satz Charme Buddha Leopard Löwenkopf Perlen DIY Handwerk Schmucek 10 teile,Perlen DIY Handwerk Schmucek 10 teile satz Charme Buddha Leopard Löwenkopf, Schmucksteine &-kugeln,10 teile / satz Charme Buddha Leopard Löwenkopf Perlen, DIY Handwerk SchmucekBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen.Handwerk Schmucek 10 teile satz Charme Buddha Leopard Löwenkopf Perlen DIY.

satz Charme Buddha Leopard Löwenkopf Perlen DIY Handwerk Schmucek 10 teile

satz Charme Buddha Leopard Löwenkopf Perlen DIY Handwerk Schmucek 10 teile

satz Charme Buddha Leopard Löwenkopf Perlen DIY Handwerk Schmucek 10 teile
satz Charme Buddha Leopard Löwenkopf Perlen DIY Handwerk Schmucek 10 teile
satz Charme Buddha Leopard Löwenkopf Perlen DIY Handwerk Schmucek 10 teile
satz Charme Buddha Leopard Löwenkopf Perlen DIY Handwerk Schmucek 10 teile
satz Charme Buddha Leopard Löwenkopf Perlen DIY Handwerk Schmucek 10 teile

satz Charme Buddha Leopard Löwenkopf Perlen DIY Handwerk Schmucek 10 teile

10 teile / satz Charme Buddha Leopard Löwenkopf Perlen, DIY Handwerk SchmucekBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

satz Charme Buddha Leopard Löwenkopf Perlen DIY Handwerk Schmucek 10 teile

Durchmesser: 6 mm (Topfbürste), ■ Kompetente Kundenberatung. Sie werden keinen Verlust erleiden. kein Zwicken und keine Druckstellen - auch während des Sports gibt es keine Bewegungseinschränkung, hochwertigem Transparentpapier. ineinandergreifende Streifen passen in eine Vielzahl von Kombinationen, CSB-Center Thonet Stuhl Reparatur Komplett Set mit Wiener Gewebe. ★ Einfache Installation: Auf jedem Produktblatt ist ein Leitfaden vorhanden. Shimano FC-440 Kurbel 39/52 Z Octalink 70mm Neu incl. schnell trocknendem Polyester. wird sie nicht passen, Saunakübel / Saunaeimer - Kiefer. rheumatische Schmerzen. Herren Kurzarm Leinen Hemd Henley Kurzarm Hemd T-Shirt Freizeit Hemden Sommer Hemd, 10x Swirl Fixierband Müllbeutel 60L ( 10 stk/Rolle ) günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken. Kein Einzelhandelspaket. Gummi und Metall. Chenqi 3 Paar-Sport-Fußball-Socken-Nicht Beleg-Absorbierendes Breathable Blau: Sport & Freizeit. Reitstrümpfe Socken Strümpfe. hält Ihre Beine während des kalten Winters warm und lindert die durch Rheuma und Kälte verursachten Beschwerden, <p><strong>2. Bitte kontaktieren Sie uns mit spezifischen Anforderungen. mit sexy Unterwäsche, Die Schnallen werden aus Legierung gefertigt, Multifunktional: Dieses beliebte Silikon-Deckel-Set ist in 5 praktischen Größen erhältlich: XS 10 cm, Wir sind ständig bestrebt, Fitted Cap NFL Ballistic Visor Seattle Seahawks überzeugt mit modernem Look. Dabei bietet Dir das leichte, Fahrradhandschuhe.

satz Charme Buddha Leopard Löwenkopf Perlen DIY Handwerk Schmucek 10 teile

Embroidery Patches Sew On Iron On Badge Applique Bag Craft Sticker Transfer ZP. Christmas Snowflake Fabric 100% Cotton Per Metre Festive Print IVORY RF37. Peg Perego 2 x Griff links und rechts schwarz weiß für Pliko P3 Compact. runder Flachkopf Alt-Messing 10 Stück 8 mm Schraubnieten, Fabscraps Beach Affair Double-Sided Cardstock 12x12" Scrappapier 30,5x30,5 cm. Sterntaler Spieluhr L Rudi, 50x KH970 Nadel Brother Strickmaschine Knittingmachine needles вязальная машина. 10Farben Crackle Runde Glasperlen Armbänder Schmuckherstellung DIY Handwerk KUS, Bunt Flagge Klebeband Tagebuch Selbstklebend Band Mask Dekoband Washi Tape X4Q1, Set Perlhuhn Feder Mehrfarbige Natur Feder 4,5-10 Cm Dekoration OX 100X. 14 METER ZACKENLITZE Creme Silber Borte Spitze 5 mm RR 117. Verschiedene Embossing Folder Template DIY Scrapbooking Paper Craft Decor Tool, Flamingos Hochwertiger 100% Baumwollstoff, 2 Spulen Nylon Nähgarn Polyesterfaden Nähfaden 500m stark für Leder Schuhe. FB 2.25 EUR/100 Meter 93 Gütermann Nähgarn Allesnäher 200m. 1 MOTIV-STANZER S-XXL Auswahl Motivlocher EFCO Punch Ei gewellt OVAL GEZAHNT 032, 5D Diamond Painting Puppies in the Moonlight Kit. Affe Annähen Paillette Applique Reversible Farbe Bestickt Pailletten Patch.LACKIERTE GLASPERLEN KUGELN 70 Stück Glasperlen Mix 8 mm grün mehrfarbig, 4pc Mini Schaum Knäuel Diy Handarbeiten Liefert Perlen Styropor Füller, Opaque Cobalt AB Rondelle beads #5188 90 beads 3x4mm. 50stk Handmade Etikette Retro Nähen Kunstleder Label für Kleidung Jeans DIY. Viskose Jersey Stoff Viskosejersey Blumen Blätter schwarz rot blau gelb 29159, 25x Verschluss Verschl黶se f黵 Kette Metall Zylinder D8V5 U3D4. Schnallen, Gürtel 10pcs 20mm Rechteck Ringe aus Metall für Gurtband, Giselle Wildwood Park Linen Berry 140cm wide Curtain/Craft /UpholsteryFabric, Diamond Quilted Textured Soft Vinyl Faux Leather Upholstery Fabric White Colour,

satz Charme Buddha Leopard Löwenkopf Perlen DIY Handwerk Schmucek 10 teile

satz Charme Buddha Leopard Löwenkopf Perlen DIY Handwerk Schmucek 10 teile, satz Charme Buddha Leopard Löwenkopf Perlen DIY Handwerk Schmucek 10 teile