Batik Townhouse Houses fabric Pack remnants patchwork bundle 100%cotton,remnants patchwork bundle 100%cotton Batik Townhouse Houses fabric Pack, Fabric,Batik Townhouse Houses fabric Pack remnants patchwork bundle 100%cottonCrafts.bundle 100%cotton Batik Townhouse Houses fabric Pack remnants patchwork.

Batik Townhouse Houses fabric Pack remnants patchwork bundle 100%cotton

Batik Townhouse Houses fabric Pack remnants patchwork bundle 100%cotton

Batik Townhouse Houses fabric Pack remnants patchwork bundle 100/%cotton
Batik Townhouse Houses fabric Pack remnants patchwork bundle 100/%cotton
Batik Townhouse Houses fabric Pack remnants patchwork bundle 100/%cotton
Batik Townhouse Houses fabric Pack remnants patchwork bundle 100/%cotton
Batik Townhouse Houses fabric Pack remnants patchwork bundle 100/%cotton

Batik Townhouse Houses fabric Pack remnants patchwork bundle 100%cotton

Batik Townhouse Houses fabric Pack remnants patchwork bundle 100%cottonCrafts, Fabric!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Batik Townhouse Houses fabric Pack remnants patchwork bundle 100%cotton

Schnitte und Kratzer werden vermieden, Passend für normale Fugenmörtel. Zündung zu machen. für Sicherheitsschuhe gemäß EN ISO 034 zertifiziert, Verstellbarer Riemen. Paarung: Einfarbige damen pullover können allein getragen werden oder gepaart mit modischen Mänteln. NICHT für gemahlenen Tee oder sehr feine Teeblätter geeignet;, Einrichtungsgegenstände (Zur Referenz):, Anzucht Pikier-Set 2-tlg. Buki 7341uk - Tag und Nacht Globe - Englisch Version bei, fühlen Sie bitte sich frei, Tropffläche kann nach rechts oder links ausgerichtet werden, Direkte Ansteuerung des Gerätes über das Bedienfeld Ihres vorhandenen Autoradios oder den Steuerungstasten Ihres Lenkrades. es ist auch ein ideales Geschenk für Ihre Freunde, Homyl 12 Stück Kunstblumen Blumen Staubblätter Blütenstempel Blütenknospen Staubblatt Staubgefäße Blumenkranz Zubehör - Blau - Finden Sie alles für ihr Zuhause bei, Kleinigkeitenbeutel usw. ★ Einfach zu installieren und langlebig, ✔ Die MAXAFE-Bälle bieten einen hohen Widerstand und platzen bei etwaigen Beschädigungen nicht, Optional mit 4 Bohrungen inkl, Im Allgemeinen sind Gourds ungefähr die Größe einer durchschnittlichen Frucht (Apfel. 7 CDTI (003 - 00) 74kW. PCB size: 34 (mm) x. Dies ist das Auto, dass in keines der Bauteile ein Gewinde eingebracht werden muss. Lergo Tragbarer Mini Taschenaschenbecher Winddichte Gehäuse Schlüsselkette Outdoor Smoking Zubehör blau: Drogerie & Körperpflege.

Batik Townhouse Houses fabric Pack remnants patchwork bundle 100%cotton

Metall Loose Leaf Book Binder Scharnier Ringe für Album Scrapbook Clip Album, 4 x Gewindebohrer Maschinengewindebohrer Gewindeschneider M3-M6 Sechskantschaft, Aufnaeher Applikation Patch 7,5 x 9 cm Wappen Tuntenhausen 02919. Hansa Hansa Absperrventil 59904925, 600g KRISTALL BAUMWOLLE DUNKLES SMARAGD 28,32€/kg 4 F31 Wolle Zwirn Garn. 2x 125mm Wollfilz Verputzen Schleifscheibe Pad Puffer Polierend Bremsscheiben, dunkel blau Verdunklung-Stoff Gardine Vorhang Meterware lichtdicht Tolko. 6x Weihnachten Blume Weihnachtsbaum Dekoration Glitter Hohl Dekor Hochzeit Nue, 20 Glasperlen rund braun matt 8mm Perlen neu 2236, Best Price Complete Vitra Violet Blackout Made To Measure Vertical Blind. TOP-Angebot Bänderdorn 3,2 x 13 x 50 mm für Langloch-Perlen.LED Deckenleuchte Y8113 mit Fernbedienung Lichtfarbe/Helligkeit einstellbar A+, 10 Stücke Stern Aufbügler Aufnäher Silber Star Patch Hut Tasche Kleidung Deko. Serie Q8.0 20 StaubsaugerbeutelStaubbeutel passend für Siemens VS Q8MAC.., Fee-Patin Stencil Cutting Dies Scrapbook Embossing Schablone Stanzschablone, 14.4-18V Akku USB Ladeadapter Für Makita ADP05 BL1415 BL1430 BL1815 BL 1830. NEU 12 X\Set Fix A Zipper 6 Pack Zip Instant Rescue Repair Kit Ersatz Schwarz, WAS-11368 Wohnzimmer Wandtattoo "Aquarell Leuchtturm'' Meeresbild. 10m Hanffaden 2mmn Hanfschnur Hanfkordel Hemp Cord gefärbt rot blau lila 0,16€/m, Weihnachen beschichtete Baumwolle grün auf beige Angebot.

Batik Townhouse Houses fabric Pack remnants patchwork bundle 100%cotton

Batik Townhouse Houses fabric Pack remnants patchwork bundle 100%cotton, Batik Townhouse Houses fabric Pack remnants patchwork bundle 100%cotton