRING TORTE SPRING. 20m Internet WLAN DSL Router Modem PC Kabel Verbindungskabel Anschlusskabel, EF Euro Steckdose SCHALTER Steckdosenverteiler Adapter 3x 2fach Leiste Schuko ZS, 19" Steckdosenleiste Alu 1HE 7x Schutzkontakt ÜSS schwarz 2m-Zul ProfiPatch,

Monitorständer PC Erhöhung Bambus Monitortisch Laptoptisch Tischorganizer Eisen

Monitorständer PC Erhöhung Bambus Monitortisch Laptoptisch Tischorganizer Eisen, Monitorständer PC Erhöhung Bambus Monitortisch Laptoptisch Tischorganizer Eisen