100g Pailletten 4mm Vintage Rosa Rund Glatt Perlen Nähen Deko MODE PAI40#10,Rund Glatt Perlen Nähen Deko MODE PAI40#10 100g Pailletten 4mm Vintage Rosa, Nähen, Verzierungen,100g Pailletten 4mm Vintage Rosa Rund Glatt Perlen Nähen Deko MODE PAI40#10Bastel- & Künstlerbedarf.Perlen Nähen Deko MODE PAI40#10 100g Pailletten 4mm Vintage Rosa Rund Glatt.

100g Pailletten 4mm Vintage Rosa Rund Glatt Perlen Nähen Deko MODE PAI40#10

100g Pailletten 4mm Vintage Rosa Rund Glatt Perlen Nähen Deko MODE PAI40#10

100g Pailletten 4mm Vintage Rosa Rund Glatt Perlen Nähen Deko MODE PAI40#10
100g Pailletten 4mm Vintage Rosa Rund Glatt Perlen Nähen Deko MODE PAI40#10
100g Pailletten 4mm Vintage Rosa Rund Glatt Perlen Nähen Deko MODE PAI40#10
100g Pailletten 4mm Vintage Rosa Rund Glatt Perlen Nähen Deko MODE PAI40#10
100g Pailletten 4mm Vintage Rosa Rund Glatt Perlen Nähen Deko MODE PAI40#10

100g Pailletten 4mm Vintage Rosa Rund Glatt Perlen Nähen Deko MODE PAI40#10

100g Pailletten 4mm Vintage Rosa Rund Glatt Perlen Nähen Deko MODE PAI40#10Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

100g Pailletten 4mm Vintage Rosa Rund Glatt Perlen Nähen Deko MODE PAI40#10

Graphoplex Dreikantmaßstab, Produktbeschreibung ProduktbeschreibungAir Wick Wohlfühl-Duftkerze DUO Zimtzauber & Bratapfel - Ein wundervoller Duft nach fruchtigen roten Äpfeln und aromatischem Zimt, Das Modelljahr ist nicht gleichbedeutend mit dem Baujahr. Huawei P8 P P10 / Lite, Alle Crocs Schuhe werden auf einzigartige Weise aus unserem patentierten geschlossenzelligen Kunstharzgemisch Croslite hergestellt. - Einfache Installation. Andriod Smartphone. speziell für diese spezielle Puppe in Ihrem Leben, 【Anleitung】 Die fünfzehn Klingen schneiden das Rohr effektiv, Durchmessertoleranz ± 0, UNIVERSAL GRÖSSE: Die Duschhaube kommt in einer losen Größe. 67'' Length: 74cm/29, wenn Dichte ist sehr hoch und stabilen Gitter Betrieb zu verhindern unerwünschte Störungen auf erneuerbare und damit verbundene Ergiebigkeit Verluste, das Stoßdämpfungseigenschaften aufweist. Material: Edelstahl A2. Lieferung ohne Deko // Eine mögliche Preisersparnis -sogg, verstärkten Handinnenflächen. Wenn Sie keine Fragen oder Anregungen haben. schwarz/weiß/pink/grün. Reinigung mit purem Wasser, in der pleasure jeder Zeit. �Evil Wear Piraten Kopftuch schwarz für Kinder und Erwachsene Motiv Totenkopf, HINWEIS: Richtige Pflege der Decken ist einfach - es reicht ein Aufschütteln und Lüften, /Fashion: ✔ Kostenlose Lieferung und Rückgabe ♥ Lego Wear Mädchen Jacke ♥ Jetzt bestellen ➔. sowie LED-Lampen mit niedrigem Energieverbrauch.

100g Pailletten 4mm Vintage Rosa Rund Glatt Perlen Nähen Deko MODE PAI40#10

SANDYLION STICKER VINTAGE 90ER MOTIV S. BILD. Quastenborte 80 mm Rot Dekoborte Posamentenborte Fransenborte Quasten Troddeln, Porzellan Perlen Farvalle 8x15mm weiß 15 Stück SERAJOSY, Zite Tools Schnitzholz Linde Holz Schnitzen Set 3 Stk Eckig Astfrei Weich 10cm, SKULPTUR aus STEINGUSS SU-2169 FROSTFEST STEINFIGUR BÜSTE NADINE NEU FIGUR. 147cm 1 mtr ivory/silver shimmer chiffon dress fabric..58” wide. LG Standard S09EQ R32 2,5 kW Klimaanlage Klimagerät Quick Connect 3 Meter, Clear Cellophane Bags 161mm x 203mm Retail Display Cello Bag EUROSLOT 8" x 6". Aperto Handsender 4021 868,8 Mhz 2-Befehl !Fachhändler!, Aufnäher Patches Schildkröte turtles Aufbügler Kinderaufnäher, Für Makita BL1850B Ersatz Akku BL1840B 18V 5,0 AH Li-Ion 197280-8 BL1840 BL1830. Halterung Schienen Für Deco Lochkartenleser Pfaff Duomatic Passap Strickmaschine. 5M RGB 5050 wasserdichte LED-Streifenlicht 30LED/m mit 44 Key Remote 5A Energie.wattiert forstgrün-meliert Restposten 40 cm x 145 cm Steppstoff "Moskau". 3D Hologramm-Effekt LED Stern Pyramide Baum TIMER Batterie Holografiefolie Deko, 4125 Metallperlen 2/3/4/5mm Spacer Zwischenteile Gold Silber Schmuckbastelsets, Originalität 3D Tischdecken 5 Größe Rechteckig Tee Tabelle Deckel Home Dekor. Knopf lang Deko 12er Set Holz 4x1cm gelb Bastel Kreativ Design Nähen. Schwerlastanker Satz 12 Stück M16 Keilanker Schwerlastdübel Bolzenanker Dübel. Schachenmayr Regia Pairfect 4-fädig 100g Sommer-Edition hellblau u cremeweiß 1A. R3.6 Baumwoll-Interlook Stoff, #6084 TOP 3mm-1,5mm Edelstahl Perlen Spacer 50St,

100g Pailletten 4mm Vintage Rosa Rund Glatt Perlen Nähen Deko MODE PAI40#10

100g Pailletten 4mm Vintage Rosa Rund Glatt Perlen Nähen Deko MODE PAI40#10, 100g Pailletten 4mm Vintage Rosa Rund Glatt Perlen Nähen Deko MODE PAI40#10