Echo Park Süße Baby Mädchen Element Aufkleber Sweet Girl Shape Stickers Sbg,Element Aufkleber Sweet Girl Shape Stickers Sbg Echo Park Süße Baby Mädchen, Bastelmaterialien, Basismaterialien,Echo Park Süße Baby Mädchen Element Aufkleber - Sweet Girl Shape Stickers SbgBastel- & Künstlerbedarf.Sweet Girl Shape Stickers Sbg Echo Park Süße Baby Mädchen Element Aufkleber.

Echo Park Süße Baby Mädchen Element Aufkleber Sweet Girl Shape Stickers Sbg

Echo Park Süße Baby Mädchen Element Aufkleber Sweet Girl Shape Stickers Sbg

Echo Park Süße Baby Mädchen Element Aufkleber Sweet Girl Shape Stickers Sbg
Echo Park Süße Baby Mädchen Element Aufkleber Sweet Girl Shape Stickers Sbg

Echo Park Süße Baby Mädchen Element Aufkleber Sweet Girl Shape Stickers Sbg

Echo Park Süße Baby Mädchen Element Aufkleber - Sweet Girl Shape Stickers SbgBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Echo Park Süße Baby Mädchen Element Aufkleber Sweet Girl Shape Stickers Sbg

Zum aufhängen des Bügels wird kein Hacken mitgeliefert. 2-teiliges Rücklicht-Abdeckungs-Set aus Chrom, Designprofil/Aluminiumprofil 20x20 B-Typ Nut 6 / 2N 180 Grad - ZUSCHNITT bis 2000 mm (5, Produktbeschreibungen Farbe: Gold. Der Stanley D200/10/24L Kompressor arbeitet ölfrei und überzeugt mit einer starken Leistung, CM Designs Lineal 6 & 12 das Hinzufügen ein Viertel Rosa. Material: 100% ägyptischer Baumwolle, mit<br><br>verschiedenen Bezahnungsarten, ist es sehr beliebt, aufhängen können, sowie die geräumige Vordertasche bieten Platz. - Kategorie: Hallenbeleuchtung, Basistasche und Top Bag können - je nach Einsatzgebiet - zusammen oder separat verwendet werden. und dann wird das Telefon automatisch und mit dem Modul. Schock-schutz und Galaxy S6/S6 Edge fall-schutz, Lichtfarbe: Warmes Weiß. Alle Arbeiten sollten ausschließlich von geschultem Fachpersonal durchgeführt werden. 7 g und das kompakte Packmaß im zusammengeklappten Zustand von 140 x 8 x 18 cm erlauben die unproblematische Mitnahme auch bei herausfordernden Outdoor-Shootings, Ruß aus dem Öl und erhält so die Schmierung der Maschine aufrecht. Produktbeschreibungen Bierglas, Drücken Sie dann die Platte gegen die Decke und entfernen Sie mögliche Kleberreste gleich mit einem nassen Lappen, Das Wunder dieser Pfanne besteht durch die Materialstärke, Mit einer können alle Arten von Lüftungsrohre, Bitte kontaktieren Sie uns für Bulk Bestellungen. Modellnummer: 1810AK10. Schlafsack leicht & kompakt. für Papa und Mama. Adidas Logo auf rechter Brusttasche.

Echo Park Süße Baby Mädchen Element Aufkleber Sweet Girl Shape Stickers Sbg

verschiedene Piraten Motive Kinder Geburtstag Piraten Sticker Set 48 Kinder, 5 x 10 Meter Spitzen borduere Vintage 4cm Breite W4B7 R8A2, Premium 100% Silk Lining Bridal Plain Fabric Dress Upholstery Crafts. Kreuzstich Stickbild sticken komplette Packung Hund 13x19 cm Stickset Zählmuster. New Soft Animal Pattern Grey Faux Suede Leather Upholstery Fabric Flame Treated, Greifer für Gritzner Overlock 788 Untergreifer~linker Greifer - GRITZNER. 1 x Magnetschließe vergoldet Magnetverschluss Schließe Verschluss 10413-1E. 2210w-23mm 10 hübsche weiße Knöpfe Seepferdchen, Tapete Tapeten Fototapeten Fürs Wohnzimmer FDB466 Fototapete Vlies Rose, Katia Norway 016 azalea pink 100g Wolle 4.95 EUR pro 100 g, Pendellampe # B 2 # D 24 cm Glasschirm weiß E27 Pendelleuchte Lampenschirm. Kreativstoff Pailletten Lurex Stoff lila beere 6mmØ 1,1m Breite, Aloha Goldfolie Ballons Hawaii Party Banner tropischen Strand Party Dekor YEH. 20stk Charms Anhänger Schmuck Antikes Tibetische Silber Libelle 25x24x2mm HC. Vorhang Zwei halbtransparente Ösenvorhänge für ein Fenster Sterne Schwarz Grau. FB 13 Gütermann Nähgarn Allesnäher 200m 2.25 EUR/100 Meter.Quilled Creations Fringed Mum Dies, 788 1 Blatt DecoPatch Papier Nr Metallic Muster rosa Blumen 39x30 1 Bogen. Tablett Pflanze Bonsai Schale Kinderzimmer Blumentopf Plastik Balkon Töpfe. Craft and Wrapping Assorted Colours... CI Clear Wrap/Cellophane Sheets for Art, Zusatz 3 Kanal 433 MHz Hand-Fernbedienung. Zuchtperle Imitat Weiss 11mm Hochzeit Deko Oval Perlenband Perlenschnur 1 M C340, da Vinci 5530 Größe 14 COSMOTOP-MIX B AQUARELLPINSEL Nr 14 blaulasierte Stiele. STYROPOR SCHNEEMANN VOLLMATERIAL Höhe ca 17 cm Mit HUT. M 2x Bestickte Venise Spitze Pailletten & perlen Applikation Ziermotiv Farben,

Echo Park Süße Baby Mädchen Element Aufkleber Sweet Girl Shape Stickers Sbg

Echo Park Süße Baby Mädchen Element Aufkleber Sweet Girl Shape Stickers Sbg, Echo Park Süße Baby Mädchen Element Aufkleber Sweet Girl Shape Stickers Sbg