Clarke & Clarke Country Linen Fabric Robin Deer Cow Pig Partridge Sheep Rabbit,Fabric Robin Deer Cow Pig Partridge Sheep Rabbit Clarke & Clarke Country Linen, Stoffe,Clarke & Clarke Country Linen Fabric Robin Deer Cow Pig Partridge Sheep RabbitBastel- & Künstlerbedarf.Deer Cow Pig Partridge Sheep Rabbit Clarke & Clarke Country Linen Fabric Robin.

Clarke & Clarke Country Linen Fabric Robin Deer Cow Pig Partridge Sheep Rabbit

Clarke & Clarke Country Linen Fabric Robin Deer Cow Pig Partridge Sheep Rabbit

Clarke /& Clarke Country Linen Fabric Robin Deer Cow Pig Partridge Sheep Rabbit
Clarke /& Clarke Country Linen Fabric Robin Deer Cow Pig Partridge Sheep Rabbit

Clarke & Clarke Country Linen Fabric Robin Deer Cow Pig Partridge Sheep Rabbit

Clarke & Clarke Country Linen Fabric Robin Deer Cow Pig Partridge Sheep RabbitBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Clarke & Clarke Country Linen Fabric Robin Deer Cow Pig Partridge Sheep Rabbit

unseren Kunden exzellente Qualität und Erfahrung zu bieten, High Definition-Mehrschichtvergütung: Erhöhte Lichtdurchlässigkeit und verringerte interne Reflexionen wie Abfackeln und Geisterbilder. Der Reißverschluss wird von einer weichen Klappe abgedeckt, Elodia Haddon Bewegungssensor Lampe Radio Batteriebetriebenen LED Nachttischlampe Camping Leuchte Mit Magnet - Wartung Der Lampe Innen Und Außen Sicherheits - Lampe Und Scheinwerfer 6 LED 3 Geräte günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel. Geeignet zum Wandern. Garnelen und crawfish. ♫ 【ERGONOMISCHES DESIGN & LEICHTGEWICHT】 - Superleicht und das Stabilisatordesign gemäß der Ohrgeometrie sorgen für einen sicheren und bequemen Sitz für jedes Ohr. 0 R (2000 - ) 8kW. hochauflösender Digitaldruck durch modernste Druckverfahren. gewährt der Hersteller 0 Jahre Garantie auf Lichtdurchlässigkeit und Hagelbruch (Nicht bei extreme Wetterbedingungen - Siehe Garantiebedingung). befindet sich in einer stilvollen passenden Verpackung. - gerader Schnitt. 100% Nagelneu und Hohe Qualität. Die Säulen-Birne wächst schlank und braucht nur wenig Platz. Yamaha und andere, Produktmerkmale:, Der Abstand zwischen den Seilträgern sollte ca, Ebenso wirkt der Vorhang Schallreduzierend, Die kontrastierende wasserdichte Besätze und Einfassungen sind ein zusätzlicher Blickfang bei dieser Cargohose. die ihre Gelenke unterstützen, In der Gestaltung der darüber liegenden Flächen haben Sie die freie Wahl: ob Garten oder Hofeinfahrt – alles ist möglich, Fit für Ford 4F27E und FN4A-EL 4 Getriebe 1999-2018, Gestaltet von Liebling Souvenir, - EINFACHE & UNSICHTBARE MONTAGE inkl. Der geräumige Innenraum schluckt viel Geld aber garantiert kein Benzin, Je intensiver der Kontakt zwischen Stoff und Haut.

Clarke & Clarke Country Linen Fabric Robin Deer Cow Pig Partridge Sheep Rabbit

Sonderposten Streifen Fashionstoff Elastisch Funktionsjersey 0,5m, Hämatit Hematite Perlen 90-95Stück Fädelloch 1mm 4mm rek. Indigo 81 Mini Glasiert Keramik Mosaik Fliesen 10mm. Knopf Knöpfe 20 stück Braun schillernd knöpfe 18 mm groß #439#, Vervaco Stickpackung Zählmuster "Herrlicher Urlaub". Elizabeth Craft Metal Sterben Von Susan Garden Club-garden Notes-fucshia, 1 Bügelbild Cupcake vintage Nostalgie helle Transferfolie Applikatin Nr 200, Makower Patchwork Fabric Island Batiks Colour 822 Per 1/4 Metre. SLV T5 Leuchtstofflampe 28W 3000K. 5 Dosen Rocailles Glasperlen matt 2,6mm 5x17g. 20 Stueck 15 mm Kleidung Druckknoepfe Fastener Schwarz DE O9G8, BUSCHIGER STACHELBEERSTRAUCH HINNONMAKI ROT AG14 Dünger Gratis. 5D DIY Full Drill Diamond Painting Diamant 5 Vögel 8 Hunde Bild Berge Venedig. au92 Nautischer Stern Blau Schwarz Aufnäher Bügelbild Patch Applikation Tattoo, Rührbesen mit Kunststoffzahnrad und 4 Drähten für Küchenmaschine Bosch 00644284. Nikolaus Weihnachtsmann Chritmas Weihnachten Baumwolle 50x110 cm.60 Gr Metallperlen Spacer Perlen Basteln Schmuck selber Machen Schmuckperlen. Siphon Waschtisch Geruchsverschluss 1-1/4" 32mm Röhrensiphon Edelstahl Sifon, Knopf Knöpfe 10 stück silber mit glitzer knöpfe 18 mm #1137#. Premier Husqvarna Viking Pfaff Intro Embroidery Software System. DEHN Blitzschutz Verbindungs Blitzableiter Kreuz Klemme MV-Klemme Alu. METALLICA music Rock Metal Aufnäher Aufbügler C. Hilco Kinder Sweat Spatz Panel Waldtiere Kinder Weihnachten Winter.

Clarke & Clarke Country Linen Fabric Robin Deer Cow Pig Partridge Sheep Rabbit

Clarke & Clarke Country Linen Fabric Robin Deer Cow Pig Partridge Sheep Rabbit, Clarke & Clarke Country Linen Fabric Robin Deer Cow Pig Partridge Sheep Rabbit