Set 6 Stück Mehrweg Glas Plastik DoimoFlair Longdrinkglas Kunststoff PC,Plastik DoimoFlair Longdrinkglas Kunststoff PC Set 6 Stück Mehrweg Glas, Kochen & Genießen, Gläser & Glaswaren,Longdrinkglas Kunststoff (PC) Set 6 Stück / Mehrweg Glas Plastik DoimoFlairMöbel & Wohnen.Longdrinkglas Kunststoff PC Set 6 Stück Mehrweg Glas Plastik DoimoFlair.

Set 6 Stück Mehrweg Glas Plastik DoimoFlair Longdrinkglas Kunststoff PC

Set 6 Stück Mehrweg Glas Plastik DoimoFlair Longdrinkglas Kunststoff PC

Set 6 Stück Mehrweg Glas Plastik DoimoFlair Longdrinkglas Kunststoff PC
Set 6 Stück Mehrweg Glas Plastik DoimoFlair Longdrinkglas Kunststoff PC
Set 6 Stück Mehrweg Glas Plastik DoimoFlair Longdrinkglas Kunststoff PC
Set 6 Stück Mehrweg Glas Plastik DoimoFlair Longdrinkglas Kunststoff PC

Set 6 Stück Mehrweg Glas Plastik DoimoFlair Longdrinkglas Kunststoff PC

Longdrinkglas Kunststoff (PC) Set 6 Stück / Mehrweg Glas Plastik DoimoFlairMöbel & Wohnen, Kochen & Genießen, Gläser & Glaswaren!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Set 6 Stück Mehrweg Glas Plastik DoimoFlair Longdrinkglas Kunststoff PC

Schnelles Auf- und Abziehen des Sitzes. Vorteile gegenüber Leuchten mit Entladungs- oder Halogenlampen:, Bitte reinigen Sie vor der ersten Benutzung Ihr Backpinsel mit klarem Wasser. Erbaut in den Stand: Bequem zum Lesen. sollte es gefaltet und an einem flachen und dunklen Ort aufbewahrt werden, Hiflo Filtro wurde 1955 gegründet und produziert seit 1963 Ölfilter für die Erstausrüstung, Leerlaufdrehzahl: 900 -, - Kabellose Reichweite: 15m. Waschbarer Bezug aus Velours. Lichtmühlen Kette 4teilig grün (3 Lichtmühlen und 1 Tropfen). Bei Problemen mit der Anwendung zögern Sie nicht, Für den Innen- und Außenbereich geeignet; für die Anwendung im Außenbereich sollten die Schnittkanten zusätzlich versiegelt werden. unbearbeitet (keine dekorative Oberfläche durch fertigungsbedingte Kratzer) Zugfestigkeit ca, Art Personenzelte: Kuppelzelt. 5m für Kränzle Anschluss Außengewinde M22: Baumarkt, Horizontale Rohre Ø22. •  Waschbar bis 40°C. de/dp/B078Q4S5J3, APPLL Fühlte Mich Pocket Tablet Großes Bett Hängen Einfache Sofa Organizer Aufbewahrungstasche Handyhalter Home Buch Schlafzimmer Solid-V: Küche & Haushalt. Höchster Fahrkomfort durch den Einsatz perfekt abgestimmter Materialien und einwandfreier Bauform, Entfalten und trennen Sie die Papiertrodel Stück für Stück, Neben der Dekoration kann der Nussknacker auch als visuelle Requisite verwendet werden.

Set 6 Stück Mehrweg Glas Plastik DoimoFlair Longdrinkglas Kunststoff PC

C-T9 Philips Leuchtstoffröhre MASTER TL-E Circular 865 Tageslicht 32W. EF5200 EF6600 ohne Magnetventil Vergaser MZ 360. Jeanne d'Arc Living Stencil "Motif 1"28x26cm" Shabby Schablone Wandtattoo. 250W Leuchtmittel Star Osram Planta. Fingerfood Spieße Partypicker 250 Stück 9 cm Bambus von PapStar. Disneys Frozen Elsa & Anna Sisters Olaf 100% Cotton Fabric 140cm Wide. 40 x Mini Leimzwingen Klemmen Leim 6,5 x 5,5cm Federzwingen Zwinge Klammern NEU, 27mm Multiplexplatte Oval Holzplatte Tischplatte Sperrholz Platte Birke. Brilliant Außenleuchte Standleuchte Crown 3-flammig E27/60W schwarz IP44. 796970 083152 83132 3008-10625 Luftfilter Briggs & Stratton Vergl.-Nr. Original "FIX Masseklemme" 160 Ampere M8 Spannweite 40mm Länge 155mm, 20pcs Gemischte Pitaya Drachenfrucht Samen Duft Kaktus Seltene Exotische. 0,05 EUR/Stk. 100 Kabelbinder lösbar schwarz UV-beständig 7,6 x 250mm Qualität, Bahco ProfCut Laminatsägen 500 mm für Laminate Holzböden Handsäge Fuchsschwanz, 8pcs/set Side Brush Hepa Filter Mop Cleaner Universal Parts for ILIFE V3 V5, 1,5-20m Saugschlauch Set 13-tg DN38 für Wap Alto SQ 590 890 490-31 651-11 Sauger.Sägekette passend für Stihl MS 362 45 cm 3/8" 66 TG 1,6 mm Halbmeißel chain. Bolzenanker Schwerlastanker Keilanker Schwerlastdübel M8 verzinkt und Edelstahl. Vierkantrohr Quadratrohr Stahl Profilrohr Stahlrohr 80x80x2 von 1000-2000mm, 11,95 € /m Klebefolie Selbstklebefolie schwarz matt 61,5 cm 1 m. VELUX GVK Dachausstiegsfenster Ausstiegsfenster Dachausstieg Dachluke 0000 Z. Diamantfräser Fliesenfräser 20 mm M14 Lochfräser Diamantbohrer Fingerfräser. anndora Sonnenschirm 2 x 2m eckig Balkonschirm wasserabweisend Knickgelenk Natur. Festool HM 90/3,3/2 Plastics Laminate Stichsägeblatt 2x 2x 204269.

Set 6 Stück Mehrweg Glas Plastik DoimoFlair Longdrinkglas Kunststoff PC

Set 6 Stück Mehrweg Glas Plastik DoimoFlair Longdrinkglas Kunststoff PC, Set 6 Stück Mehrweg Glas Plastik DoimoFlair Longdrinkglas Kunststoff PC