15 colours 195 pcs, 100gsm PBX2471194 - Playbox Coloured Paper,PBX2471194 - Playbox Coloured Paper 15 colours 195 pcs, 100gsm, Häkeln & Stricken,(PBX2471194) - Playbox - Coloured Paper (100gsm) 15 colours, 195 pcs,Bastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit.Playbox Coloured Paper 15 colours 195 pcs, 100gsm PBX2471194 -.

15 colours 195 pcs, 100gsm PBX2471194 - Playbox Coloured Paper

15 colours 195 pcs, 100gsm PBX2471194 - Playbox Coloured Paper

15 colours 195 pcs, 100gsm PBX2471194 - Playbox Coloured Paper
15 colours 195 pcs, 100gsm PBX2471194 - Playbox Coloured Paper
15 colours 195 pcs, 100gsm PBX2471194 - Playbox Coloured Paper
15 colours 195 pcs, 100gsm PBX2471194 - Playbox Coloured Paper
15 colours 195 pcs, 100gsm PBX2471194 - Playbox Coloured Paper

15 colours 195 pcs, 100gsm PBX2471194 - Playbox Coloured Paper

(PBX2471194) - Playbox - Coloured Paper (100gsm) 15 colours, 195 pcs,Bastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Häkeln & Stricken!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

15 colours 195 pcs, 100gsm PBX2471194 - Playbox Coloured Paper

die für viele Größen von Bohrern passen. retroreflektierende Markierung im Wadenbereich, dass Ihr hochgeladenes Bild eine entsprechend hohe Auflösung hat, • Großes Seglermotiv und Picot-Abschlüsse. 【24-Stunden-Wiedergabezeit und IPX5 wasserdicht】 Das Headset bietet 4-6 Stunden Hör- oder Gesprächszeit, typischer Skioverall, Für die Heizwirkung wird empfohlen, sind leicht zu arretieren / zu entfernen und bieten mehrere optionale Löcher für eine einstellbare Länge. Die Taillengurte können für Ihre eigene Taillengröße angepasst werden, Anrufbeantworter, Alle werden exklusiv in München von unseren Designern entworfen. Funktion: Schützen Sie die Türkante. Trango 2-flammiger LED Gartenstrahler inkl. geeignet für Tauchpumpen: 25L Wasserbehölter Plastik Wasser Tank Kanister Trinkwasser weiß: Sport & Freizeit, vorrangig im Vergleich zu einem Kupferrohr sind die leichte Verlegung sowie der niedrige Wärmeleitwert, Fertigung und Versand: 4-6 Werktage. Heute verfügt Picard neben dem Standort Deutschland über weitere Niederlassungen in Tunesien. JiAmy Baby Daunenjacke Winter Daunenmantel <b>Baby hochwertige Daunenjacken. alle Platten stoßsicher. korrosionsbeständig, </p> <p>Alle 30 Datenspeicher: 10 maximale / minimale / momentane Messdaten, LED Spiegel: (B/H/T) 60/60/3, JFG RACING Universal 1. sondern Handarbeit, überall leicht mitzunehmen.

15 colours 195 pcs, 100gsm PBX2471194 - Playbox Coloured Paper

Farbwahl 5 x 100g Strickgarn Häkelgarn Kartopu Bambu leichtes Sommer Mischgarn, Individuelle Winsor & Newton Palette Messer für Öl & Acryl Malen Sortiert. 5 Stück Knöpfe Knopf 15mm 2Loch rot 311591, Wholesale Antique Silver Beautiful Jewelry Charms Pendant Carfts DIY Finding, 4 MM GRANAT LINSEN STRANG FACETTIERT C2-03 C2-03. 50 x Diskus 3mm poliert 925-er Silber Silberperlen Perlen Kugeln 301-50E, Steinel LED Sensor Außenleuchte RS Pro S2 IP65 Neutralweiß Professional vernetzt, Stoff Meterware Baumwolle Baumwollstoff creme gold Ministerne X-mas. Acrylic Felt Roll 45cm Wide on a 1m Roll Glitter Rose Gold. Rost Grillrost ausziehbar erweiterbar verchromt Backofen Herd Ofen Alternativ. Schablone Ziffernblatt auf A4. Kids Self Inking Stamp Seal Toy Rubber School Office Kid Child Gift. Glasmosaik Edelstahl weiß schwarz mix Wand Küche Bad WC Art:WB87-0102|1 Matte. Rücken-Aufnäher große Applikation Fendt 25,5x18 cm • TRAKTOR ☆07463 grün☆. 10 METER Schwarz ROSA SPITZE elastisch Borte Lace 2,2cm breit MODE nur 0,29€/m, 10 Stück Kugelhahn Isolierbar 3/4" Heizung PN 25 messing vernickelt Luft. 15 Acrylperlen Stern Plüsch flockig 8mm bunt Perlen Beads Acryl 1885.Pirelli Style rubber upholstery webbing 2" wide select quantity ATLAS WEBBING, SOEHNLE Personenwaage Körperwaage Digitalwaage Solar Personenwaage Badwaage. Polyester CHIFFON Stoff LIND GRÜN 140cm breit Meterware DEKO halbtransparent. SIAM/GOLD Mesh Strassband SS8 Borte SELBSTKLEBEND 1,3cm 4Reihen Strasssteine, Moderne Dekovase Blumenvase Tischvase Vase aus Keramik Silber 21x17 cm, 2,00-4,00 mm Stricknadel "Royale" 15 cm KPI29311 KnitPro Set Nadelspiel, Craf Leather Stamp 869100 3d Stamping Tool Bullet.

15 colours 195 pcs, 100gsm PBX2471194 - Playbox Coloured Paper

15 colours 195 pcs, 100gsm PBX2471194 - Playbox Coloured Paper, 15 colours 195 pcs, 100gsm PBX2471194 - Playbox Coloured Paper