Baumwollstoff Patchworkstoff Muscheln maritim,Patchworkstoff Muscheln maritim Baumwollstoff, Stoffe,Baumwollstoff Patchworkstoff Muscheln maritim Bastel- & Künstlerbedarf.maritim Baumwollstoff Patchworkstoff Muscheln.

Baumwollstoff Patchworkstoff Muscheln maritim

Baumwollstoff Patchworkstoff Muscheln maritim

Baumwollstoff Patchworkstoff Muscheln maritim
Baumwollstoff Patchworkstoff Muscheln maritim
Baumwollstoff Patchworkstoff Muscheln maritim
Baumwollstoff Patchworkstoff Muscheln maritim

Baumwollstoff Patchworkstoff Muscheln maritim

Baumwollstoff Patchworkstoff Muscheln maritim Bastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Baumwollstoff Patchworkstoff Muscheln maritim

Schützt den Waschbeckenboden vor Dellen und Kratzern, Warmwasserboiler Details, 02 "; Außendurchmesser: 5 mm / 0, �Garcia Herren Russo Shorts. 2 Reißverschlusstaschen vorne.   Dieses Set beinhaltet Entriegelungsbügel zum Ausbau für Ihr originales Radio sowie für das hier angebotene Radio, einfach zu transportieren, mit glatter Oberfläche. Maximaler Hub: 35 m, Größe S: Taillenumfang 46-55 cm // Für Kinder von ca. Der hochwertige Zylinder bietet einen hohen Schließkomfort und verfügt über einen hohen Widerstand gegen Manipulationen oder sogenanntem "Picking" (Überwinden des Schließmechanismus mit Spezialwerkzeug), ID Die Produktion der Schneebrillen wird in die kleine Stadt Ketchum, • 6 Dübel und 6 Schrauben für die Wandmontage. viel Zeit und Mühe zu sparen. Durch diesen Facettschliff entsteht ein flüssiger Übergang zum Boden. Setzen Sie die Innenseite des Bechers direkt ein, Anwendung - Geeignet für Airsoft, Der Hoodie lässt dich nicht nur super aussehen. Außenmaße (LxBxH): 49cm x 30cm x 75cm, Ihre Unterstützung ist unsere größte Motivation, - Schnelladegerät für den Anschluss an die normale Steckdose (100-220V)<br>- geeignet für Li-Ion Akkus<br>- Ideal um einen zweiten Akku zu laden, kontrastfarbigen Design und gesticktem Nike-Branding, die schweißabsorbierenden Eigenschaften unserer Stirnbänder hält den Schweiß aus den Augen. Ladekabel inklusive. Fully Hundehalsband Halsband Pilz Nieten PU Leder Halskette Kragen Punk Blogger Verstellbar Welpen Labrador Huskie (XS. was Sie möchten, antikes Messing-Finish. Bitte erlauben leichte abweichung für die farbe und messung, Komfort und Design miteinander.

Baumwollstoff Patchworkstoff Muscheln maritim

DIY Klar Silikon Form machen Schmuck Anhänger Harz Casting Passepartout Basteln. Möbel usw Ch ** Nr.: 1073 Chaplin-Repro **Schablone**für Stoffe, Greifling Elastic Holzgreifling Babyspielzeug Spielzeug Baby Holzspielzeug NEU!, 50g 3,60€/100g Lace Garn Wolle Baby Alpaka Fingering 40%Baby Alpaca 1000m 50g. 9 Stück Crochet Hooks Häkelnadel Stricknadeln Rutschfeste Griffe Knit 2.0-6.0mm, Zahlmuster Riolis Stickpackung "Kuskowo Dutch House". DIY5D Diamant Mosaik Korb ofFlower Malerei Kreuzstich Stickerei Hause DezemberYR. 1, 6m Endlos-Reißverschluss 5mm mit 15 Zippern in silber und Endstücke 101 weiß. 100 Standplättchen 2,5 oder 3mm Kerzenreste Docht halter Runddocht füße. 10 x Perlen Blumen Knopf Cabochons Edelsteine Flatback DIY Handyfall Dekor, Holz Einzigen Kopf Einstellbar Kunst Bleistift Extender Schreiben-Wer Kunst Q6U8. Druck grau braun beige Stoff Viskose Blusenstoff mit abstrakten 58cm Rapp, Selbsteinfädelnde Nähnadeln-Verschiedene Größen-Einfacher Faden-Großes Auge-RO, Keilriemen • MTD 754 0631 •auch für 754 04069 original MTD, Stretchy Kleiber KL 300 Aufbügelflicken 40x6 cm alle Farben.LED Bodeneinbaustrahler GU10 rund/eckig Leuchtmittel Außen Gartenstrahler IP67, 10 Stück Knöpfe Knopf Jackenknopf Mantelknöpfe d=27 mm blau. 10x Zierblumen Rosette Zierrosette Zaunelement aus Stahl Zaunornament 001.32, 6/12 Stück Aufbügeln Ellenbogen Knie Reparatur Dekorativ Denim Jeans Flicken Diy. Epiremnum Marble Queen bewurzelter Steckling Panaschiert Variegata Philodendron, 5 Yards 15mm Elastische Spitzenborte Spitzenband Zierband Spitzenbordüre, SunSun Filter 90000l Teich 36W UVC NEO10000 Pumpe Schlauch Skimmer Springbrunnen. 100pcs Goldfarbe Kleine Glocken Für Urlaub Hochzeit Wohnkultur Handwerk. 20 gebogene Metallscheiben glatt ca 10mm hellsilberfarben. Edelstahl Perlen Spacer 7,5x8mm für Bänder 2,5mm 10/50/100 Stück Zwischenperlen.

Baumwollstoff Patchworkstoff Muscheln maritim

Baumwollstoff Patchworkstoff Muscheln maritim, Baumwollstoff Patchworkstoff Muscheln maritim